סטארט אפ בתחום אבטחת מידע – איך מתחילים?

בחורה עם מחשב נייד

■ תחום אבטחת המידע הוא אחד מהתחומים הקריטיים ביותר בחיינו, בטח בעידן שבו ישנם מגוון רחב של אמצעים טכנולוגיים וחשוב מאוד לשמור על אבטחת המידע של כל המשתמשים ■

לכן סטארט אפ בתחום אבטחת מידע שיכול לספק סיכויי אבטחה גבוהים ביותר הוא משהו מבורך שבהחלט יכול להצליח, אך על מנת לפרוץ קדימה תצטרכו לנפץ את תקרת הזכוכית הנמצאת ממש מעל ראשכם. כל סטארט אפ בתחום אבטחת מידע יצטרך להתנהל בצורה חכמה על מנת לגבור ולהוביל על כל שאר המתחרים.

סטארט אפ בתחום אבטחת מידע

סטארט אפ בתחום אבטחת מידע – איך מתחילים?

הדבר החשוב ביותר זה הצעדים הראשונים שאותם אתם מבצעים בתור מפתחי סטארט אפ בתחום אבטחת מידע. כיום השוק מוצף באין ספור חברות אשר משיקות סטארט אפים מכל הסוגים ובכל התחומים, כאשר השאיפה היא שלפחות אחד מהם יצליח לתפוס או להיות משמעותי. אך סיכויי ההצלחה הם לא סיכויים גדולים, לכן חשוב מאוד לדעת כיצד להתחיל על מנת לעשות זאת בצורה חכמה. גייסו אנשי מקצוע מנוסים, כאלה שאתם יכולים לסמוך עליהם בעיניים עצומות. בנוסף תבנו לעצמכם תוכנית עסקית מסודרת אשר תכוון אתכם בדיוק מה אתם צריכים לעשות על מנת להגיע להישגים. כך תוכלו לדעת באופן מקסימאלי כי אתם מתחילים בצורה האידיאלית מבחינתכם.

איך לגייס משקיעים – סטארט אפ בתחום אבטחת מידע?

  • הציגו את כל היתרונות – היתרונות הם בעצם קלף המיקוח המשמעותי שלכם שבעזרתו תוכלו למשוך משקיעים רבים לסטארט אפ שלכם. לכן תשתדלו לרכז את כל היתרונות אשר יסייעו לכם לגייס משקיעים, כל יתרון מתקבל על הדעת גם אם מדובר ביתרון שולי.

  • אל תסתירו את החסרונות – החסרונות הם חלק מהסיכונים שכל משקיע צריך לקחת, וברור לכולם כי כל סטארט אפ מביא איתו גם חסרונות – אל תסתירו אותם, הציגו אותם והסבירו כיצד פותרים אותם.

  • ספרו על הפוטנציאל – סטארט אפ בתחום אבטחת מידע מביא איתו פוטנציאל עצום, ובתוך תוכנית עסקית אתם צריכים להסביר גם מדוע הסטארט אפ שלכם הוא זה שיכול לשבור את כל המוסכמות ולהיכנס אל התודעה הציבורית במהירות.

בהצלחה!