סופ"ש מיוחד שכולו Wellness ותרגול שיטת Mindfulness במלון ווסט לגון ריזורט נתניה

סוף השבוע יתקיים בתאריך 26-28/10/17 במלון ווסט לגון ריזורט נתניה מרשת טמרס, שהוא מלון הממוקם על חוף ימה הדרומי של נתניה ואשר מכל נקודה שלו נשקף אלינו ים אינסופי כחול ומרגיע

על סוף שבוע שכולו רגיעה, איכות חיים, חשיבה צלולה תוך לימוד השימוש בשיטת Mindfulness Executive – שלא תרצו להחמיץ…

סוף השבוע יתקיים בתאריך 26-28/10/17 במלון ווסט לגון ריזורט נתניה מרשת טמרס, שהוא מלון הממוקם על חוף ימה הדרומי של נתניה ואשר מכל נקודה שלו נשקף אלינו ים אינסופי כחול ומרגיע.

בעולם המודרני אנו מוצפים בגירויים רבים- מיילים, וואטספים, פייסבוק, ושיחות טלפון- מבלי לשים לב אנו מוצאים את עצמנו מרוכזים שעות בכל הסחות הדעת האלו, וכך לא מספיקים לסיים משימות שונות בעבודה או אפילו להקדיש בכל רגע נתון זמן לעצמנו.

מלון ווסט לגון ריזורט נתניה . צילום לאון שושן

שיטת Mindfulness מאפשר לנו התמודדות טובה יותר עם המציאות העמוסה שלנו, משפר חשיבה צלולה ונקייה מרעשים, ומלמד אותנו כיצד להיות מרוכזים במה שנכון עבורנו.

תרגול Mindfulness הוכח כיעיל בכ- 3,000 מחקרים כשיטה להפחתת לחץ ומתח, לשינוי דפוסי התנהגות וחשיבה אוטומטיים, להעלאת אפקטיביות ומיקוד בעבודה, להעלאת רמות האושר והאנרגיה ולהשפעה על תהליכים שונים במוח.

אז מה בעצם נרוויח אם נאמץ Mindfulness כאורח חיים-

  • שיפור היצירתיות והחדשנות בזמן עומס מחשבתי
  • הפחתת לחץ וחרדה, מתן כלים להעלאת חוסן נפשי ומניעת שחיקה
  • יצירת תקשורת אפשטיבית בצוותים, פידבק והקשבה מלאה
  • מולטיטאסקינג או יוניטאסקינג- שיפור מיקוד, ריכוז ואפקיביות בעבודה
  • התמודדות בהצלחה עם שינויים, אתגרים ואי וודאות
  • שינוי דפוסים אוטומטיים כגון דחיינות, ניהול זמן לקוי וקבלת החלטות אימפולסיביות
  • מציאת אושר, חופש ואנרגיה בשגרת היום
  • אמפתיה, קבלה וחוסר שיפוטיות

 

סוף השבוע הייחודי ישלב סקירה של תיאוריות ומחקרים מדעיים מובילים מעולם הפסיכולוגיה, רפואה וחקר המוח, תרגול דינאמי הכולל כלים קוגנטיביים חדשניים להעלאת רמות ה Mindfulness, כלים פרקטיים וטיפים להטמעה של השיטה בחיי השגרה של המשתתפים.

מלון ווסט לגון ריזורט נתניה צילום לאון שושן

סוף השבוע יתקיים בתאריך 26-28/10/17 במלון ווסט לגון ריזורט נתניה מרשת טמרס, שהוא מלון הממוקם על חוף ימה הדרומי של נתניה ואשר מכל נקודה שלו נשקף אלינו ים אינסופי כחול ומרגיע.

הסופ"ש יתקיים בהנחיית דנה זליכה פסיכולוגית ארגונית, מרצה בינלאומית ומנחת סדנאות Mindfulness בעולמות העסקים הרפואה והאקדמיה, וכולל לינה במלון על בסיס חצי פנסיון והמון תכנים וסדנאות בנושא,

המחיר החל מ 3420 ₪ לאדם בחדר זוגי ל- 2 לילות.
מצ"ב לינק לדף הסופ"ש המיוחד הזה
https://www.tamareshotels.co.il/mindfulness-executive-retreat

להתראות בסופ"ש רגוע…
ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היח"צ