סופשבוע חופשי

בחורה עם מחשב נייד

היא מגיעה אליי בשישי בצהריים, לבושה כמו ליציאה, מספרת שמכאן ממשיכה למסיבה מתגלגלת מאחה"צ לתוך הלילה אצל חברים. מציע לשתות, מבקשת מים, מספרת שהולכת לשתות הרבה אלכוהול בהמשך היום ולכן מתגברת מראש מאזן נוזלים כדי להמנע מהתייבשות. "אני מכירה את עצמי… כשאתחיל ללגום מהיין זה כבר יימשך עד השעות הקטנות. למדתי שאם אני שותה מראש מספיק מים הסיכוי להאנג אובר למחרת נמוך יותר…". אני מקשיב לה, מתבונן, עושה רושם שהיא יודעת לשמור על עצמה היטב. נראית מטופחת, מודעת לעצמה, וגם, ככה מתחת לשכבות של לבוש ושיער מוקפד ומילים נכונות – היא נראית לי מאוד רגישה, עדינה, עשויה מחומר רך במיוחד. handle with care.
אחרי כמה דקות של שיחה מגיע הרגע הנכון. אז נתחיל? אני מוביל אותה לחדר השני בו דולקים כבר הנרות ומיטת העיסוי מחכה לה. היא פושטת את בגדיה ונשכבת על המיטה ומחכה לי. קירות החדר והתקרה כהים, התאורה מינימלית, הלהבות מרצדות ובתאורה הקלושה גם גוון העור הבהיר שלה מתכהה, כמו של נערת חופים אקזוטיים במקום מרוחק שטוף שמש. כאן חום השמש מוחלף בחומו של השמן, חום הידיים והאנרגיה שזורמת בין יד וגוף.
הקשבה. מהסוג השקט. הקשבה דוממת, לסיפור שמספר המגע. לרכות או נוקשות של שריר, לעומקה ומהירותה של הנשימה. לשינויים הקלים תוך כדי. זו רק ההתחלה, ואני מכוון לרוגע. היא שוקעת לתוך זה. נפלא. התנועות שקטות, איטיות, לא ממהר. היא בקשב. כשאני יודע שהיא לגמרי איתי, שזה אומר לגמרי עם עצמה, אני מכוון לעוררות, לגירוי, לנשיפת חמצן לריגוש שלוחש כל העת מתחת לעור. היא מתרוממת. תענוג.
שיא.
שחרור.
האטה…
מציע לה להתהפך על הגב. שוכבת בעיניים עצומות ובחיוך קטן שמספר הנאה.
האצבעות מושטות למצח, לקו הגבות, לעין השלישית, לקו השיער. משם הידיים מפנקות את הדרך למטה אל שולי הבטן, ובתנועה מעגלית חזרה למעלה דרך החזה אל הכתפיים והצוואר.
איך את? אני שואל
מרחפת… היא עונה
ואז היא מתחילה לדבר. בקול רגוע, שלו, קצת לחשני ומרוגש בגלל הויברציות שעוברות בגוף, אבל שטף המילים יציב. היא מספרת על הגירושים, על שנה שהחלה באיבוד דרך, בקושי, בדאגות שאכלו לה את השינה, את שמחת החיים. ואז כשהרגישה בתחתית, הגיע יום ההולדת של הבת, והבת בחוכמתה אמרה לה: אמא בואי ניסע לים. ושם, אחרי חודשים חנוקים היא נשמה, ומשהו השתנה בה, היא הרגישה באותו הרגע שהשלב הקשה סיים את תפקידו בחייה. שמכאן זה לצמוח. ומאז הכל אחר, משוחרר יותר, אופטימי יותר. אני מבלה, היא אומרת לי, אני יוצאת החוצה, חוזרת הביתה, ומרגישה בעיקר שאני חוזרת לעצמי.
היום זה הסופשבוע החופשי שלי, בלי הילדים ועכשיו פה אני מגשימה חלום שיושב לי בראש כבר כמה חודשים. אני לא אומרת סתם. ממש חלמתי על זה, בלילה אחד באותה תקופה רעה חלמתי שאני על מיטת עיסוי ושגבר מפנק אותי ואני נמסה לגמרי. התעוררתי מהחלום הזה, כתבתי בפנקס הקטן שליד המיטה את המילה "עיסוי" ואחר כך חזרתי לנדודי השינה שלי ולמחשבות. לפני שבועיים עברתי על הפנקס ההוא ופתאום זה קפץ לי לעין. עיסוי. וכמו בהזמנה מישהי לחשה לי באוזן עליך. והנה אני כאן…
כל הזמן הזה אני ממשיך לגעת, ללטף, לטייל, ללמוד וללמד את גופה. ריצוד הנרות וריצוד המילים. אני מתעכב בכף היד הימנית שלה. והאצבעות שלה מתהדקות על אצבעותיי. רגע יפה.
כשמסיימים היא מתקתקת שוב את ההופעה לקראת המשך הבילוי תוך שאנחנו ממשיכים את השיחה. לרגע אחד כשהיא מול הראי אנחנו שותקים. היא מורחת שפתון, והמבטים נפגשים בראי. אינטימיות בפרספקטיבה. סופשבוע חופשי.

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766