סופר גיקית/ הולי סמייל

אם אתם מחפשים ספר קליל, מצחיק וכייפי- הגעתם לפוסט הנכון!

סופר גיקית

הרייט מארנס היא נערה בת חמש עשרה. ומה מייחד אותה אתם שואלים?
עד אותו יום גורלי, היא היתה הסופר גיקית. היא יכלה לספר מיליון עובדות, שאף אחד חוץ ממנה לא יודע (ובינינו… גם אף אחד לא מתעניין)."מילון אוקספורד לשפה האנגלית" נמצא באופן קבוע ליד המיטה שלה ולצידו היא מחזיקה עיפרון וסרגל של "מוזיאון הטבע" כדי לסמן במסודר ערכים מעניינים.
ואם לא די בכך, גם טרחו לכתוב לה את המילה גיקית בעט אדום על הכיס החיצוני של תיק בית הספר שלה.

להרייט ישנה חברה טובה בשם נאט, או ליתר דיוק, חברה אחת בלבד. לנאט היה חלום מאז שהיתה קטנה להפוך לדוגמנית. ואכן, היו לה סיכויים טובים לכך, כי היא היתה פשוט יפייפיה.

באותו יום גורלי, נאט הכריחה את הרייט לבוא איתה לטיול של בית ספר בתערוכת אופנה. מיותר לציין, שזה ממש לא עניין את הרייט ומבחינתה זה היה ממש מיותר…

דווקא שם, קרה המוזר מכל…
בזמן שנאט היתה עסוקה בכך שסוכנות דוגמנות תגלה אותה שם, הרייט הצליחה למעוד על דוכן כובעים ולגרור אסון למספר דוכנים. ומי שהצליח להושיע אותה ממצב הביש, היה לא פחות ולא יותר, מאחד ממגלי הדוגמנויות של סוכנות דוגמנות לונדונית מובילה. ולא פחות מפתיע, כשהרייט התחבאה מתחת לשולחן (כדי שנאט לא תראה שגילו אותה), היא פגשה בניק, הדוגמן החתיך.

באופן שאף אחד לא הבין, כולל הרייט, הציעו לה לדגמן עבור אחת החברות המובילות בעולם האופנה.
החסרון- זה החלום של נאט ולא שלה והיא מפחדת לאבד אותה.
היתרון- זו ההזדמנות שלה להמציא את עצמה מחדש, מסופר גיקית לסופר שיקית. להרייט נמאס מזה שלועגים לה בבית הספר, במיוחד אלכסה.

האם הרייט תהפוך לדוגמנית? האם זה יגרום לה את המהפך המיוחל? והאם היא תפגוש שוב את ניק החתיך?

"סופר גיקית" הוא ספר לנוער, אך לא רק. הוא קליל וכייפי וכתוב בצורה משעשעת, כמו סרט הוליוודי מבדר.
אני מאוד נהנתי לקרוא ומקווה שכך גם אתם תהנו!

מאחלת לכם קריאה כייפית!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)