סוף לפצעים בגב?לאקנה בגב?לא ניתן להבטיח|איריס לוי מומחית

בחורה עם מחשב נייד

עלפי פרסומים – רוצים להיפטר מפצעים בגב? סוף לפצעים בגב – לאקנה בגב – שלא יעבדו עליכם!

ומדוע לא ניתן לומר סוף לפצעים בגב?

ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן… שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר

מתפתים להבטחות "סוף לפצעים בגב וזה עובר" … הידעת/ה – בפצעוני האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" (propioni  bacterium acnes) חיידק החי בתנאי חוסר אויר (אנאירובי) אשר משגשג בתעלות      זקיקי השיער שבעור ו"סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus  epidermidis) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים מסוג ליפאז את השומנים שבחֵלֶב והופכים אותם לחומצות שומן חופשיות שעלולות לגרום לגירוי העור,  ויצירת תגובה דלקתית ומוגלה אקנה  פצעי בגרות  – פצעים פצעונים, פרונקלים כואבים אדומים ונפוחים, ציסטות,  שומנים שחורים, פנימיים וחיצוניים עור מחוספס אדמומי מגורה ומגרד – כל  התופעות הנלוות לאקנה – פצעים בגב.

 זה לא קל – לא עובר מהר – ולא עובר – סופי.  

  • הטיפול  מחייב התמחות  מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול  הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים.

בגיל ההתבגרות וגם בגיל מבוגר "אקנה בגיל מבוגר" קיימים גורמים שונים המעוררים את התהליך הפתולוגי הגורם להתפרצות/הופעת החצ'קונים, פצעי הבגרות, פצעים פצעונים שומנים שחורים ציסטות, פרונקלים בגב .

הגורמים העיקריים והמשמעותיים הם: שינויים הורמונאליים האופייניים לגיל ההתבגרות וגם בגיל מבוגר | מצב העור | סוג הפצעים | רמת הפצעים | עומק הנגעים |תגובת העור | בחירת התכשירים הנכונים לטיפול |סוג העור ומצבו.

  • על רקע הסיבות  המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובמכון.

אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד.

  • על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובכון.

 

הגישה הרווחת כיום לטיפול בבפצעים בגב, באקנה פעילה בגב,  המלווה בשחורים, שומנים, ציסטות, פרונקלים,  ,כתמים חומים, אדומים , פצעים ופצעונים, צלקות חטטים ושקעים בגב  היא בהבטחה ל-2 טיפולי פילינג עמוק או שיוף כימי, טיפול בו ניתן להיפטר מאקנה בגב וליהנות  מגב חלק נקי ובהיר – אז שלא יעבדו עליכם!  

טיפול בשילוב – שיוף כימי או פילינג בדרגות עמוקות מאושר על פי התניית משרד הבריאות –  רק ע”י רופא – המתמחה בתחום. 

 ”הטיפול הקוסמטי באקנה בגב מתבצע תוך ניקוי יסודי של האזור באמצעות פילינג ייחוד”- פילינג לא מחליף ניקוי ניקוז שחורים שומנים הגורמים העיקריים להתפרצות נגעים, פצעים, ציסטות, סימנים וכתמים באזור הגב  .  

פילינג עמוק או שיוף כימי באקנה פעילה לא מרפא ולא נותן מענה לפצעי האקנה, לפצעים פצעונים פרונקלים שומנים/ שחורים/ קומודנים הנלווים לאקנה פעילה, פעולת הפילינג או השיוף חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים, הפצעים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.

פילינג עמוק או שיוף כימי באקנה פעילה בגב, הינה חיצונית ושטחית ואינה מטפלת במקור בעיית האקנה –  חיסול חיידקי האקנה P.Acne באופן סלקטיבי הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי האקנה,  ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק. ולכן נטיית רוב המטפלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר.

התקדמות הטכנולוגיה כיום, מאפשרת להגיע לתוצאות לא רק בטיפול אלא גם בתופעות הנלוות לאקנה, בריפוי, הבהרה ושיפור משמעותי בצלקות.- ללא פילינג עמוק ושיוף כימי!

  • סקפטי/ת לא מאמין? הנך מוזמן/נת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים  עדות של לקוחות מרוצים.

זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות  – תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה, התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור, קוסמטיקאית פרא-רפואית שתדע לאבחן נכונה ולהתאים תוכנית טיפול אופטימאלית באופן אינדיבידואלי ההכרחי לטיפול בפצעים בגב, אקנה בגב , הדורש התמחות רבת שנים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י ישירות לאיריס לו 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם!