סוכריות על מקל ממותגות

בחורה עם מחשב נייד

מיתוג העסק עם סוכריות ממותגות זה רעיון ייחודי ומרשים במיוחד. זה יכול להיות מתאים למגוון הזדמנויות.

כולנו מוצאים את עצמנו לא פעם תרים אחר רעיונות מוצלחים לשי או מתנה מוצלחת וקולעת. הדילמה הזו עשויה להיות מורכבת ואנחנו לא מצליחים למצוא את הפתרון המוצלח שיענה על הצורך שלנו ויתאים למי שעתיד לקבל את השי. אולי מתאים לכם להעניק סוכריות על מקל ממותגות? יש מגוון הזדמנויות בהם זה יהיה מתאים. בואו לקרוא על כך.

מתי מתאים להעניק סוכריות על מקל ממותגות?

  • אירוע בית ספרי – בבתי ספר עורכים מפעם לפעם אירועים מרעננים ושוברי שגרה. אירועים אלו נועדו לעורר עניין אצל התלמידים וכן אצל ההורים. במהלך יום פעילות או כנס מתאים לחלק לכל התלמידים סוכריה ממותגת על מקל – התלמידים ישמחו לקבל. סוכריה כזו מרוממת את האווירה ומקדמת את שם בית הספר.
  • אירוע עסקי – עורכים אירוע עסקי, טקס השקה? מיזוג של שני עסקים? באירוע כזה מתאים יהיה לחלק לנוכחים ולאורחים סוכריה ממותגת. הסוכריות יפארו את האירוע ויתרמו למראה ולעיצוב של במקום.
  • אירוע משפחתי – עורכים מסיבת יום הולדת או בר מצווה? חתונה או מפגש משפחתי אחר? כדאי לחשוב על חוקה של פריט ממותג שיהיה למזכרת לכל אחד מהאורחים שנכח באירוע. כל האורחים יקבלו את הסוכרייה והיא תלווה אותם עם תום האירוע. זו מזכרת נפלאה שמשאירה טעם מתוק מהאירוע.

חיפשתם רעיון למתנה ממותגת מוצלחת שלא תהווה גורם מעיק ומיותר? נמאס לכם לתת כלי לבית או פריט לשולחן העבודה? סוכריה זה רעיון נהדר שיכול להתאים גם לכם. הרעיון הזה נפלא והוא יוכל לענות על הצורך שלכם. בואו לפז"מ להתרשם ממבחר מוצרים ממותגים ואפשרויות הדפסה והטבעה מתקדמים.