סודות נחשפים/ אריאלה באום

התגעגעתם לאלכסנדרה, אריק ודוד? אריאלה באום חוזרת בספרה השני בטרילוגיית הסודות עם התמקדות בהווה.
לעבר לא ניתן לחזור, משמע שהוא אינו קיים יותר, העתיד זה הרצונות והחלומות שעדיין לא התרחשו וגם הם אינם קיימים עבורנו, רק ההווה קיים באמת, אותה כוס שאנחנו בוחרים למלא. כיצד כל דמות בספר תמלא את הכוס שלה?

20160905_062256~2 (2)

אלכס נעלמה בתוך העננים שאפפו את המטוס בדרך לפורטוגל. כשהמטוס המריא אלכס המריאה וככל שהתרחק המטוס מהאדמה אלכס החלה להעלם ובמקומה הופיעה אלכסנדרה.
שינויים לא קורים מעצמם ולעולם לא יקרו אם הם לא יהיו מוטבעים בנו מבפנים ופשוט מוחבאים ומוסתרים מעיני האחרים ואף מעצמנו.
אריק לא היה קוסם ואף לא מחולל ניסים, הוא זה שמצא את המפתח שנעל את אלכסנדרה בתוך אלכס זמן רב , עד היא שכחה מקיומה.
אלכסנדרה שכחה מה זה לרצות משהו בשביל עצמה, להתפתח לכיוונים חדשים. יותר מידי שנים מחייה סבבו סביב הילדים, הבעל והבית, הרצונות והתשוקות שלה נזרקו לפינה ונשכחו לחלוטין. היא הבינה שהגיע הזמן להיזכר שגם היא קיימת.

אלכסנדרה למדה לראות את היתרונות והחסרונות שבה, למדה לאהוב ולקבל אותם כחלק ממנה שמשלים אותה ויוצר את האישה שהיא רואה במראה.

יש אנשים שאנחנו מכירים בחיים והדבר היחיד שהם עושים זה לשאוב את האנרגיה שלנו ולהשתמש בה לעצמם, הם גורמים לנו לצעוק ומשאירים אותנו שבורים וחלשים, ויש אנשים שמאירים עלינו באור כה חזק ונותנים לנו מהאנרגיה שלהם כדי שנתחזק ונפרח שוב. אריק היה האור הזה עבור אלכסנדרה (וכמובן שדוד היה שואב אנרגיה…).

למרות החלום הטוב שבו היא היתה בפורטוגל, חלומה הפך לסיוט ברגע שעברה תקף אותה שוב והפעם בצורת המרצה שהעביר את הקורס. אבל, בזכות אריק, אלכסנדרה למדה להלחם על הזכות להיות חזקה ואחראית לגופה וגורלה.
האם אלכסנדרה תצליח לאחות את השברים אחרי מה שהמרצה עולל לה, האם תצליח לפרוח מחדש מתוך ההרס והכאב?

מה יעלה בגורלם של אלכסנדרה ואריק?
"כל חלום יכול להפוך למציאות אם רק רוצים זאת. האם את רוצה זאת?" שאל אריק את אלכסנדרה.
האם אלכסנדרה רוצה באמת? האם היא תעיז להתגרש מדוד ולחיות באהבה עם אריק?
לזה נצטרך לחכות לחלק השלישי בטרילוגייה…

גילה היתה המאהבת האולטימטיבית של דוד.כבר מהרגע שהיא התחילה לעבוד אצלו היא קלטה אותו והתאהבה בו. היא עשתה איתו הכל. מסיבות סקס, הבאת פרטנרים נוספים והגשמת כל הפנטזיות האפשריות שלו.
אבל, מתחת למסכה של גילה הכלבה מסתתרת לה אישה רגישה שחלומה היה בעל וילדים וכמובן אהבה אמיתית. לצערה, בעלה הראשון ניצל אותה והתעלל בה. אבל הטעות השניה שלה היתה שהתאהבה בדוד. האם הוא יוכל לאהוב אותה באמת?
גילה חשבה שאם היא תנהג כמוהו, אז הוא לא ישלוט בה. אבל, ככל שהיא התאמצה יותר להוכיח לעצמה שאין לו שליטה עליה, כך השליטה שלו היתה גדולה יותר.
גילה היתה בודדה באהבתה לדוד. גופה הפך לכלי קיבול שמשתמשים בו ולדקות אחדות מאמין שאינו בודד יותר.
גילה נאנסה על ידי בעלה והפכה לשפחת מין שלו ושל חבריו במסיבות סקס. היא קיוותה שדוד אחר, אבל ציפתה לה הפתעה…
יום אחד כשהבינה שהיא שקועה עמוק בביצה הזו של אהבתה לדוד היא החליטה לעשות מעשה. לסוע ולהעלם. במקומה הבאה מחליפה וקנתה כרטיס טיסה.
היא קיוותה שדוד ירגיש בחסרונה ויחפשה. אבל בסופו של דבר משהו אחר החזיר אותה ארצה בבהלה…

דוד אוהב את אלכס וגם את גילה. אבל, הוא אינו מעוניין להישאר נאמן לאף אחת מהן. הוא אוהב את החופש שלו לשכב עם מי שהוא רוצה מתי שהוא רוצה.
דוד בנעוריו חווה התנסויות מיניות שלימדו אותו שכאב מביא הנאה,ובכלל שכאב והנאה יחד הם שילוב מדהים. הוא בדק שוב ושוב את הגבולות שלו בסקס וגילה שכבר לא נשארים לו קווים אדומים.
עד כמה רחוק הוא ילך?

אל תדאגו, כבר מתחילה לקרוא את הספר השלישי בטרילוגייה …

קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)