סודות חבויים/ אריאלה באום

מה שמעניין כל כך בחייו של אדם זה שהוא לא יודע מה צופן העתיד, הוא מתכנן הכל לפרטי פרטים, אבל עליו לדעת שכל רגע נתון הקלפים יכולים להיטרף מחדש, והקלף לא תמיד יהיה זה שציפה לו. השאלה היא, האם ידע מה לעשות עם אותו הקלף? להיכנס למשחק, לפרוש, או לחכות לקלף הבא…
מוזמנות לקרוא על הקלפים שנטרפו עבור אלכסנדרה, דוד ואריק.

20160829_215333~2

אמנם הספר הינו מהז'אנר של ספרות אירוטית, אבל, הוא מעבר לכך. הוא מתאר מציאות שרבות נתקלות בה. אובדן התשוקה עם הבן זוג שהן אוהבות ואי יכולת להגיע עימו לסיפוק מיני.

אלכסנדרה אהבה את בעלה ונמשכה אליו, אבל כל פעם מחדש היא התאכזבה לגלות שהמשיכה הזאת נעלמת ברגע שהוא נוגע בה. היא חשבה לעצמה: "איך זה שבתוך הראש, במקום של הפנטזיות החבויות, חשתי בוערת? איך זה שסרטים וספרים שהיו בהם רגעים ארוטיים הצליחו להצית אותי יותר מבעלי?"
בעלה, דוד, משך אותה, אבל רק מתוך ההבנה שהוא גבר סקסי ויפה ושהיא נשואה לו. היא לא הרגישה בערה ממנו כבר זמן רב, ואולי אף פעם לא הרגישה. זה קורה לכל הנשים אחר שנות נישואין רבות, או שהיא שונה?
דוד היה הגבר היחיד בחייה.ולדאבונה, איתו מעולם לא הצליחה להגיע לסיפוק ממשי והיא למדה לחיות עם המצב.

במקביל,האמת שאלכסנדרה התמודדה איתה במשך רוב שנות נישואיה היתה , שהיא האמינה שדוד אוהב אותה, אך היא לא מספיקה לו מבחינה מינית. היא ידעה שהוא לא נאמן לה. אבל, לדוד היו סודות חבויים מאלכסנדרה. היא לא שיערה לעצמה את גודל הבגידה בה. דוד של אלכס, היה שונה מדוד שהיה כשלא היה איתה…
אבל, האם אהבה וחוסר נאמנות יכולים להתקיים יחדיו?

שאלה זו צצה ועולה, כאשר אלכסנדרה טסה לקורס בפורטוגל מהעבודה.

עוד בטיסה לפורטוגל אלכסנדרה פגשה באריק. משהו ביניהם ניצת וטרף את כל הקלפים. אלכס, שכשאישה נשואה לא התפתתה לגברים אחרים עמדה לנגוס בפיתיון.

אריק עד עתה,הרגיש התרגשות גדולה כשהכיר נשים נשואות שמעולם לא בגדו, שראו את האור הכבוי בעיניהן, אבל אי שם הסתתרה אש הלהבה שרק חיכתה לגבר שיצית אותה. הן הפכו למטרה בעיניו.אבל, משהו עם אלכסנדרה היה שונה, משהו שהטריף לא רק את גופו, אלא, גם את נפשו. המילים זרמו ונכתבו על הנייר והידיים גיששו ונגעו והעירו את כל מה שבער והיה חבוי בתוכם.
עם אריק, אלכסנדרה רצתה להרגיש אישה, ללמוד לקבל, ולא רק להעניק את גופה פעם אחר פעם, בלי לקבל כמעט דבר בתמורה. בזכותו אלכסנדרה התחברה לאני הפנימי שלה ולמדה לא לפחד יותר מהעונג שהגוף שלה יכול להעניק לה. היא הבינה שבגלל הפחד היא החמיצה הנאה ועונג וחייתה בתחושה שהיא לא בסדר.

אבל, גם לאריק היו סודות חבויים… כשאריק חיטט בטלפון של אלכס נגלתה תמונתו של דוד. אריק הכיר את דוד מתקופה וממקום אחר בחייו. דודו בכינויו קינג, היה מלך מסיבות הסקס. כולן רצו לשכב איתו והוא לעולם לא התעייף. הם אפילו דברו ביניהם באחת המסיבות ודוד הכיר את אריק כריקי.
הסודות מלאו את אריק חששות : "אילו היא רק ידעה מה היה באותו לילה, את הסודות החבויים שיש לי ממנה, האם היא עדיין היתה סולחת לי על כך? האם היא עדיין היתה חשה את אותו הדבר אלי, אוהבת אותי למרות זאת? הרגשתי שבשמירה על הסוד הזה אני בוגד באהבתה, אבל אם לא הייתי שומר עליו הייתי הורס את חייה ובוגד באמון שיש לה בי."

האם המפגש בין אלכסנדרה לאריק יהיה כמה ימים של אהבה? עד לאן יגיעו עלילות הסקס של דוד? ובכלל אילו דמויות נוספות יכנסו לחייהן של שלושת הדמויות הראשיות (אלכסנדרה, אריק ודוד) ויטרפו את הקלפים של המשחק?

זהו החלק הראשון מתוך טרילוגיית "הסודות" של אריאלה באום. מוזמנות להמשיך איתי ולעקוב אחר שני החלקים הנוספים 🙂

קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)