סוגים של מנעולים וצילינדרים

בחורה עם מחשב נייד

סוגי מנעולים:

תחום המנעולנות, כמו כל תחום אחר, עבר שינויים משמעותיים ביותר בקפיצות מדרגה גבוהות בזמנים מסוימים, התפתחות הטכנולוגיה גרמה לכך שמנעול הצילינדר הותיק והמוכר שנחשב לטוב ביותר ללא ספק עד לפני שנים אחדות הפך למנעול אחד מבין סוגים רבים של מנעולים, בשל ההתפתחות בתחום המנעולים המנעולן נדרש לעבור התמחות רחבה ולוקח שנים להתמקצע.

כיום קיימים המון סוגי מנעולים, הדבר הופך את מקצוע המנעולנות למורכב מאי פעם ודורש ממתלמדים ללימודי מנעולנות לעבור הכשרה בסוגים רבים של טכנולוגיות.

כל לקוח מעוניין להרגיש בטוח ומוגן. כל לקוח יהיה מעוניין לשמור על רכושו הפרטי באופן המוגן ביותר, בעיקר אם הוא מחזיק אצלו רכוש כספי רב או סנטימנטלי או מסמכים רגישים.
גם לקוחות פרטיים וגם לקוחות עסקיים מתעסקים בשמירה על רכושם מן הציבור והמנעולים מאפשרים להם לשמור עליהם בבטחה. מסיבה זו, זה לא מפתיע כלל וכלל שבמהלך העשורים האחרונים הומצאו המון סוגי מנעולים, במטרה לספק את ההגנה המקיפה ביותר ולהקשות על גנבים ופורצים.
קיימים סוגים רבים של מנעולים כאשר ההבדל בהם הוא במטרות השונות שעליהם לספק וכן ברמת הקושי הטמון בפריצתם, היות ולא כל המנעולים בעלי רמת מיגון זהה.

סוגים שונים של מנעולים ושל צילינדרים:

בעקבות המהפכה שתחום המנעולים עבר כמו כל יתר ענפי הייצור, כיום ניתן למצוא מנעולים מסוגים רבים ומגוונים, שהמאפיין שלהם הם צילינדרים שונים.

תחום המנעולים, בו עוסק מנעולן, התקדם המון בעשור האחרון, ומגוון המנעולים הקיים בשוק עצום ועל כן מאפשר לכל לקוח לבחור את המנעול המתאים לו ביותר, וזאת בהתאם לצרכיו ולתקציבו.
הידע המקצועי של מנעולן והידע הנרחב שלו עם שוק המנעולים, יוכלו לסייע לכם בבחירת המנעול המתאים לכם ביותר. ישנם סוגי צילינדרים רבים בעלי רמות מיגון שונות וכן עבור סוגי דלתות שונות (זכוכית, פלדלת, עץ, ברזל, אלומיניום ועוד)

כאשר אתם עורכים חיפוש אחר מנעולן מקצועי לצורך מיגון ביתכם, או החלפת מנעולים, שאלו אותו את כל השאלות אשר מסקרנים אתכם לגביי המיגון והמנעול והגדירו לו מה הם הצרכים שלכם ומה הם האפשרויות שעומדות בפניכם.  זהו מידע חיוני וחשוב, שיאפשר למנעולן להתאים לכם את פתרון המיגון הטוב ביותר והמתאים ביותר עבורכם.

חי מנעולים מבצעים החלפת מנעולים והחלפת צילינדרים מכל הסוגים.

נשמחו לסייע לכם 24 שעות ביממה  חייגו 054-355-8887