סוגים רבים של טבעות אירוסין

בחורה עם מחשב נייד

מזל טוב! החלטת להתמסד ולבוא בברית הנישואין? כעת עליך לרכוש טבעת אירוסין כדי להפוך את זה לרשמי. היום ניתן למצוא אינספור טבעות אירוסין מכל סוג ועיצוב וקל מאוד להתבלבל מהשפע הזה. בנוסף, כשרוכשים טבעות אירוסין יש כמה דברים שכדאי מאוד להקפיד עליהם כדי לקבל באמת טבעת אירוסין יפה, איכותית וטובה. במאמר זה נסקור את הדברים החשובים ביותר בקניית טבעות אירוסין.

סוג המתכת של טבעות אירוסין

ניתן היום למצוא טבעות אירוסין בכל מחיר כמעט. החל מכמה מאות שקלים וכלה בעשרות אלפי שקלים. מה משפיע על מחירן של טבעות אירוסין? ראשית, סוג המתכת. ישנן טבעות אירוסין  העשויות ממתכות זולות יחסית כגון טיטניום או טנגסטן או סגסוגת של השתיים. אך רוב טבעות האירוסין עשויות זהב. טבעות זהב משתנות בהתאם לאיכות הזהב ומשקלו. משקל הזהב נמדד בקראט ונע סביב הערכים של 14 עד 18 קראט. בדרך כלל תמצאו טבעות אירוסין של 14 קראט שנחשבות טובות מאוד, אך טבעות עם 18 קראט יוקרתיות יותר.

טבעות אירוסין – היהלום שבכתר

אין זו חובה לקנות טבעות אירוסין עם יהלום, אך אין ספק שטבעות אירוסין עם יהלום הן הדוגמה הקלאסית של טבעות אירוסין ועדיין הכי פופולאריות. שיבוץ היהלום בטבעת האירוסין יכול להתבצע בשלל אפשרויות וטכניקות. טבעת האירוסין הקלאסית משובצת ביהלום אחד גדול יחסית אך ישנן גם טבעות אירוסין שבהן משובצים מספר יהלומים קטנים. איכות היהלום משפיעה כמובן על מראה הטבעת ומחירה. ככל שהיהלום בהיר יותר וחף מפגמים, מחירו גבוה יותר. למעשה, בדרך כלל מחיר היהלום הוא זה שמקפיץ למעלה את מחירן של טבעות אירוסין.

כאשר אתם רוכשים טבעת אירוסין עם יהלום, בקשו מהמוכר הסברים בנוגע לסוג החיתוך של היהלום. חיתוכים שונים מאפשרים שיבוצים שונים ומראה סופי שוני. החיתוך המקובל בטבעות אירוסין הוא פרינסס שבו היהלום נראה כמרובע עם פינות מחודדות, אך יש מגוון גדול של חיתוכים נוספים.

ישנן טבעות אירוסין הכוללות אבני חן אחרות, כמו אודם, ספיר ועוד. אלו טבעות אירוסין מעט פחות שגרתיות אך הן יפות מאוד ויש לא מעט אנשים שימצאו אותן עדיפות על טבעות האירוסין הקלאסיות.

מבחר רחב של טבעות יהלום מעוצבות במחירים שווים עכשיו זיו אור!

 

טבעת אירוסים SR-590טבעת יהלום צד SR-194product41_image1