סובלת מחצ'קונים?מי אמר:יש טיפול מהיר לחצ'קונים?|איריס לוי

בחורה עם מחשב נייד

ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח מהיר, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן… שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש. שלא יעבדו עליכן!   

סובלת מחצ'קונים? בפנים – בגב – בישבן? לצערי אין טיפול מהיר בחצ'קונים.|

פצעים בפנים אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול.

אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר – מדוע דווקא אצלי? כנסי 

הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה. תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות .

הטיפול באקנה בפנים דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים. סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה ולכן לצערי,לא ניתן לומר טיפול מהיר בחצ'קונים.

יש טיפול בטכנולוגיית קרן אורIPL ואנרגיית גלי רדיו RFהמתבסס על טיפול מערכתי יעיל במיוחד ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן.

הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה, עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי אקנה בגב, בכתפיים, בפנים ובישבן.

הטיפול באמצעות מקורות אור יעיל ואטרקטיבי לטיפול באקנה דלקתית ומהווה אלטרנטיבה לטיפול מקומי באמצעות תרופות ומשחות של נתנו מענה מספק לריפוי הנגעים. הטיפול באור נגד אקנה ידוע כ-15-20 שנים ונמצא כי שיעור ההצלחה של טיפול זה גבוה

 

  • רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הנך מוזמנת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים באתר עדות של מטופלות מרוצות על טיפול ללא רואקוטן בשיטת IPL ו-RF
  •  הטיפול ניתן לך רק מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני

ללא תופעות לוואי – ללא דיאטת כאסח – ללא ויטמינים – ללא שיוף  – ללא בדיקות דם  – וללא פגיעה בכבד.

 

  1. על פי פרסומים – פילינג עוזר במקרים רבים כגון: כתמים, צלקות עור שונות, דלקות עור מפצעי אקנה, סבוריאה, פצעים גדולים בפנים – טיפול הנעשה על ידי קוסמטיקאית המשייפת את העור!!!

 

אוי ואבוי לקוסמטיקאית המשייפת את העור הפצוע עם מברשת על פצעים גדולים בפנים – על סבוריאה – ועל דלקות עור מפצעי אקנה.. שלא יעבדו עליכן! 

  ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות – פילינג עמוק – או שיוף כימי נעשה רק ע"י רופא עור או רופא כירורג פלסטיקאי!

פצעים גדולים בפנים – כשאקנה נעשה יותר חמור, האופציות שעומדות לרשותנו פוחתות. הרבה דרמטולוגים רואים בפצעים גדולים בפנים, אקנה ציסטית בפנים, כסוג החמור ביותר של אקנה מזיק. הפצעים נפוחים אדומים וכואבים…על עור כזה לבצע שיוף?  

סבוראה – העור רגיש מאד, אדמומי, מפריש ,  מגרד מעקצץ…על עור כזה לבצע שיוף?

אין ספק כי תופעת פצעי הבגרות – החצ'קונים בפנים בגיל ההתבגרות מהווה מטרד ומקור לסבל פיסי ורגשי כאחד בעיקר בגיל הנעורים ומאוחר יותר גם אצל נשים וגברים בגיל מבוגר יותר. מעבר להשפעה האסתטית על העור, הלוקים  באקנה לא רק שסובלים מאי נוחות אלא גם מפגיעה קשה בדימוי העצמי, וכתוצאה מכך ישנם השלכות חברתיות והתנהגויות .

פצעי בגרות בפנים מלווים – פצעים פצעונים פרונקלים עור מחוספס אדמומי רגיש, מגורה ומגרד, כתמים, כתמי אקנה/פוסט אקנה חומים אדומים הנלווים לאקנה וזה לא מתאים לך לא מתאים לגיל שלך…

מה הנזק הנגרם מפילינג או שיוף בעור בעייתי– עם חצ'קונים, פצעים גדולים וכואבים בפנים, סבוריאה בפנים, פצעי בגרות, שומנים שחורים, כתמים, צלקות חטטים עור שומני:

  • פילינג עמוק או שיוף – גורם לקילוף  שכבת העור העליונה, השכבה הקרנית, בעזרת חומצות, חומרים כימיים במטרה למנוע הצטברות של תאי עור מתים ועידוד צמיחת תאי עור חדשים בריאים. הבהרת כתמים, וצלקות. לאחר הטיפול העור נראה כלאחר טראומה למשך ימים עד שבועות בהתאם לעומק הפילינג והשיוף הכימי ולרגישות המטופל.
  • פילינג עמוק או שיוף – ולא נותן מענה לפצעי האקנה, לפצעים  פצעונים פרונקלים שומנים/ שחורים/ קומודנים הנלווים לאקנה פעילה, פעולת  הפילינג או השיוף חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים, הפצעים  לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.
  • פילינג  עמוק או שיוף – פעולה חיצונית ושטחית שאינה מטפלת  במקור בעיית האקנה –  חיסול חיידקי האקנה P.acne באופן סלקטיבי הגורמים העיקריים להתפרצות פצעי האקנה,  ובנרמול הפרשת      החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק. ולכן נטיית רוב המטפלים היא לא לקחת את  הסיכון ולנקוט בטיפול אחר.