סובלת מאקנה?טיפול טבעי בפנים|בגב|בישבן|בלי שיוף|איריס לוי

בחורה עם מחשב נייד

 סובלת מאקנה בפנים, בגב, ובאזור הישבן? יש פתרן לטיפול באקנה, בטיפול טבעי ולא מהיר – לא קל – לא סופי – ולא לצמיתות – שלא יעבדו עליכן!

טיפול, ללא רואקוטן, ואנטיביוטיקה – מינוציקלין, תרופות מרשם הניתנות במרשם רופא בלבד ומחייבות מעקב צמוד עקב תופעות הלוואי הרבות הנלוות –

 •  ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן… שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש עד כמעט % 90 ולאורך זמן ועם אפקט מצטבר

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הנך מוזמן/נת לגלוש בעמוד הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים באתר  על טיפול ללא רואקוטן בשיטת IPL ו-RF

הטיפול ניתן לך רק מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני .

 • ללא ויטמינים – הדעה הרווחת על פי פרסומים על טיפול באקנה קשה בפנים, בגב ובאזור הישבן עם התניה ממטפלות שניסיונן אינו מוכח – לרכישת ערכת כדורי ויטמינים – ללא מרשם רופא – וללא בדיקות דם מתאימות – כדורי בי 12 – אבץ, ברזל בטענה "לניקוי הגוף מרעלים"… שלא יעבדו עליכן!

 

מולטיוויטמינים לא משפיעים על הבריאות – YNET

 • שלושה מחקרים חדשים מאשרים מידע שהיה קיים ממחקרים קודמים -נטילה יומית של מולטי ויטמינים אינה מועילה לגוף, אינה מונעת מחלות ואינה משנה את מהלכן.
 • יותר ויותר מחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים שוויטמינים לא רק שאינם מונעים תחלואה או תמותה, אלא עלולים לגרום לתופעות לוואי מסוכנות.

 

 • ללא שינוי בתזונה שלך – הדעה הרווחת על פי פרסומים על טיפול באקנה קשה בפנים, בגב ובישבן עם התניה לשינוי קיצוני בתזונה שלך, בשילוב דיאטה  קיצונית, דיאטת כאסח המומלצת ממטפלות שניסיונן אינו מוכח – דיאטה שאינה מועילה בהתמודדות עם נגעי אקנה בפנים בגב ובאזור הישבן – ידוע שתזונה אינה טרי גר להתפרצות אקנה… שלא יעבדו עליכן!

מה זה בכלל דיאטת כאסח?

 • דיאטות כאסח מורכבות לרוב ממאכל אחד מרכזי בתפריט היומי כמו: אבטיח, אורז, מרק כרוב, פופוקורן ועוד.
 • במרבית הדיאטות ישנה הוראה גורפת להתנזר מפחמימות וסוכרים כמעט לחלוטין.
 • קצב הירידה מהיר, בשבוע אפשר להוריד 2 ק"ג ואפילו יותר.
 • זמן ממוצע שבה ניתן להתמיד בדיאטה: שבוע עד חודש לכל היותר (לאופטימים שבינינו).
 • יתרונות: הרזייה מהירה, תוצאות מידיות.
 • חסרונות: עייפות, מצב רוח ירוד, חוסרים בויטמינים ומינרלים חשובים לגוף, עלייה דרסטית במשקל לאחר שמפסיקים את הדיאטה.

"המאפיין את דיאטות הכאסח, היא ירידה מהירה במשקל בתקופת זמן קצרה של בין שבוע לחודש. לרוב בדיאטות מסוג זה, מוותרים על פחמימות ונשארים בעיקר עם חלבונים. מרבית הפעמים לא מעמד מחזיקים יותר מחודש מפני שהן דיאטות לא דלות במזונות, המבוססות על מגוון מצומצם של מאכלים. במרבית הפעמים אלו לא מזונות שנוהגים לאכול ביום יום, אבל לצורך הדיאטה מוכנים להתאמץ. הירידה במשקל היא מהירה מאוד, כ- 2 ק"ג לשבוע כלומר 6 ק"ג בחודש, להבדיל מדיאטות מאוזנות, שם בממוצע יורדים כ-500 גרם בשבוע. הגוף מתקשה להחזיק מעמד לאורך זמן בדיאטות מסוג זה, כי הוא אינו מקבל את הויטמינים שהוא זקוק כדי להתקיים". מסבירה טופז דרזנר, דיאטנית ראשית, שומרי משקל.

מה עובר על הגוף במהלך דיאטה כזאת?

"הגוף נמצא ברעב תמידי ולא מקבל אנרגיה מפחמימות שלהן הוא זקוק כדי לייצר אנרגיה. תחושת הרעב גורמת לעצבנות, קושי בריכוז ועייפות. רמת הורמון הסרוטונין, האחראי ליצירת מצב רוח טוב, יורדת באופן קיצוני בגלל מחסור בפחמימות זמינות, ולכן באופן טבעי אנחנו מרגישים יותר מדוכדכים. בנוסף, כאשר ממשיכים בדיאטה לא מאוזנת לאורך זמן, החוסרים בגוף גורמים לתופעות לוואי פיזיולוגיות כמו: נשירת שיער, חולשה, אנמיה, ציפורנים שנשברות, אפילו השיניים עלולות להיפגע".

לא רק השיער והשיניים עלולים להיפגע בדיאטות כאסח אלא גם קצב חילוף החומרים וקצב הירידה במשקל של הגוף. כאשר הגוף חש שהוא במצוקת רעב הוא מאט את קצב חילוף החומרים וכתוצאה מכך גם קצב הירידה במשקל יורד. בניגוד לתופעות אחרות שעשויות להיעלם ולהשתפר בעקבות שינוי לתזונה מאוזנת ונכונה, קצב חילוף החומרים עלול להיפגע בצורה שאינה ניתנת לתיקון, בעיקר למי שמרבים בדיאטות כאסח.

 

 • ללא שיוף כימי ופילינג עמוק – הדעה הרווחת על פי פרסומים על טיפול באקנה באזור הגב – והישבן – עם התניה ממטפלות שניסיונן אינו מוכח, באמצעות 2 טיפולי שיוף כימי ופילינג עמוק ניתן לחסל סופי – לצמיתות – מהיר וקל את אקנה בגב ובישבן…  שלא יעבדו עליכן!
 • מתפתים להבטחות של שני טיפולים וזה עובר – … הידעת/ה – בפצעוני האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני חיידקים: "פרופיוני בקטריום אקנה" (propioni bacterium acnes) חיידק החי בתנאי חוסר אויר (אנאירובי) אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו"סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים מסוג ליפאז את השומנים שבחֵלֶב והופכים אותם לחומצות שומן חופשיות שעלולות לגרום לגירוי העור,  ויצירת תגובה דלקתית ומוגלה אקנה פצעי בגרות  – פצעים פצעונים, פרונקלים כואבים אדומים ונפוחים, שומנים שחורים, פנימיים וחיצוניים עור מחוספס אדמומי מגורה ומגרד – כל התופעות הנלוות לאקנה.
 • בשני טיפולי פילינג או שיוף לא ניתן לחסל את חיידקי האקנה …

פילינג או שיוף פיזי הנעשה באקנה פעילה בגב ובישבן הינו קילוף שכבת העור העליונה, השכבה הקרנית, בעזרת חומצות, חומרים כימיים במטרה למנוע הצטברות של תאי עור מתים ועידוד צמיחת תאי עור חדשים בריאים. הבהרת כתמים, וצלקות. לאחר הטיפול העור נראה כלאחר טראומה למשך ימים עד שבועות בהתאם לעומק הפילינג ולרגישות המטופל.

פילינג או שיוף באקנה פעילה לא מרפא ולא נותן מענה לפצעי האקנה, לפצעים פצעונים פרונקלים שומנים/ שחורים/ קומודנים הנלווים לאקנה פעילה, מכוון שחושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים/הפצעים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת.

טיפול פילינג או שיוף באקנה פעילה בגב ובישבן לא עובד ולא מטפל במקור בעיית האקנה חיסול חיידקי האקנה באופן סלקטיבי  P.ACNE הגורמים להתפרצות פצעי האקנה,  ובנרמול הפרשת החלב הפרשת השומן עליו מתקיים החיידק. ולכן נטיית רוב המטפלים היא לא לקחת את הסיכון ולנקוט בטיפול אחר.

 • הידעת/ה – על פי התניית משרד הבריאות – פילינג עמוק או שיוף כימי רשאי להתבצע רק על ידי רופא עור או כירורג פלסטיקאי – שלא יעבדו עליכן!

 

הטיפול מומלץ כסדרה של 8 – 10 מפגשים (לעתים גם יותר) וכטיפול תחזוקתי – משמר – תומך – אחת לחודש -3 חודשים/חצי שנה.

תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת ה אקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות.

 איזוטרטינואין היא תרופה הדומה במבנה הכימי לוויטמין A ונמכרת בישראל תחת השמות המסחריים רואקוטן וקוראטן. התרופה נועדה לטיפול בפצעי בגרות שלא הגיבו לטיפול עם תכשירים טופיקליים מריחתיים. זו התרופה, שחוללה מהפכה רצינית בטיפול באקנה, פצעי הבגרות – למרות יתרונותיה של התרופה, היא אחת האופציות האחרונות שרופאים מציעים לטיפול באקנה וזאת בגלל תופעות הלוואי הרבות והרציניות שלה.

כשמטפלים באקנה בתכשירים מקומיים סיסטמתיים, אחת הבעיות העיקריות היא מידת ההצלחה הטיפולית. הפסקת הטיפול עלולה לגרום להחזרת האקנה.

ואכן מחקרים קליניים מצביעים על העובדה שלמעלה מ-40% מחולי האקנה, פצעי הבגרות, בני נוער ומבוגרים שנטלו רואקוטן הופיעה התפרצות של הפצעים לאחר תום נטילת הכדור. רואקוטן יכול להפחית את האקנה במידה ניכרת, במידה פחותה או בכלל לא.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? הנך מוזמן/נת ליצור עמי קשר ישירות ל0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם.