סדרת ספרים חדשה לפעוטות- מילים לקטנטנים: מילים, חיות, כלי רכב, צבעים

סדרת הספרים החדשה לפעוטות 'מילים לקטנטנים' היא סדרה בת ארבעה ספרים מלאי קסם של ילדות, המגיעה בפורמט של ספרי קרטון קשיחים והיא מושלמת ללמידת מילים חדשות.

סדרה לפעוטות

סדרת הספרים החדשה לפעוטות "מילים לקטנטנים" היא סדרה בת ארבעה ספרים מלאי קסם של ילדות, המגיעה בפורמט של ספרי קרטון קשיחים.

הספרים בסדרה הם: מילים, חיות, כלי רכב, צבעים. בכל ספרון 5 כפולות.

בספר "מילים" הפעוטות יפגשו את מילים במגוון רחב של נושאים, כגון: משאית, פרח, ילדה, כדור, ספה, שולחן, ספר, ברווזון, תפוח, דבורה, פיג'מה, גיטרה, גרביים, עגלה, תות ועוד.

מילים

בספר "צבעים" הקטנטנים יכירו את עולם הצבעים באמצעות ציורים שונים הצבועים בצבע מסויים באותו העמוד. למשל, בצבע בצהוב יהיו אפרוח, לימון ובננה; בירוק יהיו אגס, אבוקדו ומכונית; בלבן יהיו ביצה, נייר טואלט ודב הקוטב ועוד.

צבעים

בספר "חיות" הפעוטות יכירו מגוון רחב של חיות, ביניהן: סוס, תרנגול, פרה, כבשה, דבורה סוסון- ים, פינגווין, אריה, טיגריס, כלב, ברווז, פרפר, קרנף, אייל ועוד.
חיות

בספר "כלי רכב" הקטנטנים ילמדו על כלי רכב ממבחר סוגים, ביניהם: מכונית מרוץ, מסוק, חללית, טרקטור, דחפור, כבאית, רכבת, אוטובוס, אופניים, סירת מפרש, צוללת, מטוס, מערבל בטון ועוד.

כלי רכב

הפעוטות נחשפים באמצעות ספרים אלו למילים חדשות ומתרגלים מילים שכבר מוכרות להם. האיורים הנפלאים מאפשרים לקטנטנים ליהנות מחווית הלמידה ומאפשרים לימוד קל של המילים השונות.

מאחלת לכם ולילדכם למידה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)