סדרת הקוסמטיקה החדשנית The Organic Hemp Line

בחורה עם מחשב נייד

לאחרונה נמדדת מגמת ביקוש מצד הצרכנים למוצרי טיפוח טבעיים ואורגניים המונעים גירויי עור שונים, תופעות ליווי שונות לרבות פגיעה בדינמיקה הורמונלית ודחיה למרכיבים כימיים. במחקרים נמצא כי רוב הצרכנים בעת רכישת מוצרי טיפוח, בודקים את הרכב המוצרים.

לאחר שנים של מחקר ופיתוח, חברת Elemin Cosmetics  מחזירה אותנו לטבע ומשיקה, סדרת הקוסמטיקה החדשנית The Organic Hemp Line סדרת מוצרי טיפוח אורגנית מאושרת ע"י ארגון ecocert-cosmos, המבוססת על תמצית שמן הקנאביס בשילוב עם מרכיבים טבעיים ואורגניים, המעניקה לעור הפנים רעננות ולחות מאוזנת, נקיה מכל מרכיב מלאכותי.

אנחנו עדים למגמת שימוש בשמן קנביס (לא מדובר בסם:), המתפקד כאנטי אייג'ינג הטוב ביותר שקיים בטבע. זהו הצמח היחיד המכיל את כל 21 חומצות אמינו הדרושות לחיוניות העור, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית לטיפול בחוסר האיזון הנובע מהתזונה המערבית המודרנית.

מוצרי הסדרה מכילים איזון מושלם של אומגה 3 ואומגה 6, התורם לחיזוק השכבה ההגנתית של העור ותורם למראה עור חיוני, טבעי ובריא.

הסדרה כוללת שבעה מוצרים: קרם לחות לפנים, קרם לילה מזין, סרום פנים, קרם עיניים, סרום עיניים, מסכת פילינג ותחליב גוף.

קרם לחות לפנים Facial Moisture Creamקרם יום חדשני לפנים בעל תו תקן אורגני של Ecocert, המכיל שמן זרעי המפ, (אומגה 3, ואומגה 6)  ובחומצה היאלורונית טהורה, להזנת עור הפנים העדין ולהגנה עליו. הקרם מועשר בחמאת שיאה, שמן זית ושמן חוחובה אורגניים, המסייעים להגנה ולטיפוח מושלם של העור, תוך שמירה על רמת הלחות וההגנה האופטימלית החיונית לעור הפנים.

הקרם מגיע באריזת במבוק מהודרת (ניתן למוצוא לה שימוש גם אחרי שהקרם נגמר: בצירוף מקלון עץ להוצאה הגייית של הכמות הנדרשת (איך לא חשבו על זה קודם)

מורחים של הקרם על עור פנים נקי (לאחר סרום) ונהנים מעור זוהר ובריא יותר

קרם לילה מזין – קרם לילה לפנים בעל תו תקן אורגני של Ecocert, להזנה עשירה של העור ולהגנה עליו. מועשר בשמן זרעי המפ (אומגה 3 ואומגה 6), בחומצה היאלורונית טהורה (HA) וברכיב פעיל Emulium Mellifera, להזנה חיונית ומושלמת של עורך. הקרם מועשר גם בחמאת שיאה, שמן זית ושמן חוחובה אורגניים, התורמים להגנה ולטיפוח של העור, תוך שמירה על רמת הלחות וההגנה האופטימלית הנדרשת במשך הלילה.

סרום פנים – סרום פנים בעל תו תקן אורגני של Ecocert, המסייע להילחם בפגעי הזמן. הסרום מכיל שמן זרעי המפ (אומגה 3 ואומגה 6), שמן עשיר ומזין, וכן את הרכיב הפעיל Emulium Mellifera, להזנה חיונית ומושלמת של עורך. הסרום מועשר גם בשמני זית וחוחובה, אלוורה וויטמין E אורגניים מאושרים, להרגעת העור ולהגנה עליו מפני נזקי חמצון.

סרום מגיע בבקבוקון במבוק עם משאבה שבעזרתה ניתן להוציא כמות המדויקת של תכשיר

קרם עיניים – קרם עיניים רב עוצמה בעל תו תקן אורגני של Ecocert, המסייע להילחם בפגעי הזמן בעזרת חומצה היאלורונית טהורה היוצרת שכבה דקיקה על פני העור להענקת לחות אופטימלית. הקרם מכיל שמן זרעי המפ (אומגה 3 ואומגה 6), שמן עשיר ומזין. הקרם מועשר גם בשמני זית וחוחובה, אלוורה וויטמין E אורגניים מאושרים, המסייעים להרגעת העור ולהגנה על האזור העדין מסביב לעיניים.

סרום עיניים – סרום רב עוצמה לעיניים בעל תו תקן אורגני של Ecocert, המסייע להילחם בפגעי הזמן בעזרת שני רכיבים ייחודיים – Easyliance ו-Cristalhyal, חומצה היאלורונית טהורה היוצרת שכבה דקיקה על פני העור להענקת לחות אופטימלית. הסרום מכיל שמן זרעי המפ אומגה 3 ואומגה 6 , שמן עשיר ומזין. הסרום מועשר גם בשמני זית וחוחובה, אלוורה וויטמין E אורגניים מאושרים, המסייעים להרגעת העור ולהגנה על האזור העדין מסביב לעיניים.

מסכת פילינג – מסכת פילינג חדשנית בעלת תו תקן אורגני של Ecocert, מרעננת בעדינות את העור ומסירה תאים מתים. אפקט הפילינג מושג הודות לשימוש בגרגירי גלעין משמש ובאצה אדומה, התורמים להגנה על שכבת האפידרמיס, לחיזוק תפקודה ולהפחתת אובדן המים בה. מסכת הפילינג מועשרת בשמן זרעי ההמפ (אומגה 3 ואומגה 6), שמן עשיר ומזין. המסכה מועשרת גם באלוורה, חמאת שיאה ושמני זית וחוחובה אורגניים מאושרים, המסייעים להענקת מראה עור בריא וקורן.

תחליב גוף – תחליב גוף עדין ונספג בקלות, בעל תו תקן אורגני של Ecocert. מתאים לשימוש יומיומי ולכל סוגי העור. בשילוב שמן הרוז היפ, המרענן ותורם לחידוש ושיקום העור במהירות, ושמן זרעי המפ המשיב לעור את חיוניותו. האלוורה מסייעת להרגעת העור ולטיפול בעור יבש, מגורה ומתקלף. חמאת השיאה, שמן הזית ושמן החוחובה מרווים את העור בלחות ומזינים אותו. תמצית האצה מעניקה לחות לעור ומגינה עליו מפני רדיקלים חופשיים.

כל המוצרים בסדרה מאושרים כאורגניים ע"י  Ecocert-cosmos, בהתאם לסטנדרטים המחמירים של קוסמוס, ארגון הגג העולמי למוצרים אורגניים טבעיים, ובהתאם לתקינה האירופאית המחמירה cpnp. עם 99.60% מרכיבים טבעיים, המוצרים בסדרה הם הבחירה המושלמת לכל סוגי העור, לרבות עור הרגיש לכימיקלים ומרכיבים סינתטיים.

סדרת הקוסמטיקה The Organic Hemp Line הינה הסדרה הראשונה בעולם אשר שילבה במוצר אחד את שלושת האלמנטים המבוקשים ביותר כיום בעולם הקוסמטיקה: אורגני מאושר ע"י Ecocert-cosmos, מרכיבים טבעיים ותמצית שמן קנאביס, המופק בתהליך כבישה קרה. כל אלמנט במוצרי הסדרה נבחר בקפידה, תוך תשומת לב לפרטים הקטנים והמגיע ממקור טבעי ואורגני, החל מהפורמולה המהפכנית ועד לצנצנות העשויות מצמח הבמבוק בעבודת יד (ללא צבע).

אפילו הבישום העדין של המוצרים, כגון יסמין לבן, קמומיל ודבש הם טבעיים לחלוטין.

מרכיבים רבים הנמצאים בשימוש יומיומי בקוסמטיקה המערבית מגיעים עם תג מחיר, גם לסביבה וגם לבריאות שלך. מסיבה זו, המוצרים שלנו אינם מכילים SLS, שמן מינראלי, סיליקון, PEG, קארבומרס, פאראבנים, פרופילין גלייקול, ואיזופרופיל מריסטייט. ברוב המוצרים במקום מים משתמשים בתמצית אלוורה אורגנית, חומצה הילרונית טבעית המופקת מחיטה.

בנוסף, לא נעשה שימוש בבישום או בצבע סינטטי מכל סוג שהוא. המוצרים מתאימים לצמחונים וטבעוניים.

מדובר מותג אורגני היחיד והראשון שנכנס לסופר פארם במתחם קוסמטיקה מרכזי וברמת תמחור זולה ביחס לקטגוריה

מחירים לצרכן:

קרם יום לפנים 50 מ"ל – 189.90 ₪

קרם לילה מזין 50 מ"ל – 199.90 ₪

סרום פנים 50 מ"ל – 199.90 ₪

סרום עיניים 30 מ"ל – 199.90 ₪

קרם עיניים 30 מ"ל – 189.90 ₪

מסיכת פילינג 50 מ"ל – 219.90 ₪

תחליב גוף 150 מ"ל – 139.90 ₪

המוצרים מיוצרים ברישיון משרד הבריאות בארץ במפעלי בי.פור.יו בע"מ יצרני תמרוקים ובשמים באזור , לא ניסו על בעלי חיים, ובעת קנייתם אתם תורמים לתעשיה הישראלית.