סדרת היינות הכשרים של הזמרת ניקי מינאז'

קבלו את השחקן חדש בשוק המשקאות הקלים: יינות בטעמים לצעירים –FUSION MYX שהינו כשר לחלוטין, והוא לא פחות ולא יותר בבעלותה של הזמרת והראפרית האמריקאית הנודעת ניקי מינאז', וגם 2 סוגי אייריש-קרים חדשים – כולם מבית "צור עולם של יין".

בפורים השתכרנו כי זו מצווה, ועכשיו גם פסח בפתח, והנה המלצות שלנו למשקאות חדשים ומיוחדים:.

ליין יינות כשרים בטעמים צעירים של ניקי מינאז':

קבלו את השחקן חדש בשוק המשקאות הקלים: יינות בטעמים לצעירים –FUSION MYX  שהינו כשר לחלוטין, והוא לא פחות ולא יותר בבעלותה של הזמרת והראפרית האמריקאית הנודעת ניקי מינאז'.

ניקי מינאז' אוחזת בליין המוצרים MYX FUSION, הפופולריים מאוד בארה"ב מאז 2013. לפני מספר חודשים החליטה מינאז' להכשיר ליין זה, ולהתאימו לקהל היהודי והישראלי.

כיום, מינאז' שהינה גם אחת מבעלי החברה, הפכה גם להיות הפרזנטורית של MYX FUSIONS – וכך תפסו 2 ציפורים במכה את.

טל מרום - ניקי

הזמרת והראפרית ניקי מינאז'

לאחר תהליך לא פשוט, נחתו המוצרים בישראל ולאחרונה נערכה בנמל תל אביב ההשקה העולמית של ליין זה, במסגרת פסטיבל  היין הכשר הבינלאומי 'טועמים עולם', של חברת צור עולם של יין.

מאירוע ההשקה ניקי מינאז' אמנם נעדרה, אך שלחה לכלל האורחים בהשקה את ברכתה: "אני שמחה ומתרגשת להשיק את ליין המוצרים הכשר בתל אביב. כרגע ייצרנו 2 מוצרים כשרים בטעמי ענבים ואפרסק, ואנחנו עובדים על ייצור טעמים נוספים, בדיוק כמו שיש בארה"ב".

טל מרום - מוסקטו

את הגרסה הכשרה בישראל משווקים צור עולם של יין, המבטיחים שהם יהיו להיט בקרב הצעירים, ממש כמו בארה"ב.

מחירו של בקבוק המכיל 187 מ"ל – 10 ₪ בלבד. ניתן להשיגו בכל חנויות היין המובחרות ברחבי הארץ.

טל מרום - מוסקטו 2

"צור עולם של יין" הינה חברה ליבוא ויצוא יינות ומשקאות אלכוהוליים כשרים, לישראל וממנה, מכ-40 יקבים בארץ ובעולם (ביניהם מצרפת, קליפורניה, איטליה, ספרד, פורטוגל, ארגנטינה, קנדה, ניו זילנד ועוד).

נכון לשנת 2020 משווקים בחברת "צור עולם של יין" כ-200 סוגים שונים של יינות, ביניהם רבים שזכו במדליות בינלאומיות, ויינות של היקבים הנחשבים והיוקרתיים בעולם, שעברו תהליך הכשר מיוחד וביניהם Château Leoville Poyeferre, Château Giscours Margaux, Château Malartic-Lagravière,Barons E & B De Rothschild.

בנוסף, משווקת החברה ליקרים ומשקאות אלכוהוליים ממיטב היצרנים בארץ ובחו״ל. בין המותגים השונים ניתן למצוא את Walders, Herman Jansen, Boondocks ,Lvov ,Bicerin, ,Schmerling's Sabra , Myx, Shannon, King Of Knights, Ben Eideann ועוד.

 2 סוגי שאנון אייריש קרים

אני ממעריצות משקה האייריש קרים מאז ומתמיד, וכמומחית לנושא, אהבתי את 2 המשקאות של שאנון אוריגינל ושאנון שוקולד לבן. הרבה זמן הם לא שרדו בארון המשקאות – אני כנראה לא המעריצה היחידה.

ליקר אייריש קרים אירי מבוסס על ויסקי אירי ושמנת. השמנת והויסקי נמהלים בעזרת חומר מתחלב המכיל שמן צמחי מזוקק. תהליך זה מונע היפרדות בין הויסקי והשמנת במהלך האחסון. הרכיבים האחרים כוללים שוקולד, וניל, קרמל וסוכר. לא נזקק שימור נוסף, כי הויסקי משמר את השמנת.

טל מרום - אייריש

שאנון אורגינלאייריש קרים

אייריש קרים אוריגינל מיוצר מבלנד של וויסקי אירי איכותי, העובר תהליך יישון. זהו ליקרי אירי מסונו ושמנת מתוקה המגיעה מהגולדן וייל האירלנדי, הנודע בתנובתו העשירה. המשקה מתאים לשתייה נקיה, לשתייה עם קרח, כבסיס לקוקטיילים וכתוספת לקפה.

אלכוהול: 17%

תכולה: 1 ליטר / חלבי

טל מרום - אייריש 2

שאנון שוקולד לבן אייריש קרים

שאנון שוקולד לבן מיוצר על בסיס האייריש קרים המקורי, בשילוב קרם קקאו לבן טבעי. למשקה טעמים של קרמל, קקאו, וניל וקפוצ’ינו. שאנון קרים לבן מתאים לשתייה נקיה, לשתייה עם קרח, כבסיס לקוקטיילים וכתוספת לקפה.

אלכוהול: 17%

תכולה: 1 ליטר / חלבי

http://zurage.com/he/

החיים על פי בלה
יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי.