סדרת דוקטור עור YOUNG- חדש לנערות מבית דוקטור עור המותג האהוב

אחר הצהרים טובים ומפנקים,

דוקטור עור young

סדרה של דוקטור עור ולנערות .איזה יופי. אני משוגעת על המותג הזה וכשמושקים בימים אלו מוצרים לנערות צעירות בדיוק מה שבתי יעלי הנערונת צריכה, אין לי ספק שזה יעשה את העבודה שלו.
מותג אמין מקצועי ומושלם יסייע לבתי עם פצעי הבגרות שלה. יתרום לה לבטחון העצמי ויעשה לה רק טוב. תרתי משמע. גם אני אהיה רגועה יותר.
דוקטור עור דואג גם לצעירות שבינינו וזה מעולה. מטפל גם בתוצאות וגם בבסיס הבעיות. איזון של הפרשת שומנים בעור, טיהור, הרגעה ושיפור מראה וחיוניות העור, כמובן שעלינו להקפיד שהבנות ישתו מספיק מים וישנו מספר שעות אידיאלי או לפחות רצוי.

תזונה נכונה וזה יעשה את העבודה האמינו לי.

כל המוצרים פותחו על ידי רופאי עור העוסקים ומתמחים ברפואת העור, נעשו מחקרים והכל נבדק לאורך כל הפיתוח באמצעות נערות שליוו את כל התהליך. גאוני ממש.
האריזות יפיפיות, מותאמות לגיל היפה הזה. ריחות וניחוחות מדהימים וצעירים כיאה.

תודה רבה לדוקטור עור על פיתוח הסדרה, על חידושים ללא הפסקה, תוך כדי דאגה לצרכניות הנאמנות.

ניאופרם מוצרי צריכה מרחיבה את המותג דוקטור עור ומשיקה את סדרת דוקטור עור YOUNG

סדרת מוצרי טיפוח, שפותחה בהתאמה לצרכי טיפוח הפנים של נערות

עם רכיב הפיקוסכריד AC, המאזן את הפרשת השומן בעור, מטהר ומרגיע את העור ומשפר את מראהו

ניאופרם מוצרי צריכה מרחיבה את מותג הדרמו-קוסמטיקה דוקטור עור, שפותח על ידי רופאי עור. החברה נכנסת לקטגוריית טיפוח לנערות ומשיקה את סדרת דוקטור עור YOUNG, הכוללת מגוון רחב של מוצרים שפותחו בכדי לתת מענה לצרכים השונים והייחודיים של עור הפנים של נערות. שימוש קבוע במוצרי דוקטור עור YOUNG יעניק לעור מראה נקי, בריא וחלק יותר.

רכיב ייחודי לטיפול ושיפור מראה העור
אף על פי שהאדם משתמש במשאבים ימיים למזון מאז ומעולם, היום אנו יודעים שמערכות אקולוגיות ימיות מציעות פוטנציאל רב גם בתחום הקוסמטיקה.
כל מוצרי הסדרה מכילים את רכיב הפיקוסכריד AC, רכיב ייחודי בעל תכונות התומכות בטיפול בעור מעורב עד שמן. הפיקוסכריד AC הוא שילוב ייחודי של רכיבים המופקים מאצה בשםLaminaria Digitata יחד עם אנזים המופק מבקטריה ואבץ. הרכיב מאזן את הפרשת הסבום (השומן) בעור, מטהר ומרגיע את העור ומשפר את מראהו.
במחקר שנעשה בקרב משתתפות עם עור הנוטה לאקנה שהשתמשו ברכיב פיקוסכריד AC בריכוז 1% למשך 28 יום, נמצאה ירידה של 15% בממוצע בייצור הסבום וירידה של עד 18% בייצור הקומודונים (נקודות שחורות או לבנות). שטח פגמי עור ירד תוך 4 ימים.
כל מוצרי הסדרה מכילים את רכיב הפיקוסכריד AC ורכיבים נוספים שיעילותם מוכחת, נבדקו לעור רגיש, ולא מכילים פראבנים.
לדברי יעל בן צבי סמנכ"לית שיווק ניאופרם מוצרי צריכה: "סדרת דוקטור עור YOUNG, מביאה את המומחיות שלנו בעור, האיכויות והתועלות של מוצרי דוקטור עור המוכרים והאהובים, גם לנערות. הסדרה פותחה בשיתוף עם רופאי עור מובילים וביחד עם קבוצת נערות שליוו אותנו במהלך הפיתוח על מנת שנוכל לענות על הצרכים הייחודים, באמצעות רכיב חדשני שיעילותו מוכחת. גם חווית השימוש – ניחוחות, מרקמים ואריזות, פותחה על סמך ההתנסות של קבוצת הנערות על מנת לתת מענה אופטימלי".

הסדרה החדשה כוללת 5 מוצרים:
מסכת חימר- מסכה מנקה וסופחת שומנים לטיפול ולניקוי יסודי של עור מעורב עד שמן.
המסכה מכילה רכיבי חימר, סופחת עודפי שומן ומאזנת את הפרשתו, מטהרת ומרגיעה את העור ובכך מסייעת לשיקום העור ולתהליך חידוש מראה העור. שימוש קבוע במסכה מסייע במניעת נקודות שחורות (נבדק נון קומודוגני), מחיר מומלץ לצרכן: 79.90 שקלים.

סבון פחם פילינג- תרחיץ גרגירים לניקוי יומיומי לעור פנים מעורב עד שמן. מכיל שילוב ייחודי של אבקת פחם פעיל עם גרגירים, המנקה ומטהר ביסודיות את הנקבוביות לעומק, סופח לכלוך ושומן ומותיר את הפנים נקיות, ללא ברק, במראה מאט ומבלי לייבש את העור. מותאם לחומציות הטבעית של העור. מסייע במניעת נקודות שחורות (נבדק נון קומודוגני), ללא טריקלוזן. מחיר מומלץ לצרכן: 59.90 שקלים.

קצף לניקוי הפנים- קצף עדין לניקוי הפנים, מסיר ביעילות שאריות לכלוך, איפור ועודפי שומן. לניקוי עדין ויסודי של עור מעורב עד שמן. הקצף מכיל תמצית שיבולת שועל המרגיעה מיידית את העור. כמו כן, השימוש בקצף מסייע במניעת נקודות שחורות (נון קומודוגני), ומותיר את העור רך ונעים למגע. מחיר מומלץ לצרכן: 64.90 שקלים.

טיפול יום נקודתי- ג'ל שקוף, סופח עודפי שומן ולחות, לטיפול נקודתי בפגמי עור.
הג'ל פותח את הנקבוביות, מטהר אותן לעומק ומייבש את הפגמים מבלי לגרות את העור.
לשימוש במשך היום. מכיל חומצה סליצילית בריכוז 2%, רכיב פעיל הפותח את הנקבוביות ותורם לפעולת ניקוי העור. מחיר מומלץ לצרכן: 49.90 שקלים.

טיפול לילה נקודתי – קרם בגוון לבן, אפקטיבי לטיפול נקודתי בפגמי עור, סופח עודפי שומן ולחות, מטהר ומייבש פגמים. הקרם מכיל רכיבים שיעילותם מוכחת, התורמים לאיזון הפרשת הסבום ולטיהור העור. הקרם מרגיע גירויים ומקדם את שיקום וחידוש מראה העור. מחיר מומלץ לצרכן: 49.90 שקלים.

את מוצרי סדרת דוקטור עור YOUNG ניתן להשיג ברשתות הפארם ובבתי המרקחת הפרטיים ברחבי הארץ.


אינסטגרם דוקטור עור YOUNG:
https://www.instagram.com/doctor_or_young/

אתר דוקטור עור, עמוד YOUNG:
https://www.dr-or.co.il/pages/young-home