סדנת גרפיקה ממוחשבת

בחורה עם מחשב נייד

סדנת גרפיקה ממוחשבת

סדנת גרפיקה ממוחשבת – עיצוב גרפי נדרש יום לכל עסק בשביל לייצר לו תדמית ספציפית ובשביל לשווק אותו. ניתן למצוא עיצובים גרפיים בכל מקום; דוגמא לכך הם שלטי תנועה. דרך התמונות והאלמנטים הגרפיים שבעיצוב גרפי אנחנו מעבירים מסר מסוים ותחושה כלשהי. לדוגמה, אם נרצה לעצב מודעה לבית מלון המציע חבילת נופש, נשתמש בתמונות בשילוב אלמנטים אחרים, ועם התמונות המסר יעבור.
במסגרת הלימודים בעיצוב גרפי על תחומיו תלמדו טכניקות מקצועיות שתזדקקו להם בעיצוב לוגו, לדוגמא. מטרת הלוגו הוא ליצור סמל לחברה, שיוביל אותה עם אפקט פסיכולוגי טמוע באילוסטרציה שיצרו. איך לבנות לוגו? את זה לומדים בעיצוב גרפי.

[youtube yCK-I2RWBHw]

סדנת גרפיקה ממוחשבת אז מה לומדים?

הדבר החשוב ביותר שצריך לדעת הוא שבשביל להיות מעצב גרפי טוב צריך לתרגל את הנלמד עוד ועוד. ככל שתתרגלו, כך יהיה לכם קל יותר בהמשך. במסגרת הלימודים תבצעו איורים דיגיטליים ללוגואים, עיצובי מודעות לקידום מכירות, ותבנו חוברות וספרים לתעשיית הדפוס. הלימודים יהיו אינטנסיביים ותצטרכו להגיש שיעורים ועבודות מדי שבוע, עליהם תקבלו ביקורת מהמורה. חלק מעבודות העיצוב שתבצעו, הוא הבנת תהליכי עבודות של עבודות קודמות של לקוחות ( איזה רעיון עומד מאחורי העיצובים ואיך הביאו אותו לידי ביטוי). תלמדו איך לעבוד עם התוכנות הגרפיות ולהפיק מהן את המרב

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

סדנת גרפיקה ממוחשבת מה לאחר סיום הלימודים?

משרדי פרסום מחפשים כל הזמן עוד ועוד מעצבים גרפיים, שם יבנו תדמית עסקית לחברות, יצרו מודעות לקידום מכירות, ניוזליטרים ועוד. עוד יוכלו הבוגרים גם למצוא עבודה בבתי דפוס שונים, שם יעסקו בעיצוב אריזות, עבודה במדבקות בגלילים, פרסום מוצרי צריכה ועוד. חברות להוצאה לאור אף הן מחפשות להעסיק מעצבים גרפיים ומציעים עבודה בעיקר בפרסום והעמדת ספרים, עיצוב כריכות ועבודה עם סופרים וכותבים. מי שמסיים ללמוד את התחום יכול ללכת לכיוונים שונים. ככל שהאינטרנט תופס חלק גדול יותר מהחיים ככה נפתחים עוד ועוד משרדי פרסום אינטרנטיים וחברות לבניית אתרים, והם כמובן חלק מהלקוחות הגדולים של מעצבים גרפיים. אם תבחרו לעבוד מהבית, תוכלו לעבוד עבודה שותפת עם צלמים בתחומי עיצוב אלבומים או הזמנות להפקות אירועים, לעבוד עבור חברות או לעבוד כפרילנסרים.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube X2HLLr4H6cI]

להכין תיק עבודות

במהלך הלימודים מכינים תיק עבודות שיוצג לאחר סיום הלימודים. העבודות שתשימו בתוך תיק העבודות שלכם יהיו שונות ומגוונות ומהטובות שבעבודותיכם. הן תכלולנה איורים דיגיטליים שנעשו באילוסטרייטור, לוגואים, מודעות פרסומיות, תמונות שעיבדתם בפוטושופ עיצובי חוברות או קטלוגים מעומדים וכדומה.אתם חייבים להכין תיק עבודות רציני בכדי להתקדם.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/