סדנאת מיצים או מסחטת כספים ?

שבוע שעבר השתתפתי בסנדאת מיצים ב"יערות הכרמל" וגיליתי שהמלך הוא עירום והוא שותה מיצים, כשהוא מסתובב בחלוק לבן . "נכון, כולם מסתובבים בחלוקים לבנים שמזכיר קצת בית משוגעים" ציטוט פקיד הקבלה במלון . באמשלי."אני לא נוסעת למלון כמו יערות הכרמל כדי להיות בצום" – אמרתי לחברתי אילנה כשהציעה לי לבלות איתה בסדנת מיצים. ומה זה צדקתי !  אחרי הכל זאת לא היתה הפעם הראשונה שהתארחתי ביערות הכרמל. ואני יודעת שיש להם מטבח משובח ואיכותי אז היה נראה לי חבל לא  ליהנות מהחוויה. אך מכיוון שבשנה האחרונה אני אוספת "חוויות קולנריות" חובקות עולם שהתווספו לי בעיקר באמצע הגוף ואני לא מצליחה להסתיר אותם , החלטתי להתרצות. ולנסות להוריד את "ההוכחות"  למסע שאספתי בשנה האחרונה.

הרעיון  מאחורי הסדנא היה להכנס לתלם ב"ניקוי רעלים" ולהתחיל דיאטה מה שנקרא לקבל "קיק סטארט" לגוף.  יה רייט!!

קבוצה שנפגשת במלון יוקרתי עשויה או עלולה לא לשים לב שלקחו אותם לסיבוב מיצים סחוטים בחלוקים לבנים.

אז קודם כל אספר על המלון – המלון , מה יש להגיד על מלון "יערות הכרמל" בהחלט שווה. אבל העלות שלו , לדעתי היא מוגזמת בהשוואה למלונות ברמה עולמית כמו "ארבע העונות" או רשת ה"ריץ קרלטון".

היתה לי מיד חוויה מגעילה עם מנהלת המלון ,כן גם היא יצאה ל"קבל את פני" אחרי  שפקידת הקבלה החזיקה את  שפריצר לניקוי חלונות  ביד לברכת "ברוכים הבאים" , היא היתה פקידת הקבלה מהסוג ששונאת אורחים  אתם מכירים את הפרצוף. מה עשיתי שזכיתי לכבוד הזה שנפל בחלקי. מנהלת המלון יצאה אני לתומי חשבתי שאני חשובה- כנראה שלא כל כך, היא רצתה לספר לי שגרמתי לפקידה  הקבלה לבכות ושהיא מרחמת עליה !!!!??? וואוו… היה המשך בענין של שיחה שלי ליחצן שהואשמתי שלא היתה ולא נבראה , ומסתבר שהיחצן פשוט שכח שהוא דיבר איתי . בקיצור נחמד זה לא היה. דיוחתי על החוויה ב"טריפאדוויזר" שהוא אתר של מטיילים שמדווחים על כל מיני חוויות מסע.  שם יש לי ניקוד של מדווחת רצינית ואמינה.  ביום שעשיתי צ'אק אווט, מנהלת יחסי הציבור החביבה מאד , כבר ידעה שכתבתי על החוויה שלי. שהיתה לוקה בחסר ואני באמת לא מאמינה שאחזור למלון מכספי.

החדר שלא קיבלנו~

החדר  שכן קיבלתי 606 הנוף לחניה מרהיב נכון? גם החלונות לא היו  נקיים .

והסדנא והמיצים?

כל כך הרבה בילבולי שכל בארבעה ימים היו שם, שאני השקפתי מהצד על המשתתפים. שופכים שם ימבה של כסף בשביל להתארח  במלון כמו "יערות הכרמל" שהוא מלא פוזה תודו…ובסוף להיות בעונש של צום מיצים.???!!!

אני  עדיין לא מאמינה שהייתי אחת מהם.

הצום כלל מיצי פירות וירקות בבוקר ובצהרים ובערב שני סוגי מרק, תה צמחים וזהו….לא מתתי מרעב ,אבל בא נאמר שתענוג על זה לא היה.

אז מנהלת הסדנא אישה בת 60 ומשהו,  אשת שיווק אלופה. מוכרת את התורה המשתלמת שלה לכל מי שרק רוצה לשמוע. ניהלה את הסדנא עם חוקים של כיתה א

ואנחנו התלמידים  חששנו שאולי לא נעלה כיתה. הזכירה כל מיני אוניברסטאות באמריקה שם היא למדה להצדיק את השוד לאור יום שנעשה שם.

היא אגב קלטה  אותי , ניסתה להחמיא לי שאני נראית זוהרת. ואני חשבתי בלבי " ממש!!!! השיער לא ראה ספר שבועיים, החלוק הלבן היה מתאים לי ממש כמו ללווייתן" . כך, שאותי היא  לא הצליחה ל"הטמיע" לרשת המיצים שלה ,שמסתבר שהיא ענפה עם משתתפים שחוזרים שוב ושוב.

אבל הכסף שהיא קיבלה ממני עבור הסדנא שאני אישית לא הייתי עושה לו ידעתי מה שאני יודעת היום  הוא הראשון ,האחרון והמיותר!

אבל אני חייבת לציין  שלמרות החוויה הכללית, מהחברות שלי נהניתי מאד. ונוסף לזה גלית דיאמנט שלנו, באה לבקר אותי והיה כייף לשתות תה צמחים יחד שהיא תוכל להתסכל לי  ישר בעיינים ..


אנחנו "השתגענו" בלי קשר. הכייף שלי הוא חינמיי…

אני קוראת לכל מי שמעוניין להצטרף לסדנא וירטואלית שלי!

הסדנא האישית שלי כוללת  אוכל טעים בכמויות קטנות,  תה צמחים  במקום קפה , מרקים מרקים מכל הסוגים , בלי עוגות ,בלי בצקים בלי סופגניות!!! בלי שוקולדים . כן אני חייבת לוותר על משהו . התעמלות יומית בכמויות קצת יותר גדולות ממה שנהגתי עד עכשיו. הרבה יותר גדולות!!

ואני יוצאת לדרך.

מי שמעוניינת ל"התחזק" דרך "חברה למסע" שתפנה אלי באישי. אגב הסדנא הוירטואלית חינמית לגמרי!!


במידה ותרצו להשתגע כמוני חלוק לבן כבר מחכה לכם למטה…
פרייירים לא מתים רק נוסעים ליערות הכרמל שוב ושוב…
"סדנא להרזיה, התחדשות ואיכות חיים בהנחייתה ובפיקוחה של מיכל אמיר
צום מיצים – דרך ריפוי עתיקה המומלצת בתרבויות רבות, לבריאות והתעלות רוחנית.
בסדנת צום מיצים אנו שותים מיצי פירות וירקות טריים, מרק ירקות חם, מים ותה צמחים.
סדנא זו הינה חוויה מהנה.
המיצים הטריים עשירים בסוכרים, מינרלים וויטמינים, הנספגים ישירות למחזור הדם ומספקים אנרגיה. אין תחושת רעב אלא התרוממות רוח והתחזקות.
הסדנא הינה חופשה אידיאלית. מתחים מתפוגגים, כבדות מפנה מקומה לקלילות והמחשבות מתבהרות.
במשך ימי הסדנא מתקיימות פעילויות מגוונות: יוגה, פילאטיס, התעמלות בבריכה, שחייה, הליכה ביער, תנועה, טאי צ'י, הרצאות, תמיכה פרטנית ופגישות אישיות עם מיכל וכל הפינוקים שאחוזת יערות הכרמל מציעה.
החל מה-1 בינואר יעודכנו המחירים
2,300 ש"ח לאדם, בחדר זוגי (כרמל דה לקס)
3,400 ש"ח ליחיד, בחדר זוגי".

נאוה רייץ
Tel Aviv born , living in the USA since 1982 a mother of two boys Ariel 23 and Jordan 21, will live partly in new york city , Amsterdam and mainly Tel Aviv .after a brain surgery in 2012, early retirement from my line of work as a baby bedding designer at www.navasdesigns.com ,attached to dutch guy Albert ~ ~ love my new life in Hebrew and English~