נשמת העולם נבנתה כהתאמה מוזיקלית

בחורה עם מחשב נייד

שקיעה

נשמת העולם נבנתה כהתאמה מוזיקלית אמר אפלטון.

מה יש שם באוסף התווים המשוטטים להם בין סולמות עולים ויורדים,וכל אחד מהם מכיל צליל ומקצב נאספים הם תבליני החיים אל יורה רותחת מקדמת עדן ויוצרים שיקויי מכשף.

האוסף הזה הסדר הזה תעלומה הם.

אחד תו אחד צליל כמה אותיות מילה ולפתע נוצר עולם מושלם שנחרט בליבנו עד קץ הימים.

נישמת העולם אמר, נישמת האדם, חיים.

איספו את  הרגע שבו טעמתם את טעמו הנפלא של הפרי ביום קיץ חם,את הרגע בו נשמתם פלומת תינוק שנולד את הרגע בו העיניים נפגשו ואמרו אהבה, רגע של אינטימיות רגע של אובדן רגע של מורא גדול רגע של כאב רגע של שימחה רגע של דממה וביחד הלחנתם את מנגינת חייכם.

צליל, פרי, רגש, כאב, אובדן, לידה כל אחד מהם גרגר בשעון החול ,זמן.

יצרנו מספרים לשלוט לתת לו צורה צבע וצליל , מכשירים למדוד אותו ולאחסנו במסגרות וכלים, אך רק אנו יודעים שהמהות היא הזמן האמיתי.

לחוות את הרגע, להתענג על  הצליל למלא את החלל ולנוע הלאה. הקו הזה שבין רגע לרגע בין צליל לצליל, בין נוכח לנסתר , בין עצום לחבויי,  בין דחוס למופשט היא מנגינת חיינו.

ספר תהילים נחתם בפרק קנ'-…"בתקע שופר, נבל וכינור מינים ועוגב , צלצלי שמע צלצלי תרועה כל הנשמה תהלל יה'.

ספר הספרים יצירה ענקית בלתי נתפסת, מסה מחשבתית,עוצמה רוחנית מסתיים בצלילים .

כי הקול הוא הכול הוא הנשמה וכשנישמע קולה נהלל יה'.

 

זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד

טיפול בקולנים

דמיון מודרך

קלפים השלכתיים

זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד
שלום, שמי זהרה ואני מטפלת בשיטת מוח אחד. אני אימא לשלוש עלמות, אשתו של, גרה בבאר טוביה ומחוברת אל האדמה בגופי ונשמתי. אל תהליך העבודה שלנו אני מוזגת את אהבתי לאדם את ניסיון החיים והידע הרב שאספתי עם השנים. שיטת מוח אחד רואה את האדם כישות הוליסטית הפועלת בסינרגיה של גוף נפש. בעזרת השיטה אני אלווה אתכם למקום בו תוכלו לממש את הפוטנציאל הטמון בכם, לשחרר את הדפוס שהגביל אותנו ולהחזיר לעצמנו את יכולת הבחירה ממקום מאוזן ולא שיפוטי. אם אתם נמצאים במקום של הלא - ביחד נצעד אל הכן, אל הרצוי לכם, אל המקום בו את/ה תנהל את חייך. ביחד נלמד לנוע מהמקום המצוי אל המקום הרצוי.