נשיקות או לא להיות

סילבסטר. עוד דקה חצות. אני יושבת מולו, בוחנת את פיו בעיניי, מודדת את זוויות שפתיו, מתכננת את נשיקת חצות. עשר, תשע, שמונה, שבע, שש, חמש, ארבע, שלוש, שתיים, אחת . . . .

אין מה לעשות, סילבסטר זה חג של נשיקות. כולם מתמרקים, מתארגנים, מסיימים טיפול שורש אחד או שניים, מצחצחים שיניים וקונים מסטיק תות לדרך, שיהיה. הרי בינינו, מה יותר יפה מלחתום את השנה היוצאת בנשיקה, או להתחיל את השנה החדשה בנשיקה גדולה עוד יותר? כך, בכל שנה, הפנויים שבינינו מוצאים את עצמם במרוץ אחר נשיקת חצות המפורסמת, שבסיומה יוכרע הדין – נשיקות או לא להיות.

קיטש, שמיטש – סילבסטר בלי נשיקה זה כמו נרקומן בלי חומר להזרקה. לכן אם כבר נשיקות, אז שתהיינה רבות ואיכותיות. פשוט, אה? זהו שכאן עולות כמה שאלות: איך בוחרים אותן? איך יודעים שהאדם שאליו מחוברות השפתיים המנשקות הוא המתאים למשימה? ומי מבטיח שהוא יעשה בהן, ובשאר איברי הפה, שימוש הגון? ומבלי להיכנס ליותר מידי תיאורים דנטליים, אספר לכם מה אפשר לעשות על מנת להבטיח לעצמכם נשיקה שלא תשכחו, לפחות עד הסילבסטר הבא. מומלץ לנשים וגברים כאחד (נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות).

אז ככה, ההמלצה הראשונה והידידותית מכולן היא לנהל פנקס חברים. פנקס בו רשומים חברים פוטנציאלים שיכולים לעמוד במשימת הנשיקה בכבוד. כאלה שניסיתם בעבר ושאתם יודעים בוודאות שלא יאכזבו אתכם. אם תדפדפו בעיון בטוח תמצאו איזה חבר או שניים שיעניקו לכם פינוק מושלם. תקופת הסילבסטר זהו לא הזמן המתאים להכניס לרשימה פוטנציאלים חדשים. למרות שאלה יכולים להיות נשקנים מהוללים, עדיין מדובר בנשיקת חצות שאנחנו לא רוצים לחרב. לכן, אם אתם לא רוצים לצאת עם טראומה אוראלית מהלילה הזה מוטב להיצמד לרשימה הקיימת.

אפשרות טובה לא פחות היא לערוך אודישנים. כן, כן, אודישנים לנשקנים. הגדירו לעצמכם מקום ומספיק זמן מראש, ופצחו במסע לחיפוש הנשקן הראשי בהצגה שלכם. הוא לא חייב להיות מלך היופי או שיא השלמות, אבל הוא כן חייב להוכיח מיומנות, דבקות במטרה ושליטה מלאה באיברי החישה המשתתפים במשימה. אזהרה: אודישנים זו הזדמנות נפלאה להכיר פוטנציאלים חדשים שיכולים להשתדרג לפנקס החברים שלכם, אך זוהי גם התנסות לא קלה, ומשימת הניפוי עלולה לעורר בכם בחילה לא נעימה. לכן ההמלצה היא לבקש שישלחו תמונה מראש. כך תמנעו תורים ארוכים ועגמת נפש מיותרת.

ואם בעגמת נפש עסקנינו, אפשרות מעניינת אך קצת מתישה ואולי גם מסוכנת, היא למצוא את הנשקן האולטימטיבי בפאב מקומי. כל שעליכם לעשות הוא לארגן חבר או חברה טובה, להתיישב בפאב נחשב ולשלוח עיניים לכל הכיוונים … מישהו כבר ייתפס ברשת. אז נכון, זה מעט הזוי ונשמע לא הגיוני אך היו דברים מעולם, ואין לדעת לאן יתפתח המפגש הלילי הניסיוני הזה. כי גם סטוץ עם אימפוטנציה יכול להיות נשקן מוצלח בפוטנציה. זכרו, אנחנו בענייני נשיקות כאן, ומה יותר חשוב מלהישאר עם טעם טוב בפה? לכן, כשבוחרים את ה"אחד" הקפידו לשלוח אליו משקה ראשון "על חשבון הבית", כך תבטיחו לעצמכם את תשומת ליבו וריח סביר מהפה.

אופציה אחרת שיכולה להיות מעט מביכה היא לשאול חברים. פשוט ערכו סקר בין חברים ואספו המלצות על "פוטנציאלים" בודדים שמחפשים את הנפש התאומה לערב החג. היתרון הגדול באפשרות זו הוא ההיכרות האישית שיש לחבריכם עם המיועדים, הרי לא הייתם רוצים להתנשק עם מישהו שבדיוק לפניכם נישק גוויה. כך תוכלו לקבל את קיצור תולדות הנשקן – להכיר את עברו, תחביביו וניסיונו בתחום המדובר, ולהחליט אם מתאים לכם או לא.

דרך נוספת למצוא נשיקה היא להירשם מבעוד מועד לחוג כלשהו, פילאטיס לבנים וקריקט לבנות (או להפך). במקרה זה, מומלץ לבחור היטב את לימודי ההעשרה, כך תגדילו את הסיכויים להעשיר את מגוון הפוטנציאלים הראויים לנשיקת חצות, ותיהנו מחיזורים עקביים שיעזרו לכם להכריע לכאן או לכאן. החסרון העיקרי באפשרות זו הוא זמן וכסף.

ולבסוף, אם בכל זאת לא הצלחתם למצוא את זה שיענה על דרישותיכם ויגשים את משאלותיכם, או שפתאום פרצה שואה גרעינית שכילתה את כל הפוטנציאלים שבעולם ונשארתם לבד, תמיד אפשר לחזור אל הישן והמוכר, אל זה שיקבל אתכם בזרועות פתוחות ושאף פעם לא יתלונן או ישמיע ביקורת. זה שיבין אתכם בלי שצריך להסביר לו, זה שיידע לנחם ולהקשיב בלי לדבר, זה שיעניק לכם את הנשיקה הכי רטובה שידעתם בחייכם – הכלב שלכם !!

שנה אזרחית טובה, מלאת נשיקות ואהבה.