נשים גבירותיי, נשים

לאחר מחקר מעמיק המבוסס על כשנה של נוכחות באתרי הכרויות..מצאתי שניתן לסווג את נשות ישראל ל- 10 קטגוריות משעשעות. להלן תובנותיי.

כמו כל גבר גרוש בישראל, גם אני ביליתי תקופה יפה, בחיפוש אחר בת הזוג האולטימטיבית.

כמובן שעוד בטרם התגרשתי, חברים וחברות המליצו בחום על אתר כזה או אחר. ההמלצות כללו סטטיסטיקות, על מספר הזוגות שהם מכירים שהתחתנו לאחר היכרות וירטואלית.
חשבתי אז, ובעקבות הסטטיסטיקה, שתוך שבועיים שלושה, טוב, חודש חודשיים, אני מסיים את מבצע חיפוש בת הזוג, מסתדר בחיים, ופונה להתעסק בתחביביי. כתיבה למשל…
כל מי שרשום באתרי הכרויות, יודע היטב, שאתרים אילו הינם זללני זמן, צרכני תשומת לב, ועם נטייה לגרום לך להתמכר, בדילוג האין סופי הזה, בין תמונה לתמונה, ובין פרופיל לפרופיל.
לאחר מחקר מעמיק באתרי ההיכרויות, שהתפרש על פני כמעט שנה, שכלל אין ספור תכתובות, מלוא החופן של שיחות הכרות טלפוניות, ושלל פגישות ראשונות, מצאתי שניתן לסווג את נשות ישראל ל- 10 קטגוריות משעשעות.
להלן תובנותיי:
1. החומרנית – החומרנית ברוב המקרים תתקשה להתאפק, ותגלה לך כבר בשיחת הטלפון הראשונה את תשוקותיה. "אז איפה אתה גר", שואלת וממשיכה ללא חת "כמה חדרים יש בדירה", ואז מקשה באמת, וממשיכה "הדירה שלך או בשכירות"… "כי באמת, אני מעדיפה שנהיה פתוחים כבר מההתחלה…"
2. הספורטאית – תתעקש להעמיק בנושא הספורט. היא כבר הבינה מזמן שכושר גופני מהווה ערובה להצלחה ביחסים. "אני", אני אומר לה, "אני שוחה פעמיים בשבוע, רץ פעמיים בשבוע, ובשבתות קורע את הארץ עם האופניים"…"וואלה", היא אומרת. "וואלה", אני אומר ושואל, "ואת", "אני, אל תשאל", " עשיתי מנוי לחדר כושר לפני 10 חודשים, התאמנתי כמה שבועות, ומאז המנוי מודבק עם מגנט על המקרר"..
3. לא דומה לאף אחת אחרת – אפשר לזהות אותה בקלות. פשוט, אחת מכל שלש נשים באתרי הכרויות אינה דומה לאף אחת אחרת. כיצד מזהים אותן? לא קשה, הן כותבות את זה בפרופיל…אם רק היו מציצות בפרופילים של נשים בגילן, ומבינות שבאמת, אחת מכל שלש נשים, "לא דומה לאף אחת אחרת", היו נזעקות ומחליפות את קמפיין המיוחדת, ומייד.
4. החולמנית – אינה חוששת לכתוב לבחור כלבבה את אשר על ליבה. "זה נכון שאני גרה בדימונה, וזה נכון שאני דתייה, וזה נכון שיש לי חמישה ילדים" ואז מוסיפה, "אבל אני מסתכלת על תמונות הפרופיל שלך, ואני אומרת לך. יש לנו את זה", ואז מסיימת בשיר מזמור "קצת גמישות מצידך", ואני שלך.
5. המשוחררת– גבולות עבורה הן המלצה בלבד. "אני" היא אומרת בשיחת הטלפון הראשונה, "עוד לא משוכנעת מה אני מחפשת", לאחר כחכוח גרון קל מצידי, היא ממשיכה "אם בא לך, אקפוץ אלייך לדרינק, וניקח את זה משם", מקסימום יצא לך להכיר אחלה בחורה…
6. התקשורתית – היא יפה, היא עדינה, היא עובדת בחברת היי טק, יש לה אוטו עם מדבקה של היי טק, יש לה טלפון חכם מאוד, שלא מפסיק לצלצל כל הפגישה, ויש לה את החוצפה לענות לכל טלפון והודעה בחצי שעה שהקדישה לך. וזאת, לאחר שבועות של ניסיונות לקבוע איתה פגישה.
7. העקשנית – יודעת מה היא רוצה. מתוך אלפי פרופילים של גברים פוטנציאליים, היא בחרה אותך, היא סימנה אותך, והיא תשיג אותך, נו מטר וואט. היא מתחילה בלשלוח זרי פרחים מאוירים בגיי דייט, ממשיכה בלחייך כי מצאה אותך בעוד אתר הכרויות אזוטרי, מוצאת אותך בפייסבוק, השד יודע איך, ושולחת מכתבים ארוכים ומסוגננים, בו היא מודיעה לך, שחבל לך על הזמן, כי אתה שלה.
8. הוורבאלית – או אם תרצו המתישה. הוורבאלית היא ברוב המקרים בחורה איכותית. מאוד. היא לא יוצאת סתם ככה עם גברים. לא, לא. היא רוצה לשמוע את הכל, בטלפון. תחקיר מלא. אם אפשר, היא תשמח להמלצות מנשים שיצאת איתן, לא חייב שזאת תהיה גרושתך. הרומן הטלפוני עם הוורבאלית יכול להמשך גם חודשיים שלשה, בטרם תענה לבקשתך, להיפגש פנים מול פנים. סיכוי רב, שלאחר שכבר קבעתם, תבטל האחרונה, את פגישתכם הראשונה, בדקה התשעים.
9. המבולבלת – זאת היא, שהיא לא בת 41, היא מודה, היא בת 50. אז מה, היא מרגישה צעירה, ואינה רוצה שבני גילה יפנו אליה, אז מעדיפה להציג עצמה צעירה בעשור. בכלל, היא מעדיפה צעירים, היא קוגרית, כך היא טוענת. "ואם" היא אומרת, "יש לך בעיה עם זה", היא ממשיכה בטון תקיף "אז זאת בעיה שלך מותק".
10. המושלמת – מכף רגל ועד הפן. מהשעון למגפי הבוקרים. הג'ינס או הג'ינס, נימוסי השולחן, ההיסטוריה המשפחתית, היחסים המושלמים עם הגרוש, הבנות בתמונות מהאייפון, באמת. הורסות. והמבט. המבט הזה. להתאהב. אלוהים. היא כל כך יפה. כל כך הייתי רוצה לנסות להיות איתה. אני יודע את זה כאן ועכשיו. "תגידי", אני שואל במבט שרמנטי, וקול רועד "אולי נצא לדינר הערב"…."חמוד" היא אומרת…"בוא נחשוב על זה…"

אז זהו. אילו תובנותיי.
כמובן שלאחר שנה אינטנסיבית כל כך, פרשתי, סגרתי, והרווחתי המון זמן. כל כך הרבה זמן צורכת הפעילות הזאת, שאני מרגיש שקיבלתי במתנה כמה שעות של איכות כל יום.
ממליץ בחום…

ואם אהבת…תני לי לייק קטן.