נשיא לשכת המסחר דרור אטרי לנשים העצמאיות : " זה הזמן לפרוץ את תקרת. הזכוכית."

לרגל יום האישה הבינלאומי שיחול ביום חמישי הקרוב 8.3.2018 קרא נשיא לשכת המסחר דרור אטרי לנשים העצמאיות לפרוץ את תקרת, הזכוכית לבוא ולהצטרף לחברותיהן נשות העסקים ולקחת חלק בהנהגת המגזר העסקי בישראל.

נשיא לשכת המסחר דרור אטרי : " ייצוג הולם של נשים בתפקידי מפתח במשק הישראלי במיוחד בהנהגת המגזר העסקי הוא אחד המטרות שהצבתי לעצמי בשנים האחרונות. כחברה אני מאמין כי חשוב שנדע לתת שוויון הזדמנויות מלא שיאפשר לנשים להשתלב ולתרום מיכולותיהן בכל התחומים ולצמצם את הפערים שקיימים היום, בעיקר בתפקידים ניהוליים ובהנהגת המגזר העסקי. ערכים אלה מלווים אותי בדרכי הציבורית שנים רבות ואני שמח על הזכות שהייתה לי לסייע בשילובן ובקידומן של נשים רבות בתפקידי ניהול בכירים.

a

 

הערכים אלה הובילו אותי כאמור במרוצת השנים בכל תפקידיי הציבוריים, להביא לשילוב של רבות מחברותיי במגזר העסקי לעמדות מפתח במשק הישראלי, ועם כניסתי לתפקידי כנשיא לשכת המסחר ירושלים המשכתי במגמתי זו וזכיתי למנות נשים איכותיות ופורצות דרך במגזר העסקי: מיניתי כסגנית נשיא ויו"ר וועדת אינטרנט ומדיה גב' ‏אסתר דיאמנט ביזטק פורטל‏ (‏אסתר דיאמנט‏) חברות הנהלה ויו"ריות הלשכה: יו"ר וועדת אחראיות תאגידית וחברת הנהלה גב' Stela Avidan Waintrub, יו"ר פרלמנט עסקי וחברת הנהלה גב' סוזי בר, יו"ר הוועדה לקידום נשות העסקים בישראל עו"ד אוסנת הילה מארק , חברת הנהלת הוועדה לשילוב אנשים עם מוגבלויות בעסקים והוועדה הדיגיטלי מיטל מוסקוביץ, יו"ר וועדת העסקים הקטנים Dikla Abutbul, חברת הוועדה הבינלאומית גב' נגה בשן, חברת האגף לקידום נשות העסקים בישראל גב' רחל שקד, מנהלת לשכת נשיא ורכזת האגף הבינלאומי בלשכה רחל שור.

זה המקום להודות לחברותי על החברות והשותפות רבת השנים לדרך ולאחל לעצמנו עוד שנים של עשייה.

חברותיי, תעזו לחלום, תתמידו בהגשמת חלומותיכן ואל תוותרו – מגיע לכן להצליח, אתן יכולות להצליח – ויחד, חברנו בהנהגת המגזר העסקי בישראל, נוכל לנפץ את התקרה בין אם היא מזכוכית ובין אם היא מכל חומר אחר שהוא. אסור לכן לתת למגדר להוות חסם, ואני מבטיח שכנשיא לשכת המסחר המשיך לפעול למענכן ולעשות ככל אשר לאל ידי על מנת להבטיח שחסמים מערכתיים יוסרו בזה אחר זה ויאפשרו לנשים לא רק להשתלב אלא להשתלב בתפקידי מפתח משמעותיים בחברה, בכלכלה, ובתפקידי מפתח במשק, זה טוב לנשים, זה טוב לאנשים – זה טוב לכלכלת ישראל ולחברה כולה.

d

 

ברמה האישית , אני תקווה שעד ליום האישה הבא נראה תוצאות בשורת היוזמות שאני מקדמם לצמצום פערי האי שוויון שלצערי עדיין קיים בתחומים רבים בחברה ולהעצמתן של נשים כמובילות בישראל. נשמע פחות קולות חשוכים, נשמע על יותר סיפורי הצלחה של חברותנו הנשים שפרצו את תקרת הזכוכית ומובילות בתפקידי מפתח במשק ובהנהגת המגזר העסקי.. שנזכה בע"ה למציאות שוויונית ושמחה לכולנו – יום אישה שמח ושוויוני לכולן וכולם!

זה הזמן שלכן חברותי העצמאיות ויום זה היינו הזדמנות נהדרת לבוא ולהזמין אותך לקחת חלק בהנהגת המגזר העסקי בישראל לצד חברותייך באיגוד לשכות המסחר.

b

אתן מוזמנות לפנות אלי ואל חברותי בהנהלה במייל המצורף, לקביעת פגישה אישית לבחינת יכולת השתלבותכן עמנו, לקידום הפריה אישי, מקצועית ועסקית ואף להעניק מהידע המקצועי שלכן, לכלל חברנו באיגוד לשכות המסחר, את המייל יש להפנות למנהלת לשכת הנשיא גב' רחל שור ובו ציון עם מי אתן מעוניינות להיפגש במייל : jerccom@inter.net.il אנחנו מחכים לכן."

בתמונות: סגנית נשיא ויו"ר וועדת אינטרנט ומדיה גב' ‏‏אסתר דיאמנט ביזטק פורטל‏ (‏אסתר דיאמנט‏) חברות הנהלה ויו"ריות הלשכה: יו"ר וועדת אחראיות תאגידית וחברת הנהלה גב'Stela Avidan Waintrub, יו"ר הוועדה לקידום נשות העסקים בישראל עו"ד אוסנת הילה מארק, חברת הנהלת הוועדה לשילוב אנשים עם מוגבלויות בעסקים והוועדה הדיגיטלימיטל מוסקוביץ, יו"ר פרלמנט עסקי וחברת הנהלה גב' סוזי בר, יו"ר וועדת העסקים הקטנים Dikla Abutbul,

c