על נפתלי בנט, מפת לידה והכריזמה שביניהם:)

*פורסם ב- 31.3.2018* נפתלי בנט, מפת לידה שלך משופעת כריזמה, שליחות ציבורית וגם התיזמון להצלחה- פועל לטובתך. כדי שכולנו נצא נשכרים, כמה טיפים קטנים לי אליך, למרות שאולי – אתה כבר לא שם…

naftaly
*פורסם ב- 31.3.2018*  לראשונה פגשתי את נפתלי בנט  בכנס "נשים בחזית" של אתר סלונה. הוא עמד במרחק נגיעה ממני. אחר כך ראיינה אותו שירה מרגלית יו"ר סלונה…האמת – הכריזמה שלו פורצת בלייב יותר מאשר דרך הטלוויזיה. מאד הסתקרנתי לחקור מפת לידה נומרולוגית קבלית שלו. רציתי לדעת מהו הגלגול הקודם, שורש נשמה, פרשנות השם וגם הייעוד שלו בחיים. בדקתי והופתעתי לטובה. סקרנים? בואו איתי…

 בפן החיובי, מפת לידה של נפתלי בנט משופעת כריזמה, שליחות והפצת ידע:

1. שורש נשמה (ייעוד נשמתי) מצביע על הפצת ידע טהור ללא מניפולציות. חיבור לשוויון וצדק חברתי, שיפור וקידום החברה, רעיונות מתקדמים וראייה לטווח ארוך. איזה יופי!

2. מספר גורל \ייעוד (לפי תאריך לידה 25.3.1972) מצביע על יושר פנימי, חוכמה ושיתוף פעולה. בנט לוקח אחריות עלי חייו, יש לו יכולת להפיץ יידע ומחובר ליושר הפנימי ממקום של איזון ושיקול דעת.

3. פסגה ואתגר בין הגילאים 43-52, (כיום 3.18 הוא בן 46) מצביעים על הצלחה בסביבת נשים וילדים, כאשר הפה הוא כלי העבודה שלו. יש לו רצון להעביר מסר, לחנך וללמד. ולראייה, הפעילות המבורכת כשר החינוך. עצם היותו דתי\רוחני, מאד עוזר לו להגיע לפסגה ולהצליח. בקיצור- כריזמה!

4. גלגול קודם\זיכרון נשמתי, מצביע על היותו מלך, וכוכב קולנוע עם תהילה. בה ממקום של הרגשת עליונות על אחרים. התיקון שלו בעולם הזה הוא לנצל את הכריזמה שלו ולפעול למען מטרות הומניטריות. הוא מוקף שומרים רוחניים שעוזרים לו לממש את הייעוד שלו. הוא מביא רעיונות חדשים, ומשתף את הכוח שלו ממקום של שליחות למען הציבור.

 פרשנות השם נפתלי בנט עפ"י הקבלה סוגרת לנו מעגל.

השם נפתלי מצביע על אדם חכם מאד, האוהב להתפתל ולהתחכם. הוא אדם מעניין, ובעל חוש הומור. הוא מאד רגיש, הרמוני ויש לו יכולת הבנה בתחום הנפש. יש לו יכולת להצליח בתחום העסקי בתנאי שהוא מאמין בעצמו. עליו ללמוד שהרגש חזק מהשכל, ונראה שהוא לומד זאת עם הגיל. הוא אדם סקרן מאד ואוהב לרכוש ידע על מנת להעביר אותו הלאה.

 נפתלי בנט – מה מבשר העתיד עפ"י מפת לידה נומרולוגית קבלית?

מבחינה קבלית- האות נ' היא האות המשפיעה עליו בין הגילאים 42-47 (ב-3.18 בגיל 46) בזכותה, יש לו יכולת לצאת מבעיות בצורה מעוררת השתאות. בתקופה זו, בנט מקרין עוצמה על הסביבה ומצד שני, הוא מושך אליו אש. הוא יכול להיות מאד מוערך או מאד מותקף. העמקה רוחנית, ואהבת הזולת- יכולים לעזור לו להצליח להגשים את המטרות שלו למען הציבור. בנוסף- הוא בשיא כוחו! האות נ' היא האות הראשונה בשם, וזה אומר שקורים אצלו אירועים משמעותיים בחיים.

מבחינה נומרולוגית–  החל מ- 3.2018 עד 3.2019 בנט בשנה אישית של הצלחה, הישגים ומימוש עצמי. שנה של שחרור ממתחים, וקטיפת פירות ההשקעה של שנים קודמות.

 ולסיכום: נראה כאילו הכל מושלם באישיות של נפתלי בנט…האומנם?!

לעניות דעתי- את רוב השיעורים שלו בחיים, בנט עבר. וכדי שכולנו נצא נשכרים מפעילותו הציבורית למען ילדינו, כמה טיפים בנימה אישית לנפתלי בנט:

  1.  במידה ואתה מרגיש שעובד עם אגו- ממליצה מאד לשים אותו בצד, ולהיות קשוב לדעות של אחרים.
  2.  מפת לידה שלך מצביעה על שרות לציבור באופן טוטלי. הקדש גם מעט זמן למשפחה בכלל, ולעצמך בפרט.
  3.  אל תצבור כעסים וגלה סבלנות, גם כאשר השקפת עולם של אחרים, שונה משלך.

 

עדכון עתידות נכון ל 10.11.2019: המינוי של נפתלי בנט לשר הביטחון מגיע בתקופה של בניית שורשים וחיזוק היסודות לקראת הבחירות. סוד ההצלחה תלוי בשיתוף הפעולה ואיחוד הכוחות.

 

בהצלחה מכל הלב,

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

עוד מאמרים בנושא:

מפת לידה איילת שקד: אישה שהיא עולם ומלואו!

איילת שקד, נפתלי בנט: מהו סוד החיבור\התאמה זוגית ביניהם?

נפתלי בנט ואיילת שקד עושים ראובן ואסתי

מקורות: נפתלי פרום\ספר השמות המלא לפי הקבלה