נפלאות המאווררים

בחורה עם מחשב נייד

אם יש משהו שאני מתעבת בקיץ, זה את החום שלו. אני אדם שתמיד חם לו ובקיץ סובל במיוחד. אם קר לך תמיד תוכל ללבוש עוד שכבה ולנסות ולהתחמם, אבל אם חם לך – אתה יכול להיות ערום כביום הולדתך, ועדיין ימשיך להיות לך חם. לכן מזל שמישהו חשב על המצאה גאונית שנקראת מאוורר.

מאווררים
מאוורר תקרה

מאווררים, או אם תרצו וינטלטורים, הם המושיעים שלי בימי הקיץ החמים והמיוזעים. בלעדיהם, לא נראה לי שהייתי מסוגלת לעבור את הקיץ בשלום. בטח אתם מתפלאים מה פתאום אני מהללת כל כך את המאווררים, בזמן שאני חיה בתקופה שבה כמעט בכל בית ובית יש מזגן – המצאה שרבים הכתירו אותה בעבר כ"המצאת המאה". ובכן לכל אלו מביניכם שהרימו גבה כשקראו על ההתמכרות שלי, תרשו לי להבהיר לכם דבר אחד: אמנם המזגן הוא ככל הנראה המלך הבלתי מעורער של הקור, אבל בעיניי אין ולא יהיה משהו שדומה לווינטלטור הישן והאהוב. זאת בגלל כמה סיבות:

  • בוודאי גם אצלכם במשרד מתקיים במאבק המתמיד לגבי השימוש במערכות מיזוג האויר. ובכן, אם היה לכם מאווררים, לא הייתם צריכים לבזבז אנרגיה רבה כל כך על מריבות. ניתן בקלות לכוון את הווינטלטור לנקודה אחת מבלי ששאר הסביבה תסבול מקור ותתלונן עליו. לכן – מאווררים קטנים אישיים לשולחן, הם פיתרון נהדר, קל ומועיל ביותר לכל עובדי המשרד.
  • בעזרת מאווררים, תוכלו לחסוך גם אנרגיה חשמלית רבה שתעזור לשמור על איכות הסביבה. בהשוואה למזגן, המאוורר נחשב למוצר אקולוגי ירוק וחסכוני בחשמל. אך מלבד סיבה חשובה זו – יש עוד סיבה לכך שאני מציינת את חסכוניותו. שימוש לאורך תקופת-מה יוכל להוכיח לכם שאתם יכולים לחסוך הוצאות מיותרות בחשבון החשמל שלכם. הבית שלכם יהפוך למקום נעים יותר וטוב יותר, הן לעצמכם והן לסביבה.
  • אם יש מאווררים שאני אוהבת במיוחד זה מאוורר תקרה, כמו ההוא שיש בחדר שלי. הוא לא תופס מקום על הרצפה, הוא מפיץ רוח נעימה לכל רחבי החדר ואפילו יש בו כפתור SLEEP שאני מכוונת לפני שאני נכנסת למיטה על מנת לישון. כך אני מתעוררת בבוקר עם תחושה טובה וללא כאבי גב.
  • מאווררים הם מוצרים שניתן להעבירם בקלות וביעילות ממקום למקום. שלא כמו מזגן המקובע במקומו, ניתן להעביר את הוינטלטור למקום שבו אתם הולכים לשהות, ואפילו לקחת אותו איתכם לטיולים בטבע, לחבר אותו לגנראטור ופשוט ליהנות ממש רוח נעים תוך כדי השיזוף בים למשל.
  • אבל יש סוג אחד של מאווררים שבאמת תמיד מציל אותי, שהכרתי בטיול האחרון שלי בדיסניוורלד: מדובר במאוורר קטן ידני שניתן לקחת אותו לכל מקום. כך כשאני קמה בשעת בוקר מוקדמת כדי לטייל עם בוני, הכלבה שלי, למרות שהשמש בקושי הפציעה, עדיין אני מרגישה את החום והלחות. הם פשוט מוציאים אותי מדעתי! בזכות המאוורר הידני, חיי הפכו להיות הרבה יותר קלים ונעימים.

ומה אתם מעדיפים? מאווררים או מזגנים?