נעלי צעד ראשון נייק – להתפתחות נכונה של הליכה

צעד ראשון

נעלי צעד ראשון מיועדים לפעוטות ומטרתם לספק יציבות, לעודד הליכה נכונה ולפתח את המוטוריקה העדינה. הגיל הספציפי שבו כדאי להתחיל להשתמש בנעלי צעד ראשון תלוי כמובן בקצב ההתפתחות האישית של כל ילד, אך לרוב מדובר על בסביבות גיל שנתיים. יתרה על כך, ההורים עצמם יכולים לבדוק את הצורך בשימוש בנעלי צעד ראשון ואף להתייעץ עם רופא המשפחה או האחות בקופות החולים וטיפת חלב.

הבעיה היחידה היא שגם אחרי שמחליטים שיש צורך בנעלי צעד ראשון על מנת לסייע לתינוקות ולפעוטות להתפתח, יש עדיין התלבטות לגבי הדגם או המותג המתאימים. כאן נכנסים לתמונה היתרונות של נעלי נייק לתינוקות ובעיקר הערך המוסף של דגמי צעד ראשון.

נעלי נייק תינוקות

מה היתרונות של נעלי צעד ראשון נייק?

נעלי צעד ראשון נייק בראש ובראשונה מיוצרים על ידי חברה גדולה, אמינה ומוכרת. אין כמעט אדם שלא מכיר את חברת נייק ואת מוצרי הספורט שהיא מייצרת, מה שמסייע לתחושת הביטחון של ההורים. כאשר ההורים בוחרים נעלי צעד ראשון שמיוצרים על ידי נייק, הם יכולים להיות בטוחים שמדובר במוצר איכותי שעומד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות.

שנית, נעלי צעד ראשון נייק מאפשרים התפתחות נכונה של הליכה כי הם מיוצרים למטרה הזו בלבד. בניגוד לנעלי ריצה למבוגרים, נעלי כדורסל או כל סוג אחר של נעליים לפעילות גופנית – נעלי נייק לתינוקות מיוצרים מחומרי גלם אחרים ובתהליך שונה לגמרי. התוצאה היא נעליים איכותיות שמסוגלות להתמודד ולסייע לתינוקות גם בשלבים הראשונים של התפתחות ההליכה והיכולת המוטורית.

נעלי נייק צעד ראשון

כך מעודדים התפתחות נכונה של הליכה

אך האמת היא שנעלי צעד ראשון הם לא הפקטור היחיד שקובע האם ההליכה של הילד תהיה נכונה. מבחינת ההורים, מה שצריך לעשות הוא לעקוב אחר ההתפתחות ובמידת הצורך לפנות לייעוץ רפואי.

כדאי גם להכין את הבית להתנסויות הליכה של הילדים ובעיקר לפנות חפצים מסוכנים, רהיטים שבהם הילד עלול להתנגש או שטיחים. אם משלבים בין הפתרונות ומספקים לילד נעלי צעד ראשון מתאימות, מבטיחים הליכה תקינה.