נעלי עבודה

בחורה עם מחשב נייד

נעלי עבודה

 

נעלי עבודה הן מוצר צריכה בסיסי שצריך להיות בארון של כל אדם העובד בעבודה פיזית. הן מעניקות לרגל הגנה מפגיעות מגורמי חוץ ומאפשרות תחושה קלה ונוחה. הליכה היא פעולה פשוטה שאנו עושים באופן יום יומי, אבל עקב נעילת נעליים לא מתאימות יכולות לצוץ בעיות.

נעלי עבודה הן הכרחיות

כיום, ישנם אנשים רבים הסובלים מכאבי גב וחלק גדול מכאבים אלה נגרמים עקב נעילת נעליים לא מתאימות. שיעור גבוה של כאבי גב תחתון נמצא אצל עובדי עבודה פיזית שיכלו להימנע על ידי פעולה פשוטה של נעילת עבודה ראויות.

בנוסף, נעלי עבודה טובות יכולות למנוע בעיות אורטופדיות, הן יקפידו לשמור על כפות רגלינו מפני פגיעות חיצוניות, מעיוותים ומפגיעות פנימיות באברי התנועה (עצמות, מפרקים ,סחוסים ועוד…)

עוד נושא חשוב לא פחות כשמדובר בעבודה פיזית- פגיעה מחפצים כבדים, פגיעה כזו היא שכיחה כשמדובר בעבודה פיזית ולכן נעלי עבודה בשונה מנעליים רגילות עונות על תקנים שמטרתם למנוע פציעות עקב נפילת חפצים כבדים על הרגל.

נעלי בטיחות לנשים השתנו בשנים האחרונות, אם לפני כמה שנים נעלי עבודה לנשים היו פריט שחור ומגושם כיום עקב ביקוש והצורך של נשים עוד יותר מגברים למצוא נעליים שיראו טוב יצאו לשוק נעליים רבות העונות על צרכים אלה ומציעות פתרון לכל הנשים המעוניינות, ישנן נעלי עבודה רבות שהנראות שלהן אינה באה על חשבון הנוחות ונקנות כיום על ידי נשים רבות.

אולי יעניין אותך גם > בגדי עבודה
  בגדי עבודה לחורף

טווח מחירים בבגדי עבודה, סוגים ועוד…

כיום, נעלי עבודה הן פריט נגיש לכל שכבות האוכלוסיה, תווך המחירים נע בין פחות מ100 שקלים ומגיע עד 1500 ויותר לגברים ואילו לנשים המחיר נע בין 500 שקלים עד 900. בנוסף לכך ישנן חברות רבות, גדולות ואיכותיות, כמו: בלנדסטון, רדבק, טימברלנד, סלומון, טופר וסיילווה אשר מציעות דגמים רבים המיוחדים למגוון רחב של עבודות.