"טבע נאות" לשנת – 2015 קולקציה קיץ .

בחורה עם מחשב נייד

pizap.com14339110692181

חברת "טבע נאות" משיקה את קולקציית קיץ 

pizap.com14339305510621

מאז ומתמיד אהבתי נעליים ולומר את האמת השקעתי בהן ממון רב, ובנסיעותיי על פני הגלובוס היה תמיד שמור להן חלק נכבד מתוך תכולת המזוודות שנשאתי עימי.

מכאן וודאי תבינו שהשקת הקולקציה החדשה של חברת  "טבע נאות" לשנת 2015, אליה הוזמנתי עם חברותי הבלוגריות והעיתונאיות, הייתה עבורי אירוע מרתק ומסעיר גם ברמה האישית.

כי מה כבר לא נאמר על חברה וותיקה זו, כשיבעים שנה, כמובילה עולמית של איכות ועיצוב חסרי פשרות יחד עם חדשנות וגיוון עצום של נעלים לכל גיל, טעם או שאיפה אישית, נעלים המתאימות לכל שעה ולכל הזדמנות ואירוע, נעליים לשימוש יום יומי או לשעות הפנאי.

pizap.com14339310570001

עתה בקולקצייה החדשה יראו אור שלושים דגמים חדשים ובהם קולקציית קיץ  2015 .

אף הגברים לא קופחו וטבע נאות מציעה להם מיבחר מגוון של נעליים המיוצרות מעור איטלקי משובח, רך למגע ונעים להנעלה, ומצד שני חשיבה על בריאות הרגל בדמות רפידה אנטומית התומכת בכף הרגל בצורה מושלמת.

הטרנדים המובילים בקולקצייה חדשנית ונפלאה זו הינם שלושה, "פיספול צ'יינג'" לאמור מיגוון  צבעי פסטל קרירים ואוריריים, תוך הענקת הרגשה של רכות וקלילות בעיצוב מינימאליסטי, נקי, ובשילוב צורות גיאומטריות.

השני, "אלקטריק אסטטיקס" שעיקרו מראה אלגנטי ועשיר, אשר בו איפיונים קלאסיים יחד עם טאץ' של אקזוטיקה. כאן הצבעים השולטים הינם זהב וצבעי אדמה המשלימים את המראה האלגנטי והמפואר המתבסס על המראה הקלאסי הנקי.

השלישי, "זום", עיקרו סימפונייה של צבעוניות חזקה, המשלבת צבעי טורקיז וגוונים אדומים עם עורות בטקסטורה של לטאות או נחשים, לנועזות האוהבות לשלב צבעוניות עזה ויוצאת דופן.

אך חדשנותה ופריצת הדרך אינה נעצרת כאן, אך בעיצוב הדגמים החדשים.

1898832464095059179 (1)

חברת "טבע נאות" מביאה חידוש בענף הנעלים בישראל שעיקרו נעליים בהזמנה אישית !

זוהי אפליקצייה חדשה שלפיה יכולה החברה, אשר כל קווי הייצור שלה הינם בישראל, לייצר נעל לצרכן הבודד על פי התאמה ומיפרט אישי שלו.

הקו החדש נולד לאחר שבחברה זיהו את מגמת הפרסונליזציה בעולם הביגוד וההנעלה, הרצון לבטא טעם אישי יחודי, ונענו לכך בגדול.

הענות בפיילוט האחרון הייתה גדולה והחברה החליטה להרחיב את הפעילות לדגמים נוספים ולאורך כל חודשי השנה.

ועוד מבית "טבע נאות" שאינה מפסיקה לחדש ולהתחדש, פתיחת מרכז מבקרים שייפתח במהלך חודש אוגוסט  2015.

המפעל הממוקם בקיבוץ נאות מרדכי, אשר להזכירכם קיים משנת 1942 (!), יקיים סיורים מודרכים במקום, והמבקרים יוכלו לראות ולהתרשם מתהליך הייצור על כל שלביו, ואף ליטול עימם הבייתה מזכרת אישית, מעשה ידיהם, מסדנת היצירה שבמרכז.

כן יוכלו המבקרים המאושרים לההנות ממחירים מוזלים של המוצרים או אף להזמין נעליים בהתאמה אישית, לנשים, גברים וילדים.

ועל כל זאת ניתן לומר בפשטות :  "תתחדשו". 

לדף הבית לחצו כאן.             

Hebrewלדף הפייסבוק לחצו כאן.

להזמנות : לחצו כאן.

נכתב ע"י לבנה רייזר

LEVANA REISER

צילומים : לבנה רייזר וצילומי היח"צ