נעים מאוד. קים-הוט פאי

בחורה עם מחשב נייד

היי כולם!

קודם כל נעים מאוד. אני חושבת שכדאי שראשית אציג את עצמי, אני קים, בלוגרית ואשפית תוכן כבר כמה שנים טובות, כתבתי בעשרות רבות של בלוגים (כתבות אורחות), אתרי תוכן וכדומה. לאחר זמן ממושך שהנושא הזה חם ומדבר בעד עצמו יום-יום ברשתות החברתיות, החלטתי שכדאי לעשות מעשה ו-הופ! אני כאן. אז בקצרה, הבלוג שלי הולך בעיקר לעסוק בכל מה שקשור בתחום השיווק והוא תחום ההתמחות שלי. בלי הרבה מילים מפוצצות או "שפת מומחים" כמו ששמעתי מאנשים בעבר. הסברים פשוטים, עם לינקים שימושיים כדי שכל אחד ואחת (בעיקר אחת, בנות אין סיבה שזה יהיה רק תחום של גברים) יוכל או תוכל לקדם את עצמו\עצמה ברשת או מחוצה לה.

אני אבסס את הפוסטים שלי בעיקר על שנות ניסיון העבר שלי, קידום פרונטלי לחברות (פרסומות רשת, בלוגינג, משפיענים, מוצרי פרסום, מוצרי קידום מכירות ועוד) וכמו כן קידום שיווקי אינטרנטי (משיכות קליקים ואחוזי המרה, פרסומות ממומנות, פוסטים אורחים, SEO ועוד)

ובכן, אני מזמינה אתכם לעשות ניסוי איתי ביחד – קחו פרויקט פעיל, חדש או אחד שזנחתם והכניסו אותו לתהליך יחד איתי. עם כל שבוע שיעבור ועם כל פוסט שיעלה, התוצאות יגיעו לבדן. מבטיחה. נסו אותי.

פשוט לעשות, הוט פאי קידום מכירותנ.ב

בין לבין אני אעלה פוסטים על טרנדים חמים ואופנתיים ברשת ובנוסף על אופנה בפרט (מה אפשר לעשות זה חזק ממני)

מקווה שתאהבו ובמידה ולא פשוט דלגו לכן לפוסטים המעשיים הבאים.

 

אז… בנימה אופטימית זו ובברכת שנה אזרחית חדשה מוקדמת, מאחלת שיהיה לכולנו בהצלחה רבה ושנת קידום ושיווק פוריה 🙂

Hot Pie Girl
מומחית בינלאומית באופנות וטרנדים ברשת, שיווק אינטרנטי ופרונטלי, פרסום בעזרת מוצרי פרסום, קידום מכירות ועוד.