נס חנוכה זוהר בחושך

כל ילד מחכה לנס חנוכה משלו: לראות את כוכבים בפסטיגל, לטוס לחו"ל עם המשפחה, לבלות כל יום באטרקציה נחשבת. יש משהו שכל ילד חולם ומוכן לוותר על הכל בשביל להשיג – זמן איכות עם אמא או אבא

תנסו להיזכר בחוויה הכי מרגשת מילדותכם, משהו שהכי אהבתם לעשות עם ההורים?
אני זוכרת שהייתי ילדה קטנה ואבא אהוב שלי (ז"ל) אהב לשים לי חיילים ממשחק שחמט וביקש לצייר את הדמות מזוויות שונות. הייתי משקיעה בזה את כל כולי בשביל שיצאו לי ציורים מושלמים ושהוא יהיה גאה בי. דיברנו שעות על פרופורציות, מידות ומי יודע על מה עוד. הייתי קטנה והייתי מוכנה לשבת איתו שעות. היינו משפחה מאוד פעילה וטיילנו הרבה, אבל דווקא הזכרון הזה תמיד עולה ראשון.

צילום: aydo-podarok.ru
24793c9ee

מעניין מה קרה לנו ההורים שמתרוצצים בין האטרקציות בשביל לשמח את הילדים בחופש? תכתבו בגוגל "חנוכה עם ילדים": פסטיבלים, מופעי טיקטוק ועוד. הכל מוצף ועושה רושם שזה מה שילדים צריכים . מה עם זמן איכות עם ההורים או עם סבים? תשאלו את הילד ,מה הוא יעדיף?  אף ילד לא יוותר על יום כיף עם אמא או פעילות מדליקה עם סבתא. הם זקוקים לנו, לזמן שהוא נטו שלהם ושלנו. ללא ניידים, שיחות עבודה דחופות. נס חנוכה, זוכרים? יש  הרבה אפשרויות לבילוי נעים ולא יקר, ללא נסיעות ופקקים מעצבנים. תחפשו פעילות שתרגש אתכם, משהו לא שגרתי, מדליק, אחר.  רק אל תכתבו "אירועי חנוכה 2019". זה לא נמצא שם.

צילום: אנושקה
סדנאות יצירה לילדים בחנוכה

גם אני חשבתי על סדנאות מיוחדות לחנוכה עם תוכן חדשני ומרתק. דמיינתי אותם נכנסים ואומרים: "וואו! לא ראיתי את זה בשום מקום!". נחשפתי לחומר מדהים שמשווק על יד חברת סופרקיט ומיד התחברתי: פימו זוהר בחושך. מדובר בחומר חדשני ביותר,נוח בעבודה עם ילדים, גמיש, רך. זה מגיע כערכה עם כמה צבעים עדינים שבאמת זוהרים בחושך. כתוצאה משיתוף פעולה עם היבואן סופרקיט נולדו כמה סרטוני הדרכה מיוחדים לחנוכה (בסוף הכתבה מצורפים 2 לינקים) .ניתן להשיג את הערכות של חברת סקאלפי בחנויות היצירה.

צילום: אנושקהWhatsApp Image 2019-12-22 at 11.37.06 (1)

מה ניתן ליצור עם החומר הזה? הכל. אינסוף אפשרויות: מובייל חנוכיה, כוסות מעוצבות,  תמונה לחדר ועוד. תנו לילדים להתנסות בחומר ותתפלאו לגלות כמה יצירתיות וחשיבה לא סטנדרטית יש להם. הצלחתי לסקרן אותכם? ההפתעות שלי עוד לא נגמרו. סופרקיט הביאו גם חימר פולימרי שניתן ליצור ממנו מחקים. כן, כן, מחקים מגניבים שילדים יקחו לבית הספר וכולם יתלהבו מהם. מה זה אם לא נס חנוכה? ניתן להשיג את הערכה בחנויות יצירה, היא כוללת 6 צבעים יפים, כלי פיסול וגם רעיונות ליצירת דמויות קטנות ומקסימות. מאוד נוח לעבוד עם החומר הזה, גם בני 6 יסתדרו איתו (דורש 15 דקות אפיה בתנור ביתי).

צילום" אנושקה
WhatsApp Image 2019-12-22 at 11.37.06

סדנאות חנוכה 2019

אם בא לכם לצאת עם הילדים ליום כיף קסום ולהנות ביחד, מוזמנים להגיע לנתניה לשלל סדנאות מדהימות ומגוונות שמתקיימות בחופשת חנוכה.

חג חנוכה שמח, מרגש ומהנה!
אנושקה
ותמיד תזכרו שבכל אחד מאיתנו מסתתר אומן. רק צריך להאיר לו את הדרך החוצה

מוזמנים להנות מסרטוני הדרכה של "אנושקה" לחנוכה:

תעקבו אחריי:
https://www.facebook.com/annushka.sculptureart/
https://www.pinterest.com/aminevich/
https://www.youtube.com/channel/UCuAkwGWlVR2FCBRny35IfwA