ניתוח מתיחת בטן בקליניקה הטובה ביותר בטורקיה

בחורה עם מחשב נייד

הזמן נותן את אותותיו עם השנים ולקוחות רבים אשר יש להם בטן רופסת מעוניינים לבצע ניתוח למתיחת בטן. הקליניקה המעולה לצורך כך היא זו של המנתח המומחה ד"ר אוזגה ארגון באיסטנבול. שמו של מנתח זה מוכר וידוע בכל העולם עקב מאות הניתוחים אשר ביצע ללקוחות רבים וביניהם גם לישראלים רבים אשר הבינו שאם קיים רצון לבצע ניתוח, אז המקום המומלץ והאיכותי ביותר לכך הוא בקליניקה של ד"ר אוזגה ארגון בטורקיה.

מטרתו של ניתוח מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן נועד למתוח את העור הרופף אשר קיים ברחבי הבטן. אלה הן ההשלכות של מצבים גופניים שונים כמו ירידה במשקל, עודף שומן, היחלשותם של השרירים, חוסר גמישות בעור והריונות ולידות אצל נשים.

ניתוח מתיחת בטן בטורקיה

הכנה לניתוח מתיחת בטן

לצורך אישור עריכת הניתוח, מתבצעות בדיקות בסיסיות כדי לוודא שהמועמד אכן מסוגל לעמוד בניתוח כירורגי מסוג זה ואם הכול תקין אפשר לתאם מועד לניתוח.

בנוסף לכך נדרש המטופל לבצע במשך שבועיים עד ארבעה שבועות דיאטת חלבונים, להפסיק את צריכת התרופות כמו נוגדי קרישת דם ותרופות נוספות בהתאם להנחיות של הרופא.

מהלך הניתוח

המנתח בוחן כל מקרה לגופו ומתכנן את מהלך הניתוח בקפידה בהתאם למצבה של הבטן אצל כל אחד מהמועמדים לניתוח. הניסיון רב השנים והמיומנות הרבה של ד"ר אוזגה ארגון מובילים לכך שהוא מעביר לכל מטופל את מלוא המידע, מסביר לו איך ייראה המהלך של הניתוח ומוסיף פרטים על תקופת ההתאוששות.

הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ונמשך כמה שעות, ד"ר אוזגה המומחה מוריד את כל עודפי העור ואת מצבורי השומן בבטן ולאחר מכן כשהבטן ריקה יותר הוא מבצע מתיחה של העור ותהליך מיצוק של הבטן כדי שהגוף יהיה שוב מחוטב כפי שהיה בעבר.

התאוששות לאחר הניתוח

לאחר הניתוח יישאר המנותח בבית החולים לילה אחד להשגחה, כדי לוודא שההליך הרפואי עבר בשלום. לאחר מכן יחזור המנותח לכמה ימי התאוששות בבית המלון. משך ההתאוששות משתנה בין אדם לאדם אך סדר הגודל הוא סביב שלושה שבועות. בחלק מהמקרים, הלקוח חש צריבה אך היא חולפת לאחר כמה ימים.

חבילת הכול כלול לביצוע הניתוח בטורקיה

צוות המרפאה מבצע את כל התיאומים הנדרשים והמשימה היחידה של הלקוח היא לבחור את המועד הנוח לו לביצוע הניתוח ובהתאם לכך להזמין את כרטיסי הטיסה.

המנותח ישהה לילה אחד בבית החולים ושישה לילות בבית מלון איכותי. הוא ייהנה מהסעה משדה התעופה למלון, לבית החולים ובתום תקופת ההתאוששות חזרה לשדה התעופה.

מחירו של הניתוח כולל כל ההוצאות הנלוות הוא זול באופן משמעותי מניתוחים מקבילים בישראל ולכן כאשר מביאים בחשבון את העלויות המופחתות והמנתח שהוא בעל שם עולמי, הדרך לרישום לביצוע הניתוח בטורקיה, היא קצרה ביותר.

ד"ר אוזגה ארגון
ד"ר אוזגה ארגון הוא מנתח פלסטי מוסמך כבר 27 שנים. אנו מבצעים מגוון רחב של ניתוחיים פלסטיים, בקליניקה שלנו בטורקיה איסטנבול. בואו והגשימו את חלומכם עוד היום.