ניתוח מתיחת בטן. באמת! לא מתיחה…

בחורה עם מחשב נייד

השנה 2019. אנחנו בעיצומו של גל קדמה ששוטף אותנו והדבר ניכר גם בתחומי הרפואה הכללית והרפואה הפלסטית בפרט.

רבות מאיתנו עדיין שבויות בקונספציה כי אידיאל היופי (איזה צמד מילים נוראי..), ככל וישנו באמת דבר כזה, הינו יעד אותו ניתן לכבוש אך ורק באמצעות סבל או מאמץ כלשהו, שעה שהשגת תוצאות מעולות אף יותר מאלו הטבעיות נמצאת ממש מתחת לבטננו. ניתוח מתיחת בטן בנות! זה ההליך הרפואי אולי השימושי ביותר בתחום הרפואה הפלסטית השוטפת.

אם אעיז ואנחש, לפחות 50% מאיתנו עברנו אירוע שהשפיע על צורת גופנו באופן כזה או אחר. הריונות, דיאטות, בעיות רפואיות שהובילו לעליה חדה במשקל ועוד ועוד. אגדיל ואוסיף לנחש כי מתוך אותה אוכלוסיה אחוז גבוה מאוד של נשים נותרו עם עודפי עור או "פגמים" (הכותבת אינה מאמינה בקיומם של פגמים, אלא בקיומם של פגומים הסבורים כי אלו פגמים) שבעבור העלמתם הן מוכנות להקריב את כמה מהמשאבים החיוניים ביותר וקריטיים ביותר עבורן. האושר שלהן, הזמן היקר מפז ולעיתים אף נטילת סיכונים בריאותיים מיותרים.

אז בעבור אלו ובעבור נשים רבות שיזדקקו למידע הזה בהמשך הדרך אני כותבת כאן את מה שרובכן לא תופסות – ניתוח מתיחת בטן הוא אפשרות מצוינת שיכולה לפתור עבורן המון תסכולים ומאמץ.

בחינת אפשרויות הרפואה הפלסטית בכל הקשור לאסתטיקת הבטן, דוגמת מתיחת הבטן או שאיבת שומן בבטן, הן בהחלט אפשרויות לגיטימיות בעבור אלו המבקשות להראות חטובות ואסופות יותר.

חשוב מאוד להדגיש כי אין מדובר בייעוץ רפואי, אלא יידוע גרידא בדבר קיומו של ניתוח מתיחת הבטן וכי בכל מקרה כל אחת ואחת מאיתנו חייבת להיוועץ עם רופא מקצועי בטרם קבלת החלטה רפואית כלשהי.

בהצלחה.