נישות גבס – משדרגים את הבית

בחורה עם מחשב נייד

כולם מכירים את המצב בו מקבלים מחברים טובים אגרטל מהמם או צלחת יפהפייה שחייבים להציג אותה לראווה לפני כל האורחים אבל אין היכן להניח אותה. לא מתאים להניח דברים מעל הטלוויזיה ולעתים קרובות גם הכוננית עליה יושבת הטלוויזיה אינה מתאימה להנחת חפצי נוי. גם הספרייה מיועדת בעיקר לספרים.

שולחן האוכל בוודאי ובוודאי שאינו מתאים להנחת חפצי נוי שונים ולא כל דבר אנחנו רוצים לתלות על הקיר על פטיש ומסמר או עם מקדחה. כמובן שישנם דברים שפשוט אי אפשר להניח אותם על הקיר, כמו אגרטלים למשל, ועוד מגוון גדול של חפצי נוי. פתרון אחד לבעיה הוא התקנת מדפים, אך זהו אינו תמיד פתרון אסתטי.

ישנו פתרון נוסף ונפלא שיכול לייפות את הסלון ולייצר לכם מקום אחסון נוסף בכל חדר בו תחפצו: נישות גבס. נישות אלה הן למעשה ריבועים אשר יוצרים מגבס ובתוכן ניתן להניח כל מה שרוצים. כמובן שניתן לייצר נישות גבס בגדלים שונים ובעומקים שונים, כך שהם יתאימו בצורה מדוייקת ובאופן מושלם לצרכים האישיים שלכם.

נישות גבס

כיצד ניתן לייפות נישות גבס?

נישות גבס הן בדרך כלל מעוצבות ויפות גם כשהן פשוטות אך עדיין ניתן לייפות אותן עוד יותר. ניתן, למשל, להתקין בתוך הנישות מעין מנורות קטנות אשר יאירו את חפצי הנוי אשר הנחתם בתוכן. אופציה נוספת מלבד תאורה עדינה היא לצבוע את הנישות בצבעי פסטל רכים או בצבעים עזים, מה שמוסיף הרבה צבע לבית.

מעצבי פנים רבים מעצבים את הבית בעזרת נישות אלו מתוך הבנה כי הנישות הן משדרגות את מראה הסלון, את מראה חדר השינה או את מראה חדר האוכל והן גם פרקטיות בכך שהן מייצרות חלל אחסון בבית. אין ספק שהנישות נשארות באופנה וייראו נהדר גם בבית שלכם.

מי יכול לבצע עבורכם נישות גבס?

חברת השיפוצים שלנו מתמחה בכל סוגי עבודות הגבס וגם בעבודות אומנות של עיצוב גבס ולכן אנחנו יכולים לעצב עבורכם נישות גבס מקסימות שייראו פשוט נהדר. כאשר בוחרים עובדים בגבס עליכם לבחור עובדים מקצועיים ככל האפשר ולוודא שאתם אכן בוחרים בבעלי מקצוע בעלי המלצות מאנשים שאתם מכירים.

המאמר מוגש באדיבות התגלית – עבודות גבס