ניקיון משרדים בפתח תקווה, האמנם יכולה לנקות את כל סוגי המשרדים?

בחורה עם מחשב נייד

ניקיון משרדים בפתח תקווה, האמנם יכולה לנקות את כל סוגי המשרדים?

 

התשובה היא כן. כדי להוכיח זאת בואו ונבחן על נקודות הקיצון או במילים פחות מתמטיות בואו ונפסע לעבר המקרה הקיצוני ביותר. המקרה הקיצוני ביותר הוא משרד שנמצא בגובה תשע מאות מטר. איזה משרד יכול להיות כל כך גבוה? ובכן התשובה היא המשרד שממוקם בקצהו של מנוף שנקרא משרד המנופאי. למה ואיך זה אפשרי שמנוף יהיה כל כך גבוה? ובכן התשובה פשוטה, הבניין הגבוה בעולם בגובה שלוש מאות קומות שנבנה ביפן או בסין היה בשבילו צורך להשיג מנוף גדול יותר מהבניין. למה ישמש מנוף? התשובה היא פשוטה והיא בשביל להעביר קורות עץ וברזל מהקרקע לבניין החדש.

אז איך נקיון משרדים בפתח תקווה יכולה לנקות משרד שכזה? התשובה שוב מאוד פשוטה והיא שולחים כמה מנמקים עם חומרי ניקוי שיטפסו במעלה המנוף שבקדמת המנוף למעלה.

ניצוץ ניקיון משרדים

מה יעשו ניקיון משרדים בפתח תקווה אם הם יתבקשו לנקות משרד של מנופאי?

התשובה לכך היא פשוט מדהימה. באותה הדרך שמפנים אבני בניין מהבניין כך יחברו את השרוול הזה למנוף תוך כדי שימת ריפוד או חומר מונע זעזוע בתחתית המכולה. כך אפשר לרוקן את המשרד מהכל. המנקים נכנסים ומפרקים הכל ושולחים למטה בשרוול. את מה שנשאר הסדקים אותם ממלאים בטיח. לאחר מכן צובעים את הקירות. מרימים עם מנוף את המכולה מנקים ומחזירים למשרד. הכל מתחיל מהעובדים. הם טופחו במשך עשורים וכך קיבלו העלאות בשכר ללא שוני בין אם הם עובדים זרים עם אזרחיות או בלי אזרחות. אלה עובדים עבור ניקיון משרדים בפתח תקווה.

אולי יעניין אותך גם>> הלוואות בערבות מדינה בנק לאומי

מהי אמנת השירות שאם לא היא שהיו חתומים עליה נקיון משרדים בפתח תקווה העבודה לא היתה מבוצעת?

כל עסק שרוצה להצליח בחיים בזכות עצמו צריך שיהיה חתום על אמנת השירות . זוהי מוסכמה בין בעלי עסקים שמציעים שירות ללקוח כדי לתת ללקוח את כל אשר יחפוץ ואלה הולכים לפי הכלל הלקוח תמיד צודק. זוהי מה שחברת ניקיון משרדים בפתח תקווה חתומה על או יותר נכון בתהליכים לשם כינון אמנת השירות שלהם.

המאמר נכתב בשיתוף חברת ניקיון משרדים ג.ש. ניצוץ בע"מ

ניצוץ – שירותי ניקיון משרדים ואחזקת מבנים

שדרות המעפילים 31, תל אביב

נייד: 052-797-1111 (שלומי)

משרד: 077-4302722
פקס: 077-4306722