ניצחתי ואנצח!

"אין מחר שהלב לא יודע לצייר" היית רוצה לצייר את המחר שלך יותר טוב?! בטוח שתתחברי לספר ולשיטה שמאחוריו.

Sweatshop
Sweatshop

"כל המחשבות שלך יוצרות מעשה" היום זה מוכח שוב ושוב. אם הייתה דרך פשוטה ליצור ולכוון למחשבות טובות?! לא היית לוקחת?! "ניצחתי ואנצח" הוא מתנה שלך לנפש, המטרה שלו היא לכוון ולהצעיד אותך לשם כדרך חיים.

בינינו, ביום יום אנחנו שוכחות לעצור רגע ולכוון את עצמנו לנקודות האור. מי שכמוני ביקורתית כלפי עצמה ומסיימת כל יום ב"מה לא הספקתי היום?" "למה לא אמרתי?" "איך לא חשבתי?" הספר הזה הוא גם בשבילכן.

20161124_120533 (Custom) (3)

יותר מכך זהו ספר שכולו פונה אלינו הנשים, למרות הפן היותר דתי בו, הספר מכוון אל חיזוק האשה ומציאת מקום האושר שבה וכבר זה עושה חשק לשקוע בו. הספר מציג שיטה שיכולה להתאים לכל אחת לאו דווקא שבאה ממקום של האמונה והחיבור לדת, אלא, חיבור לעצמי ולאושר הפנימי.

מהר מאוד כמו כל מחשבה חיובית שאנחנו מאמצים, הספר הופך לדרך חיים, את נמשכת לקרוא בו שוב ושוב ובכל פעם כל סיפור מקבל תובנה ונקודת מבט אחרת. אני במקרה אדם מאמין אך יותר מזה אני אדם שרוחניות וכוחה של מילה, בעיקר, מדבר אליו המון.

orot1

כמו כל דבר שמגיע אלינו, מדוייק, בזמן הנכון, לא במקרה, תקראו לזה באיזה שם שתרצו. הספרים של יצחק ישראל שימרון הגיעו אליי בטיימינג הנכון, הספרים כרוכים וערוכים כאילו יצאו מעולם האגדות, כך גם העיצוב וכל מילה שכתובה בהם.

השיטה המתוארת בשיעורים, מקשרת בין "השילוש הקדוש": המחשבה, הדיבור והמעשה ומבוססת על תורת החסידות של הבעל שם טוב ומתובלת בסיפוריו ועל תורתו של הרבי נחמן מברסלב. בספר תתענגו על שיעורי מודעות רוחנית המועברים בסיפורים הסוחפים ומעוררים למחשבה ולמודעות. כל סיפור הוא שיעור לחיים, בנושאים שאנחנו נתקלים יומיום: משבר, צומת דרכים, התמודדות עם כאב ועוד.

בספרון הלל תפגשו משפטים לחיים, כל משפט מסוגנן ומעוצב לפי נושאים שראשי התיבות שלהם: שפה שמה אהבה (שמחה, פיוס, התחזקות הלב, שלום, מאמינה בעצמי, הגשמה עצמית, אמונה, השגחה, בטחון, התחדשות).

osher1

הספרון מתחיל בהחלט במשפט המנחה של הדרך חיים שהייתי רוצה לאמץ לעצמי, ואתן?!

"החלטתי שאני רוצה להיות מאושרת ובקשתי להניח את מעכבי דרכי הרחק רחוק מדרכי."

אז אם זה מה שהחלטת, אני מאמינה שתתחברי לתכני הספר, החיבור לרוחניות, לעצמי, לאושר, לשמחה, בעיני, מקבל מקום עיקרי בספרים מעל האמונה. אני אישית הנחתי את הספרים ליד המיטה ולפני השינה אני קוראת פרק שמדבר אליי בכל יום. בבוקר אני "משחקת" בלדוג משפט מהספרון, פותחת "עיוור" בעמוד מסויים וכמובן שהמשפט שקופץ הוא המדוייק לי. כמה דקות של רוח חיובית עושות רק טוב.

osher1