ניסים – ניסויים -נישואין

בחורה עם מחשב נייד

ניסים – ניסויים ונישואין

מאת זהרה לוין מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד

מדוע אנו בני האדם מאז עזבנו את גן עדן מחפשים את הנס הגדול שירד מהשמיים וישנה את כל חיינו? מה יש באירוע הפלאי הזה המסמא את עיננו ובעיקר את מחשבתנו? תשאלו את עצמכם עכשיו בעודכם שותים קפה של בוקר מתי לאחרונה אמרתם:" איזה נס היה לי" או "לא תאמין מה קרה אתמול, זה היה ממש נס".כשמתרחש משהו בלתי מובן, בלתי מתוכנן ובלתי צפוי בחיינו המציל אותנו מהמצב ומקדם אותנו אל החלומות שלנו ואולי אפילו מגשים אותם אנו קוראים לזה נס.

מדוע המילה ניסים וניסויים קרובות אחת לשנייה? מה הקשר? הייתכן כי מישהו בימים בהם התעצבה השפה העברית גם כן חשב שיש קשר משפחתי בין השניים?

אמר דרווין כי העולם שלנו הוא מעבדה גדולה העורכת ניסויי תמידי ומתמשך והוא קרא לו :" אבולוציה" (א.1). מעולם לא מצאנו, למיטב ידיעתי , את הרגע בו מחליט בעל חי, צומח דומם לשנות את המבנה המולקולרי שלו ולייצר תבנית קצת שונה של עצמו על מנת-להמשיך, הרי כל תפקידו של היקום הזה זה להמשיך, דרווין אמר כי האירוע הזה הוא מקרי, הוא ניסיון של הטבע/היקום הוא אקראי, לא מתוכנן, ניסויי לא מתוכנן שהצליח.

אם כך הדבר , בואו נבדוק את הרעיון כי אנחנו כחלק מהמארג השלם הזה שניקרא יקום בעצם מעבדה אחת גדולה שמתנסה כל הזמן וכשהניסוי מצליח, כלומר אותו חלק ביקום מצליח לשכפל את עצמו, לשרוד, להיות נוכח, להשפיע, להוליד דור חדש, ליצור, לתקן, אנו קוראים לזה נס.

נס הוא ניסויי שהצליח

שבת הבוקר , הקפה לידי, אצבעותיי על המקלדת, בני הבית ישנים ועוד רגע אכין להם ארוחת בוקר, רגע אחד בחיי, רגע נעים המלכד את בני משפחתי וגורם לנו אושר גדול ולכן אני עושה זאת שוב ושוב.

אי שם לפני 5000-7000 שנה מישהו בעולם השפות הכתובות המציא המצאה חדשה שלא הייתה שם עד אז וקרא לזה: אלוהים, אמונה באל אחד אם זה היה פרעה ממצרים שלמטה או משה רבנו, אולי אפילו, ויסלחו לי המאמינים, או  סתם שליט עריץ שקופת ממלכתו התרוקנה, אך הרעיון תפס כמו שרפה בשדה קוצים……דימויי לא מוצלח…..כמו ניסויי במעבדה המצליח מעל ומעבר למשוער, חיפשו אתונות ומצאו מלוכה.

מבלי להקטין את הצלחתו של הניסויי, כי הרי לא רק באלוהים מדובר פה מדובר פה בתהליך אבולוציוני שמשהו במוחנו השתנה, איזה חלק צמח או שינה את ייעודו, איננו יודעים, האם הייתה זאת האונה הקדמית שהעלתה את…או בעצם, הורידה את הקוף מהעץ ולאחריה הזדקפנו, האם הייתה זאת בלוטת האצטרובל (pineal gland) שלחלק זה מייחסים את הנשגב מאתנו, ברור שמשהו לא מודע ,השתנה והניסוי הצליח. היום אנו קוראים לניסויי גלובלי זה, אלוהים, ישו, מוחמד, משה, בודהה, טאו, יין ויאנג, ועוד.

הגדלנו לעשות ,כל כך הגדלנו לעשות שהשמדנו את כל אלו שלא היו שותפים לניסויי, לא מזכיר לכם את האריה הטורף את גורי  צאצאיו של קודמו?

הניסוי הצליח, ובגדול? כמה זה הרבה ,7000 17000 שנים לאומת מיליארדי שנים של ניסויי יקומי?

מדוע המעבדה שרקחה ניסויי זה התנתקה משאר המעבדות? מה היה בניסויי זה שניתק אותה מהבניין הראשי?

אכן מידי פעם מגיעות ידיעות שיש עוד ניסויים שהצליחו ואפילו לפי הערכת החוקרים יצליחו לטווח ארוך יותר אך בכל פעם שמגיעות ידיעות כאלה ,שולחת מחלקת התקשורת טכנאים שינתקו את הקווים.

ושוב האבולוציה= הניסויי המתמשך עושה את מה שעשתה בעבר אחרי שירדנו מהעץ, מפלג אותנו לכמה תתי זנים , סוג של " וישחקו הנערים לפנינו" (א.2), ניראה מי ימשיך? וילחמו היהודים בעמלק, וילחמו הנוצרים ביהודים ,וילחמו המוסלמים בנוצרים, ובאחת המעבדות הצדדיות היה גם כמה ניסויי להשמדת זן שלם, ונשאלת השאלה מתי נזכור כי זהו ניסויי אבולוציוני שכשהוא מצליח אנו קוראים לו נס? וישנם עוד כמה ניסויים מעניינים שעדין ממשיכים כמו דמוקרטיה, תיעוש, קפיטליזם,

אולי רק כשנבין שאנו בניסויי ללא תאריך התחלה וסוף ( וכשכול משאבי המימון העולמיים ממנים אותו ) או אז יתרחש הנס

המשך בפרק הבא-בו נספר על ניסים ונישואין

זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד  – Zohara3as1@zoharafarm.com     050-5236587

 הערות שוליים:

א.1- מוצא המינים- צ'ארלס דרווין

א.2- שמואל ב פרק ב

זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד
שלום, שמי זהרה ואני מטפלת בשיטת מוח אחד. אני אימא לשלוש עלמות, אשתו של, גרה בבאר טוביה ומחוברת אל האדמה בגופי ונשמתי. אל תהליך העבודה שלנו אני מוזגת את אהבתי לאדם את ניסיון החיים והידע הרב שאספתי עם השנים. שיטת מוח אחד רואה את האדם כישות הוליסטית הפועלת בסינרגיה של גוף נפש. בעזרת השיטה אני אלווה אתכם למקום בו תוכלו לממש את הפוטנציאל הטמון בכם, לשחרר את הדפוס שהגביל אותנו ולהחזיר לעצמנו את יכולת הבחירה ממקום מאוזן ולא שיפוטי. אם אתם נמצאים במקום של הלא - ביחד נצעד אל הכן, אל הרצוי לכם, אל המקום בו את/ה תנהל את חייך. ביחד נלמד לנוע מהמקום המצוי אל המקום הרצוי.