ניסור בטון- היזהרו מחאפרים!

אל החברה שלנו ענק הניסור הגיעו לאחרונה הרבה מאוד עבודות שהן יותר נזקים, מאשר עבודות של ניסור בטון, שנגרמו ע"י אנשים שהתחזו לשיפוצניקים או לכאלה שמבינים בניסור בטון וגרמו נזק רב, שעלה בכסף רב.

ראשית אחד הדברים החשובים כאשר אתם בוחרים חברה לניסור בטון זה שתבינו שזו לא עבודת שיפוץ רגילה (וגם לעבודת שיפוץ תבחרו טוב עם מי לעבוד). כאשר מדובר בעבודה של ניסור בטון, זה חייב להיות איש מקצוע עם ציוד והמלצות כי כל שיפוצניק יכול ללכת ולהשקיע במסור שעושה ניסור בטון, אבל ברגע האמת לחתוך לכם את הקיר עקום ואתם תישארו עם קיר עקום…

הופכים את הממ"ד לחדר- ניסור בטון!

מאז מלחמת המפרץ בעקבות פגיעה והרס של כמה בתים, נחקק בארץ חוק של חובת בניית ממ"ד בכל בית. הממ"ד כמובן חייב להיות מבטון ויש גן תקן מסוים לעובי הבטון, לגודל הדלת ועוד. עכשיו יש הרבה מאוד משפחות שרוצות להפוך את חדר הממ"ד לחדר לילד למשל (לא צריך חלילה להפוך את הממ"ד רק לחדר כביסה…בהחלט אפשר להשתמש בו), וכך נוצר מצב שהם זקוקים לחברה לניסור בטון כדי להסיר קיר כלשהו או להרחיב את פתח הדלת ופה בדיוק מתחילה הבעיה.

יכול להגיע חאפר שלי שום ניסיון עם ציוד של ניסור בטון ולעשות עבודה מחורבנת לא מדויקת, לקחת את הכסף ולהשאיר אתכם עם תוצאות שעכשיו כדי לתקן אותם אתם צריכים לשלם יותר.

ניסור מקצוע גם בגובה


חדר לא בונים עקום נקודה!

אחד הכלים הכי שמישים בתחום הבנייה ותשאלו כל בנאי או אדריכל זה פלס. הפלס הוא מעין סרגל ישר העוזר ליצור בנייה ישרה ותכנון מדויק. כדי לעשות ניסור וקידוח בטון צריך לתכנן את מה רוצים לנסר ואפילו לסמן את זה. פה לא מדובר בציוד של חציבה "שיורד" על הבטון ומנפץ אותו לכל עבר, חברת ענק הניסור פועלת בצורה מתוכננת ומדויקת. אנשי המקצוע שלנו מסמנים את המקום בו צריך לנסר את הבטון, מתייעצים עם מפקח בנייה שנמצא בשטח ועובדים בהתאם לתוכנית האדריכלית.

אנחנו יודעים להתכונן ולפתור בעיות טכניות אם נתקלנו בהן במהלך ביצוע ניסור בטון, בעזרת חשיבה כוללת, תכנון וביצוע מדויק. אנו בענק הניסור מקבעים את המסור שלנו עם העגינות הנכונות, וכבר מכינים מראש זרם מים שיצנן את להב מסור היהלום שלנו שמתחמם בערך כמו כדור הארץ…

הדבר הכי חשוב שאנו נוקטים בו הוא בטיחות בעת העבודה, תכנון מדויק של ניסור שיגרום לקיר להישמט במקום הנכון, בלי חלילה לפגוע במבנה וכמובן שלא בבני אדם.