ניהול נכסים, מה זה בכלל?

בחורה עם מחשב נייד

ניהול נכסים, מה זה בכלל?

 

נסביר מה זה ניהול נכסים על ידי סיפור : אח שלי קנה בית בעשרת אלפים דולר בזמן שהוא גר במדינה אחרת. אח שלי חיפש חברה שתקח את הבית, תשפץ אותו ותכין אותו להשכרה ותשכיר אותו ותקבל אחוזים מהרווח. לחברה כזו קוראים ניהול נכסים. אלה עובדים בצורה כל כך יוצאת מן הכלל. הם עושים עבודה מושלמת ונותנים תשואה ללא כל דופי וספק.

מה עוד אנו צריכים לדעת על ניהול נכסים?

תוך תקופה קצרה מקבלים חזרה את כל תשלום הקרן ששולמה עבור הנכס. ישנם מקרים שלפעמים מעוררים גיחוך קל. לדוגמא: אשה בת חמישים שילדה את תינוקה היחיד ומתה מהלידה והשאירה לתינוק שני בתים. קרוב משפחה של התינוק דוד או בן דוד צריך לקחת את הנכס ולתת לניהול נכסים שיטפלו בנכס עד שהתינוק יהיה מספיק בוגר לטפל בנכס בעצמו כי אחרת זה הפסד של מאות אלפי דולרים.

אולי יעניין אותך גם >> ניהול ועדי בתים

מה קורה לאחר שניהול נכסים גרם לרווח שעקף בסכומו את הקרן?

התשובה לכך היא פשוטה: ברגע שניהול נכסים מכניס ללקוח כמות כסף גדולה יותר מהקרן זה אומר שעכשיו רק מרוויחים. אין צורך לשלם למשכנתא או לשלם חובות כלשהם כי עכשיו זה הזמן להרוויח. חברת ניהול נכסים הם הטובים ביותר עבור שמירה על תשואה גבוהה מנכסים. הם עובדים עם פקחים שבאים לבדוק שהעובדים באמת מטפחים את העסקים שהלקוחות נתנו אליהם לניהולם. יתרה מזו הנכס יתן רווח טוב לכל התקופה גם לפני שכוסה הנזק. אם קורה שהנכס מאבד משוויו אז לא נותרת כל ברירה אלא למכור את הנכס. המצב היחידי שבו לא ימכרו נכס שמאבד מערכו זה אם ההכנסה מספקת.

מדוע כדאי לקחת את ניהול נכסים לעסק שלי?

פשוט מאוד הם עוברים (ניהול נכסים*) מכל הלב והנשמה. תמיד ניהול נכסים חושבים על דרך נוספת להפיק מהנכס את המירב. תמיד מומלץ להתייעץ עם רואה חשבון בנוגע להפקת הכנסות מנכס מסויים. חברת ניהול נכסים לא עוצרת לנוח לרגע ותמיד מגוננת על שוויו של הנכס. הם עושים זאת באהבה כאילו הנכס היה שלהם. אפילו אחוזי הרווח שניהול נכסים לוקח לעצמו ממש לא מרגיש כמועקה על הלקוח. פשוט שווה.