נטע ברזילי ואני

קרקורי תרנגול או קרנף ורוד מה זה משנה העיקר שזה גורם לי התרגשות בבטן, כזו שגורמת לי לעצב

במאי בשנה שעברה הייתי קצת מיואשת מהמצב בעסק, היה לי קשה להתניע את עצמי ואת המכירות. לפעמים זה קורה, כל בעלת עסק יודעת שיש תקופות כאלו במיוחד כשאת עובדת לבד ואם קרה משהו בפן האישי קשה להתנתק. התעסקתי כל הזמן בלייצר עיצובים חדשים תמונות חדשות, פוסטים, סטטוסים והרגשתי שמשהו לא עובד, משהו לא יושב נכון בשיווק ואולי אנשים כבר לא מתחברים לאליעזר הרי יש מתחרים חזקים כרגע בשוק. ועדיין לא וויתרתי.

צילום- ענת גל
צילום- ענת גל

עכשיו אני אגלה לכם סוד, אני חובבת ארוויזיונים מושבעת, כזו שצופה באדיקות גם בשירים המשעממים, גם בשידורים עם אסי ורותם. מתוך כל זה הגיעה נטע ברזילי עם הכריזמה, הכישרון, עם ההבנה של המדיה, עם רצון להעביר מסר חשוב יחד עם שיר סוחף. גרמה לי להתרגש, הרגשתי שזה בוער לי באצבעות לעצב משהו לקראת התחרות, חשבתי שגם אם רק אני אלבש את החולצה הזו אני חייבת לעשות את זה.

אני לא בובה - עיצוב סטודיו אליעזר
אני לא בובה – עיצוב סטודיו אליעזר

יום לפני חצי הגמר בליסבון אני יושבת מול המחשב ומעצבת בהשראת השיר. הקשבתי לשיר בלופ (נראה לי שהשכנים ממש סבלו) עיצבתי שתי חולצות ותיק. בדחף של רגע ממש כמו העיצובים, פירסמתי אותם ב-24:00 בלילה, זו לא שעה ללייקים, לא שעה למכירה, לא שעה לתגובות כלום. אני פירסמתי החלטתי שאני חייבת שזה יראה אור  ע כ ש י ו !

עשר דקות לאחר מכן חולצה ראשונה נקנתה ע"י חברה אמרתי בסדר, היא מפרגנת ואוהבת את נטע מעולה תהיה עוד משהי עם חולצה חוץ ממני, שמחתי והלכתי לישון. קמתי למבול של הזמנות שלא נפסק שבוע וחצי גם אחרי הזכייה ההיסטורית של נטע, אנשים לבשו שלחו לי תמונות מחוייכים, שמחים ומפרגנים דבר שלא מובן מאילו. הייתי מאושרת הבנתי שאני צריכה להקשיב לעצמי יותר להניח לדברים לפעמים פשוט לקרות, כן ברור שלעסק צריכה להיות תוכניות מסודרת, כן צריך שיהיה איזון בהכל אבל לא הכל בכח, לפעמים הבטן פשוט יודעת.

אני לא בובה - עיצוב סטודיו אליעזר
אני לא בובה – עיצוב סטודיו אליעזר

ונטע עבורי היא השראה לאישה מלאה בכח שלא מפחדת להראות מי היא ואת הכישרון שלה וככה בדיוק היא נגעה בלב של האנשים אני היתי שם לזהות את הרגש להנות ממנו ולגדול ממנו.

צילום - יפית יחזקאל
צילום – יפית יחזקאל

מוזמנים להתרגש איתי לקראת הארוויזיון הקרוב גם באינסטגרם  – https://www.instagram.com/eliezer.shirt/

ענת - מחדשת השפה
הי אני ענת בעלת המותג אליעזר חולצות מחדשות שפה. מותג ששם את השפה העברית נר לרגליו את המילים היפות, המצחיקות, המרגשות והמיוחדות בשילוב האופנה היומיומית שלנו הישראלים כמובן חולצת הטישרט . אני מאוהבת בתרבות שלנו תיאטרון קולנוע טלויזיה אני חושבת שיש לנו כל כך הרבה מגוון העיקר שזה יהיה בעברית תקנית :) אני מתל אביב בתשע שנים האחרונות ויש לי כלב חמוד וקצת נבחן בשם אוסקר . מקווה שתהנו מהבלוג שלי .