נטע אלחמיסטר נבחרה כפרזנטורית של רשת ERROCA

הדוגמנית המובילה ואושיית הרשת נטע אלחמיסטר להיות הפרזנטורית החדשה של ERROCA רשת משקפי השמש והראייה המובילה במדינה

נטע אלחמיסטר פריזנטורית אירוקה צילום דודי חסון

הדוגמנית המובילה ואושיית הרשת נטע אלחמיסטר להיות הפרזנטורית החדשה של ERROCA רשת משקפי השמש והראייה המובילה במדינה. אלחמיסטר תחליף את הכוכבת ההוליוודית גל גדות ששימשה כפרזנטורית של אירוקה בשנה האחרונה.
במסגרת ההסכם תככב נטע בכל הקמפיינים של הרשת לשנת 2018. הקמפיין הראשון בכיכובה, יעלה לקראת החג לרגל השקות קולקציות קיץ 2018 של המותגים הבינלאומיים המובילים, ביניהם: טום פורד, סלין, גוצ'י, פראדה, דולצ'ה גבאנה, רייבאן, רוברטו קוואליארמני ועוד.
לדברי לי אפיק, סמנכ"ל רשת ERROCA: "רשת אירוקה מובילה את אופנת המשקפיים בישראל, אנחנו מייצגים ומשווקיםאת המותגים הבולטים והחזקים ביותר בעולם. הלקוח הישראלי הוא חד ומעורב וחשוב לו להיות מחובר בזמן אמת למה שקורה בעולם.

נטע אלחמיסטר פריזנטורית אירוקה צילום דודי חסון

נטע אלחמיסטר פריזנטורית אירוקה צילום דודי חסון

נטע אלחמיסטר מובילה את האינסטגרם בישראל, ההצלחה שלה בקרב הקהל הישראלי בזכות התקשורת המידית והבלתי אמצעית שהיא מייצרת אתו עצומה, היא זוכה לאהדה רבה בקרב כל הגילאים, ומסמלת הצלחה, עדכניות, אופנתיות והרבה תעוזה, ערכים שמתכתבים באופן מושלם עם אירוקה."
עוד הוסיפה לי אפיק: "סיימנו שנה של פעילות משותפת מוצלחת ביותר עם גל גדות כפרזנטורית שלנו. שמחנו ללוות אותה בשנה מיוחדת כל כך. כמו כל עם ישראל, התרגשנו והתגאינו ביחד איתה בהישגיה יוצאי הדופן. אנחנו מודים לה מקרב לב על השנה המיוחדת הזאת ומאחלים לה הצלחה רבה בכל שתעשה. אין לנו ספק שעוד הרבה הישגים מופלאים בדרכה.
לדברי אפיק: "נטע אלחמיסטר, מצטרפת אלינו ומביאה עמה משב רוח צעיר, מרענן ומאוד עדכניומדויק לתקופתנו. החיבור בינה לבין אירוקה טומן בחובו הרבה מאוד הפתעות והבטחות לשנה מרתקת ואופנתית במיוחד. אנחנו מחכים בקוצר רוח לעבודה המשותפת."
נטע אלחמיסטר פריזנטורית אירוקה צילום דודי חסון

נטע אלחמיסטר אושיית אינסטגרם    המובילה בארץ,  בת ה – 23 התפרסמה לראשונה בזכות חשבונה הפעיל ברשת החברתית אינסטגרם.  נכון לנובמבר 2017 יש לחשבון זה 1.1 מיליון עוקבים. לאחר שירותה הצבאי, הקימה יחד עם חברתה, נועה בני, את מותג בגדי ים בננהוט bananhot ושוויה של החברה שבבעלותן מוערך בכ-2.5 מיליון שקלים.  אלחמיסטר שימשה כפרזנטורית של רשתות אופנה מובילות וכיכבה על שערי המגזינים הנחשבים בישראל ועל שער המגזין "nina" הבלגי.
רשת ERROCA – הרשת המובילה את אופנת משקפי השמש והראייה בישראל, מונה כיום כ-60 סניפים ברחבי הארץובדיוטי פרי בשדה התעופה בן גוריון. אירוקה הינה רשת המותגים המובילה בארץ ומשווקת את הקולקציות הרחבות והעדכניות ביותר של משקפי שמש וראייה, מבתי האופנה הגדולים והמובילים בעולם ביניהם:טום פורד, סלין, גוצ'י, פראדה, רוברטו קוואלי, מייקל קורס, דולצהגבאנה, רייבאן, ארמני, מקס מארה, סברובסקי, טורי ברץ, סלין, פנדי, אלכסנדר מקווין, מארק ג'ייקובס, ג'ימי צ'ו ועוד. כמו כן מציעה הרשת קולקציה רחבה ואופנתית של משקפי ראייה עדכניים ובמחירים אטרקטיביים.
ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היחצ