נוסחת פלא לירידה במשקל!

בחורה עם מחשב נייד

אני מסתכלת סביבי ואני רואה איזו תעשיה מטורפת זו, תעשיית הירידה במשקל. אז רגע,אם יש לי נוסחה כזו למה לתת אותה בחינם?אולי,רק תשאירי מייל ואשלח לך לתיבה 5 עצות מעשיות לירידה במשקל (וממש כדאי לך לבוא גם לסדנא שם ב'אמת' אתן לך את הנוסחה),עכשיו ורק עכשיו לנרשמות עד עוד רגע וקצת ב50% הנחה)
זה מצחיק אותי, בעיקר בגלל שכל כך הרבה כסף הוצאתי על המלכודות האלו. כן כן,אומרת לי המדריכה הרזה שפעם היתה לדעתה מלאה, את מלכה! את אוכלת בדיוק מה ש'צריך' ואפילו מתאמנת,את כבר לא אוכלת כשמשעמם לך (טוב,לפחות לא כשמסתכלים עלי ושוקלים אותי כל שבוע) מחיאות כפיים סוערות.
ואל תשכחי,אומרת לי המדריכה הרהוטה היודעת כל קלוריה במרכיב סלט, כשאת עולה שוב במשקל אנחנו תמיד כאן לתמוך בך מחדש,רק תשלמי את מה שנדרש.
עייפתי. עייפתי מהמלחמה בעצמי. אני מוכנה להסיר את חרבי מעלי, להשקיט את תותחי המלחמה במשקל.
יש לי נוסחה בשבילי,היא לא למכירה,ואני נותנת לך אותה במתנה. היא לא באמת שייכת לי, היא אמת אוניברסלית.
אני לא מתקמצנת עליה,אם יכולתי הייתי מפרסמת אותה על שלטי חוצות, אולי גם על חולצות,תולה שלטים בשירותי נשים, במלתחות של כל החנויות, בכניסה לקניונים,בחניונים,בבתי ספר יסודיים ובתיכונים, אפילו מקריאה על זה ספרים בגנים, מפרסמת במודעות ממומנות בפייסבוק ובאינסטוש,בעיתונות,כותבת על זה שיר הסטיקר לדג נחש או לנאצ'י נאצ'.
אני מתחילה מכאן. זה בשבילך, זה לגמרי בחינם. זה אפילו עשוי לחסוך לך הרבה כסף.

stencil.facebook-link-post (4)

תאהבי אותך בדיוק כפי שאת .השקיטי את המלחמה בך.


תנוחי בתוך האהבה הזו, רק בתוך השקט הנינוח והאוהב תוכלי להקשיב לך, לגוף שלך, לנפש שלך.
תאמיני לגוף שלך הוא מדויק.
אם יש לך מחלה, תאמיני או לא- היא לטובתך, תסמינים כלשהם של גיל המעבר- הם סימן לאהבתו של גופך, כאבים אחרי מזון מסוים הם אי-מייל סודי ואוהב מהגוף שלך אלייך בלבד.
תאמיני לגוף שלך הוא מדייק אותך, הוא אוהב אותך,הוא בעדך!!!
תני לו להיות לך מורה,מדריך,מאמן,מרפא. הוא ילמד ויכוון אותך בדיוק, אילו מזונות טובים לך, כמה להתאמן, אפילו מה לקרוא ועם מי להיות.

רק כשהסכמתי לנוסחת הפלא הזו, הצלחתי להקשיב לגוף שלי.מודה,לקח לי הרבה מאוד שנים,תהליכים אישיים,טיפולים,סדנאות, עד שהתנסחה והתישבה בי נוסחת הפלא. אצלי, בלוטת התריס שלי החליטה לשלוח לי מסרי אהבה ואני מקשיבה.
גופי שלח לי כל-כך הרבה אותות לאורך כל דרכנו יחד,ממש מילדות,ואני לא החשבתי אותו. חשבתי שאחרים יודעים יותר טוב ממני. שמדריכות,דיאטנים,רופאים וגם סבתא שלי, יודעים עלי יותר טוב ממני.

בסופו של דבר,המורה החשוב ביותר שלנו,נמצא איתנו ובתוכנו.

עכשיו כשהנוסחה ה'סודית' הזו מונחת כך גלויה לעיני כל, ידועה זה מאות ואולי מיליוני שנים, שורשיה מגיעים עד אי שם ועתידה טמון ביכולתנו להפנים אותה,להפיץ אותה , לטמון עוד זרעים ממנה בדורות הבאים,יש לנו אחריות כלפיה.
בבקשה הפיצי את הבשורה, התחילי מלתרגל אותה בתוכך.
תאהבי אותך בדיוק כפי שאת בדיוק עכשיו, ברגע הזה.