נומרולוגיה קבלית: דברים שלא ידעתם על אסי עזר, ואלברט גם:)

אסי עזר – הוא מוכשר, יצירתי, בעל ביטחון עצמי והפה הוא כלי העבודה שלו. וכן, יש עוד כמה דברים שתרצו לדעת עליו ועל בן הזוג אלברט. הכל עפ"י נומרולוגיה קבלית. סקרנים? נצא לדרך

 

הבחור הזה- כישרון מהלך! כותב שירים. סיפורים. תסריטים. מנחה תוכניות טלוויזיה. בקיצור: גם יפה וגם אופה. ממש אלוף! והאמת, לא פלא. ולמה? כי רואים במפת לידה נומרולוגית קבלית, את הפוטנציאל הפרסומי מלווה אותו עוד מגיל צעיר. מה שמעצים את הכישרון הוא פרשנות שמו של אסי עזר, המדברת על אדם תקשורתי, חריף שכל, חברותי, פיקח, שנון ובעל אופי חזק. שמו מעיד עליו גם כאדם בולט יותר מאחרים ביכולתו ובכישוריו הוורבלים.

 אסי עזר נולד ב- 10.6.1979. מפת לידה עפ"י נומרולוגיה קבלית מצביעה על אדם יצירתי,

מחובר לרגש ויודע לקבל את האחר כמות שהוא. תהליך " יציאתו מהארון" חיבר אותו לרגשות האמיתיים שלו ללא פחד ובשלמות אישית עם עצמו. הוא בא לתת שירות לקהילה תוך כדי קבלה עצמית וקבלת השונה ממנו. יש לו בטחון עצמי, אינטואיציות גבוהות, כושר מנהיגות וכריזמה.

 ו…קצת מציצנות:) אסי עזר ואלברט בן הזוג. התאמה זוגית עפ"י נומרולוגיה קבלית- מה אומרת?

יש ביניהם כבוד הדדי וקשר זוגי שבהחלט יכול להצליח. זה כמו שנאמר: א'. א'. קשר שמבוסס על פתיחות וטוב לב הדדיים. כמו כן זה קשר עם רצון לעטוף אחד את השני ולגונן בחום ובאהבה. וגם בשעת כעס- הם מעט נלחצים, אולם תמיד זוכרים את חברותם ולא יוצאים משליטה.  האחראי לעשות שלום בית הוא אסי עזר, בזכות הכוכב השולט בחיים שלו, ועוזר לו לחיות בהרמוניה עם הסביבה שלו.

 עפ"י נומרולוגיה קבלית, האות המשפיעה על אסי עזר בין הגילאים 31-37 ( היום בגיל 38+) היא האות סמך.

אות זו מעניקה לו ביטחון עצמי ויש לו רצון להיות במסגרת לא מלחיצה. קיימת סגירות רגשית מסוימת ועקשנות, אולם עבודה פנימית עם עצמו- מסייעת לו בתקופה זו להיפתח ולהשתנות. המעניין הוא, שהכרזתו על "יציאה מהארון" התקיימה כאשר היה בגיל 26. האות אשר השפיעה עליו בזמנו – הייתה פ'. זו האות האחרונה בשמו ומצביעה על משהו מאד משמעותי שקרה לו . ואומנם כך היה. אות זו מציעה על קושי, סגירות ותחושה שלא הכול זורם בחיים. התיקון שלו היה באמירת האמת בלי לשמור בבטן.

 הפסגה והאתגר של אסי עזר מצביעים על נטייה לרוחניות ותורת הנסתר.

הפה הוא כלי העבודה שלו בתקופה זו. יש לו רצון עז להעביר מסר, ללמד ולחנך. יש לו רצון עז גם לאהבה וזוגיות כאשר הסיסמא מול עיניו היא: "טובים השניים מן האחד".

 החל מ-6.2017 ועד 6.2018 אסי עזר יהיה בשנה אישית 8, בהשפעת שנה 5.

זו שנה שמצביעה על המשך הכרה, התחזקות, פריצה משמעותית תוך כדי שינוי גישה, חשיבה והתנהלות בחיים. שנה של עשיית כספים, ורווחים כלכליים.

 הכול טוב ויפה אצל אסי עזר ובכל זאת- כדי להצליח בחיים, ממה עליו להיזהר?

• בתקופה זו  8.2017 (עד גיל 39) מומלץ להיזהר מעצבנות יתר ושליטה על היצרים שלו.

• הבחור בעל נתינה מאד גבוהה. עליו ללמוד לתת גם לעצמו ולא רק לאחרים.

• עליו להשתחרר משאיפה לפרפקציוניזם, וחוסר נאמנות לעצמו.

• עליו להיזהר לא לעבוד עם אגו, ולשחרר כעסים מודחקים.

והכי חשוב- לסנן דברים שמוציא מהפה, ולהיות קצת יותר דיפלומטי.(ראו היחס לדוד דביר)

 מסתבר, שאת רוב השיעורים שלו עבר אסי עזר. היום הוא בקדמת הבמה. עושה מה שבא לו ואיך שבא לו. משוחרר מעכבות. יצירתי. יוצר ומגשים את עצמו במלוא מובן המילה. והאמת-אני לא יודעת מה הוא בשבילכם, אבל בשבילי הוא מושא להערצה ולהוכחה, שהשמיים הם רק ההתחלה!

בהצלחה מכל הלב ובאהבה,

ציונה אבירם- נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

 

מקורות: נפתלי פרום – ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה + זיווג מן השמים