נגיעות של אור דרך עור הפנים

היא הגיעה אליי לבושה בסרפן ג'ינס עם חיוך, שלום ומועקה בלב ויצאה עם שלווה ועור פנים קורן

לקח לי זמן לכתוב את הבלוג הזה. כל כך הרבה רגעים שרצים לי בראש, כל כך הרבה טיפולים ומטופלות שעברו תחת ידיי ובנשמתי.

זאת המהות של העבודה שלי, לגעת בנשמה דרך עור הפנים של כל אחת מהן וגם כל אחד מהם כי זה מגיע לכולם. אני זוכרת את הרגע הזה שהיא כתבה לי אם אפשר לקבוע טיפול כי היא שמעה עליי מכמה נשים שאמרו לה שהיא חייבת להגיע אליי כי זה משהו קצת שונה מהרגיל. היא פשוט פירסמה בקשה להמלצות בפייסבוק וקיבלה ים של שמות של קוסמטיקאיות אבל אמרה שמשהו בשם שלי ובעמוד העסקי שלה קרא לה לבוא אליי. אז קבענו ליום שישי בבוקר, היא הגיעה לבושה בסרפן ג'ינס קצר עם חיוך, שלום ובקשה לטיפול מפנק אבל הרגיש לי שיש פה מעבר, שיש פה איזשהו סיפור בלב אבל זה לא מקומי לשאול ולחקור אז אחרי תשאול בריאותי, היא שכבה במיטת הטיפולים והתחלנו.

שום דבר לא הכין אותי למה שיקרה לי ולה בטיפול הזה, בכל זאת זה קצת מוזר שהקוסמטיקאית שלך פתאום אומרת לך דברים שנשמעים קצת מוזרים. נגעתי בפניה ומרחתי לה את הסבון ניקוי, הפילינגים והמסיכות וכל נגיעה בפנים העבירה לי אנרגיה, הבנתי שיש פה משהו שגדול ממני בכמה מידות, לא כבעיה עורית אלא הבחורה הזו באה עם מטען רגשי גדול והמגע הזה עשה פלאי אנרגיות, שחרור והעצמה ולשם כיוונתי כי זאת כוונת הטיפול, לטפל מבפנים דרך הפנים.

BA5A0916

צילום: ציפי ביבי.  (למצולמת אין קשר לסיפור)

יש לי קטע כזה שבמהלך העיסוי, אני עוצמת עיניים ומברכת את המטופלת ובזמן שאני עושה את זה, מגיע לי קול ברור ודמות של גבר שמבקש ממני בעקשנות יתרה להגיד לאותה אישה מופלאה את הדברים שהוא אומר לי שוב ושוב. ואני, מרגישה כמו איזו בחורה משוגעת כזו כי איזה פדיחות להגיד לבחורה שפעם ראשונה מגיעה אליי שיש לי מסר אליה. כולי תקווה שלא תחשוב שאני מטורפת אלא תקבל באהבה. בתום הטיפול, היא פוקחת עיניים ומספרת לי את מה שהיא עברה עד שהיא הגיעה אליי.

"אבא שלי נפטר לפני כמה חודשים" היא מספרת לי, ואני מבינה שזה הוא בראש שלי, מציק לגמרי. אמרתי לה שלא תיבהל ממני, בכל זאת זה די מוזר, ואני מעבירה לה את המסר עם משפט שלעולם אני לא אומרת ואז שותקת. מביטה בפניה ורואה את הדמעות עולות. אני מבקשת סליחה, לא התכוונתי לגרום לך לבכות. היא אומרת שהיא מאמינה לי שהוא הגיע, אלו המשפטים שלו במדויק, זה מה שהוא היה אומר לה תמיד. אני בהלם. מסתבר שבערב שלפני, היא הביטה בתמונתו וביקשה ממנו מסר וכשהיא שכבה במיטת הטיפולים שלי, שקלה לנסוע ישירות לקברו כדי לקבל סימן ממנו והסימן הגיע אצלי.  פניה זהרו כשחיבקה אותי, אמרה לי שעכשיו היא שלווה בליבה, לזה היא חיכתה.

WhatsApp Image 2020-03-08 at 12.04.25

צילום: אלבום פרטי

כשהחלטתי לצאת למסע הזה, להיות קוסמטיקאית שמטפלת בפנים גם מבחינה חיצונית אבל יותר מבחינה פנימית, לא ידעתי שאגיע למחוזות כאלו. אני בהודיה שלמה שאני נוגעת בא.נשים והם מרגישים שלמים כשהם מביטים על עצמם במראה מכל הבחינות. בהחלט זכיתי ביעוד שלי.

תודה לדיגיטליות בעסקים לאומי על ההזדמנות לכתוב מהלב.

עקבו אחרי בפייסבוק: https://www.facebook.com/keren.hassidshnitzer

באינסטגרם: https://www.instagram.com/kerenor_cosmetics/