נביעות לגוף ולנשמה – לילדים ומבוגרים.

"מים חיים" הוא בדיוק הגדרתם של מי נביעות. גם מים וגם חיים, מגולמים בהם יחד לבריאות המשפחה כולה, המים מסייעים לתינוקות בתהליכי הצמיחה והגדילה, מרכיב חיוני מרכזי בתהליך התפתחותם ובניית גופם.

בחורה עם מחשב נייד

באסוציאציה שלי מים קשורים ל … אהבה. איך ?, אתם שואלים. ובכן כתוב במקורותינו ברורות : "מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה ונהרות לא ישטפוה." על כן שמחתי להזמנה של נביעות, אירוע שתוכנו מים ואשר התקיים במלון "אלכסנדר" בתל-אביב, לאחר ארוחת בוקר, בחדר ההרצאות, מפיה של שרון דבוש – חלילי, דיאטני קלינית ויועצת מדעית של חברת "נביעות".

כל אחד יודע עד כמה חשוב לשתות מים והרבה. אנו שומעים זאת בתוכניות בריאות למיניהן ועוד מזכירים לנו כי גופנו מכיל כ- 70% מים והמים משמשים בו לכל פעולה פיסיולוגית. אז ברור כי מה שחשוב הוא איכותם של המים שאנו מכניסים לגופנו וזהו המקום שבו אנו מתחברים לנביעות.

שרון דבוש-חלילי, תזונאית רפואית R.D

המרצה, בהרצאתה המאלפת, הדגישה באוזנינו את חשיבות המים בגוף האדם, תוך פירוט מחכים על תיפקודם לפעילות האברים השונים, לתיפקודי המוח, לעור הפנים, ואף לשמירת משקל גוף תקין ומניעת מחלות שונות.

המסקנה הראשונה המתבקשת ברורה : – שתיית מים ובכמות נאותה. ואלו שלא מוצאים בהם טעם, דעו לכם כי מדובר בהרגלת הגוף ובהחלט, עם הזמן אפשר להפיק הנאה של ממש משתייתם עניין של הרגל.

לעניין הכמות המומלצת או הנידרשת של שתיית מים, הרי קיימות המלצות מפורשות שהוציאה האקדמיה הלאומית האמריקנית בשיתוף משרד הבריאות הקנדי, עוד בשנת  2004, והמלצות אלו יורדות בפירוט למרכיבי פעילות גופנית, תנאים אקלימיים וכד', אשר משפיעים על כמויות שתייה שונות עפ"י הפרמטרים השונים באוכלוסיות ואזורים שונים. לראשונה, כוללות ההמלצות פירוט של כמות המים הכללית המומלצת מנוזלים וממזון גם יחד כמו גם את כמות המים המומלצת משתיית נוזלים בלבד.

מים נראים לכאורה דומים וחסרי יחוד, אך הרושם החזותי הוא מטעה, כמובן.

קיימים הבדלי איכות באשר למקור המים, כאשר מים מינרלים טבעיים נובעים ממקור תת קרקעי וניתנים לשתייה כבר בנביעתם ללא כל צורך בטיפול, חיטוי וכדומה. אלו בעצם מים טהורים וזכים שיתרונם הגדול והברור הינו נקיונם ושתייתם הבטוחה.

לא זו אף זו, מים אלו הם בהרכב קבוע ובלתי משתנה כמפורט על כל בקבוק המגיע אלינו אין ספק, איפוא, כי שתייתם עדיפה על שתיית מי ברז ואף מים שעברו סינון ופילטרזציה אינם בטוחים יותר, המים של נביעות הם בדיוק המים הדרושים, בריאותית, לגופנו.

הטבע מייצר אותם בתהליך איטי האורך שנים מספר ומהלכו מחלחלים המים בשכבות קרקע וסלע שאינן חשופות לזיהום וממיסים לתוכם מינרלים חיוניים. המים המינרליים של נביעות מגיעים מאקוות ההר בגליל העליון והחלחול דרך סלעי הגיר והדולומיט מקנה למים הרכב האיכותי בעל יתרונות בריאותיים. המים של נביעות ידועים בכך שהם דלים בנתרן (מלח) ומכילים כמויות משמעותיות של סידן, מגנזיום ופלואוריד.

יתרונם של מי נביעות ניתן לאפיון הבא :

נקיים במקור – חברת נביעות משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת להגיע אל המים בעודם בבטן האדמה ולהבטיח את ניקיונם ואיכותם המקורית.

נמצאים תחת פיקוח ובקרה צמודה (במפעל למעלה מ–150 בדיקות ביום) – המים עומדים בתקני משרד הבריאות ותקני איכות בינלאומיים קפדניים

חזקים בסידן, חזקים במגנזיום , מכילים פלואוריד, שמקורם בסלעי הגיר

ודלים בנתרן (והם המים המינרליים הישראליים היחידים אשר עומדים בתקן דל נתרן האמריקני (FDA ), האירופי (EEC) והישראלי (ת"י 1501) ).

ומהזווית האישית שלי, אספר לכם כי שנים רבות מחיי גרתי בקנדה הירוקה ושופעת המים הזכים. שם נולדו לי ילדי ושם חיים נכדי. דעו לכם כי המים בקנדה ניתנים בחינם לתושבים כשהם מכילים פלואור וטעמם משובח, ובכל זאת לא תמצא משק בית בקנדה שאינו מחזיק מיכלי מים במטבח, משום הערך המוסף של מים כאלה. ובזמנו, כאשר הייתי שבה ארצה, להורי, לביקור מולדת, תמיד קניתי מים בבקבוקים לשימושנו. ובאחד הימים אף הכנסתי את מיתקן המים של "נביעות". כיום איני מתפשרת בעניין טיב המים ומרבה בשתייתם ובעיקר לאחר תקופה בריאותית שאינה טובה כשלקחתי על עצמי סוג של דיאטת מים לשם ניקוי מערכות הגוף מרעלים ופסולת, זכר לשימוש בתרופות ובכימיקלים שהן מכילות.  ואכן התוצאות לא אחרו להגיע, ערכי הסוכר בגופי התאזנו לנורמה הרצוייה והרגשתי הכללית השתפרה פלאים, וזאת בתקופת שנה לערך. הגוף פשוט היה נקי מרעלים….  עבורי זה עבד היטב אבל אם תירצו אף אתם לנסות ראוי להתייעץ רפואית

ראוי לשים דגש מיוחד לגבי ילדים ותינוקות.

המים מסייעים להם בתהליכי הצמיחה והגדילה ומהווים מרכיב חיוני מרכזי בתהליך התפתחותם ובניית גופם. על כן נדרש לעודדם וללמדם לצרוך מים ולהרבות בשתייתם. נכדי, למשל, יוצאים לסדר יומם כשהם מצויידים בבקבוק מים אישי קטן, להנאה ולבריאות.

נסכם בקצרה ונאמר:  הביטוי "מים חיים" הוא בדיוק הגדרתם של מי נביעות. גם מים וגם חיים, מגולמים בהם יחד לבריאות המשפחה כולה.

אני בטוחה כי עוד ועוד אנשים יפנימו את רעיון מי הבריאות הללו ויצרכו אותם לבריאות ולהנאה.

לאתר נביעות : http://www.neviot.co.il

לדף הפייסבוק: https://www.facebook.com/NeviotPlus.IL?fref=ts

נכתב וצולם על ידי לבנה רייזר LEVANA REISER

אשמח עם תכנסו לדף קבוצה שלי : מאפים קינוחים אוכל ביתי … ועוד .