נא להירגע! UNSTRESS – טיפול מרגיע ומפנק

לחץ ומתחים הם חלק בלתי נפרד מחיי וסקרנה אותי ההזדמנות לספוג טיפ טיפת שלווה לנפש לעור הפנים.
הגעתי לטיפול ייחודי UNSTRESS של כריסטינה בספא שיזן.

 

עור פנים בסטרס של כריסטינה צילום שלומי ארביב. מאשרים שימשו (1) טיפול בעור הפנים בסטרס של כריסטינה. צילום שלומי ארביב. מאשרים שימוש

פגשתי בספא שיזן, מטפלת קוסמטיקאית יפהפייה ממונגוליה, 1.80 גובהה, שקבלה אותי בחיוך מאיר עיניים וקול שקט.

נשכבתי על מיטה נוחה  והתכסיתי בשמיכה. מוזיקה מרגיעה כפלגי מים, ריחות ארומתרפיים, אנו מתחילות ועיניי עצומות.

עור הפנים שלנו הוא הראשון שניפגע ממצבי המתח בהם אנו מצויים לאחרונה. זה בא לידי ביטוי בפצעונים, אדמומיות, יובש וכתמים בולטים ועוד..

הטיפול המיוחד והמרגיע החדש בספא שיזן הרצליה , UNSTRESS משלב חומרים טבעיים כמו תה ירוק, תה אדום ותה לבן, המפחיתים אדמומיות של עור מגורה, הסובל מנזקי מתח.
הטיפול, מבית כריסטינה, משלב אומגה 3 ואומגה 6, המאזנים ומסיעים לתהליכי התחדשות העור. שילוב מרכיבים פרו ביוטיים אלה תורם לסירקולציה טובה יותר ולאיזון וגמישות העור.

 טיפול הפנים UNSTRESS  מתבצע בספא שיזן הרצליה לאורך שעות היום. זוהי שעה של שקט מהבלגן בחוץ, העבודה, הילדים, הזוגיות והקצב המהיר של היומיום והאפשרות ליהנות מטיפול פנים מרגיע. להרגיש כיצד המתח והלחץ נעלמים מהפנים ומרגיעים את העור.

UNSTRESS   נוצר על מנת להפחית למינימום את הסיכון לתגובות מתח בעור והוא מבוסס על מדע חדשני ומחקרים דרמו-קוסמטיים מתקדם ועוזר בבנייה מחודשת של מנגנון הלחות, הגנה על העור, עיכוב תהליכי הזדקנות ויצירת מראה עור חיוני , מוצק, מלא חיים, קורן וצעיר יותר.

הטיפול נעשה בתשעה שלבים הכוללים ניקוי פנים, פילינג עדין המיועד להסרת תאי עור מתים, סילוק וטיהור העור, קרם משקם לשיפור מרקם העור וגמישותו, מסיכה טיפולית, סרום וקרמים לעיניים ולצוואר המסיימים את הטיפול  ופועלים לשיפור זרימת הדם והפחתה ניכרת של נפיחויות וכהויות עור.

במהלך כל שלבי הטיפול נהניתי ממסאז' פנים, צוואר, עורך וחזה עליון מפנק. שקעתי אט, אט למצב של ניקיון מחשבתי. סוג של מדיטציה. כפי שציינתי השחרור ממתחים פנימי וחיצוני.

מטרת השלבים הראשונים היא הענקת ניקוי בסיסי של העור בעזרת חלב פנים, מי פנים מרעננים , מאזנים וממריצים.

בשלב הבא נעשה טיפול פילינג עדין שתפקידו לאזן ולחדש את העור באמצעות תערובת פרוביוטית רבת עוצמה. להסיר תאים מתים. התערובת הפרוביוטית מכילה שילוב חדשני של חומצות פירות, המשפרות את התחדשות התאים ומגנות על העור מפני מזהמים, רדיקליים חופשיים וחיידקים הגורמים להזדקנות העור.

בהמשך התפנקתי עם קרם משקם ומרגיע עור הסובל ממתחים. הקרם מועשר במרכיבי לחות והזנה המעניקים לעור יציבות וגוון אחיד ורגוע.

שלבי הטיפול הבאים נעשים עם סרום וקרמים עשירים בפורמולה מזינה הפועלת לטיהור ושיפור מראה העור, סילוק רעלים , הגנה על העור, עיכוב תהליכי הזדקנות ויצירת מראה עור חיוני , מוצק, מלא חיים, קורן וצעיר יותר.

סיימתי עם עור קורן ותחושה של ריחוף.

טיפול  UNSTRESS מתבצע בספא שיזן הממוקם במלון דניאל הרצליה מרשת טמרס.

מומלץ!

ערכת טיפוח לפנים של חברת כריסטינה סדרת אנסטרס צילום שלומי ארביב.

תמונות: שלומי ארביב.

שלכם בסגנון והשראה,

רוית

רוית ליפשיץ ציון- בלוג בסגנון והשראה
רומנטיקנית חסרת תקנה בעלת תשוקה ואהבה לעולמות העיצוב, הספרות, אמנות, אופנה, טרנדים ומגמות, תערוכות בעולם. בלוגרית רב- תחומית, יוצרת וכותבת תוכן, עיתונאית עיצוב, סופרת, מוזיקאית. רומן הביכורים שלי: "אהבותיה של אמה" יצא לאור בהוצאה עצמית בשנת 2018 והפך לרב מכר. נשואה ואם לחייל ולחיילת הממשיכים את דרכי האמנותית.