נא לא להסיט את הנושא – הנושא הוא הטרדה של אישה

הנושא הוא הטרדה של אישה על ידי המנכל של המשרד לביטחון פנים- לא מלחמת גנרלים -ולא מי יהיה המפכ"ל הבא.

בחורה עם מחשב נייד

אישה בכירה מתלוננת על הטרדה ואלימות מילולית מצד בכיר במשרד לביטחון פנים- המנכל בכבודו ובעצמו!  אף אחת מהכתבות שקראתי  לא מתייחסת לחומרת הדברים, כולם מתייחסים לאיך זה ישפיע על מלחמת הגנרלים? איך זה ישפיע על הגברים בסביבה.

העובדה שהממונה על הביטחון שלנו מעורב בהטרדה של אימא לילדים,"אשה איכותית שתרמה רבות להורדת הפשיעה בישראל ", אני רק מצטטת מה הניצב אמר עליה.

חומרת המעשה לא מציקה או מעוררת זעם אצל אף אחד מהעיתונאים או העיתונאיות שכיסו את הארוע .

אבל  מילא הכתבים הגברים שלא רגישים –  הם רואים רק את הזוית הגברית , איך זה ישפיע על בחירת המפכ"ל הבא, ועוברים לסדר היום כשהם פוסחים  על מהות הדברים.

אבל איפה אתן הנשים- העיתונאיות – למה אתן לא שמות את הדגש על העיקר, למה אתן לא עושות את העבודה שלכן כעיתונאיות וכנשים , להשאיר את הפוקוס על המעשה .

נכתב רבות על הקשיים  שנשים עומדות בפניהם עד שהן מחליטות להתלונן. הן הופכות "לנקמניות ", הן אלה "שלא בסדר".  מאחר ואירוע כזה  קורה בינו ובינה בדרך כלל אין עדים, אז קל לצאת נגד האשה, הורגים את העדה היחידה.

אך הבנתי מהכתבות שקראתי שהוא שלח לה טקסטים.

אז יש הוכחות – אבל למה לתת לעובדות לבלבל אתכם – היא הפושעת – כך מקורביו רוצים שנאמין.

היא התלוננה על המנכ"ל – המוכחי – חגי פלג -הוא הנושא – ההתנהגות שלו כאדם וכמנכל המשרד הממונה על הביטחון פנים של אזרחי מדינת ישראל – הוא שממונה על מיגור האלימות מתנהג בכוחניות אל אישה – זה הנושא,  לא שום מלחמת גנרלים.

גברים אל תסיטו את הנושא!!

ונשים זה העבודה שלכן להשאיר את הדברים בפוקוס, בשיחת היום ועל הרשת!!