מתקשרים מומלצים

בחורה עם מחשב נייד

מתקשרים מומלצים

מתקשרים מומלצים

מתקשרים מומלצים הם אנשים הידועים כמתקשרים אמינים וישרים המשמשים כ"צינור נקי" להעברת תקשור נכון, אמין ומדויק לאורך זמן.  הם אינם זקוקים לפרטים אישים עליך לקבלת התקשור כי הם משמשים  כמתווכים בין הנשמה שלך לכל הנשמות בעולם ולאור הגדול הרואה ויודע הכול. הנשמה שלנו – עולם הרוח שלנו מחובר לכל הנשמות בעולם לאור הגדול – לאלוהות – כל אדם במה שהוא מאמין. בעולם זה יש את כל התשובות והמידע המדויקות שאנו זקוקים בחיינו.

ניתן לשאול כל שאלה בכל תחום בחייך האישיים או הזוגיים. דרך תקשור אמיתי אפשר לקבל תשובות מדויקות מאוד. בדרך כלל אנשים שואלים אותי שאלות בתחומים כגון: קשר זוגי, אהבה, פרנסה, בריאות, לימודים, ייעוד בחיים ועוד.

בעולם הרוח שלנו – בנשמה שלנו הנמצאת בתוכנו ומחוץ לנו והמחוברת לכול הנשמות בעולם יש את כל המידע המדויק על מה שקורה או קרה לנו בחיים ותשובות מדויקות לכל שאלה בחיינו מהמקום בו רואים הכול.  התקשור הוא היכולת לייצור קשר עם הממד הרוחני הזה ולקבל תשובות מדויקות ביותר לשאלותינו. תפקידו של מתקשר אמיתי לקבל מידע זה באמת ובכנות ללא כל מניפולציה. רק תקשור – ללא משחקים.

מהו תקשור אמיתי:

תקשור הוא חוש טבעי הקיים אצל כל אדם. תקשור אמיתי הוא כמו פנס המאיר עבורך את הדרך. זו הדרך הנכונה והמומלצת כדי לקבל את ההחלטות הנכונות בחייך. אתה הבוחר מה לעשות עם המידע. תקשור הוא לא ציווי אלא המלצה אמיתית לדרך הנכונה עבורך. אנו חייבים להבין שלא כל אדם, גם מתקשר מומלץ, יכול לאבחן במדויק כל דבר. יש דברים נסתרים שכנראה לעולם לא נדע.

עוד על מתקשרים מומלצים או מתקשרות מומלצות:

אני פוגש בעבודתי כמעט כל יום אנשים שנפגעו או שקיבלו מידע מוטעה ממתקשרים אחרים – אנשים הקוראים לעצמם מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים, או מתקשרים רוחניים והם לא באמת מחוברים לתקשור אמיתי וישר. אנשים העוסקים בעולם הרוח חייבים להיות מחוברים בעולמם האישי  לאיכויות רוחניות אמתיות: לאור, לאמת, ליושר ולכנות ולבדוק ולחקור טוב את עצמם כל הזמן.

מתקשרים מומלצים בטלפון או בפגישה:

אסור דרך תקשור או כל דרך של אבחון אחרת להחליש אדם, להפחיד אותו, או ליצור תלות במתקשר. סימנים אלו כבר יכולים להראות לך כי מתקשר זה אינו אמיתי וישר עם עצמו ועם אחרים. הוא יחליש אותך ואת עצמו. נכון שתחום הרוח אינו יכול להיות בעל מסגרות וחוקים כמו התחום האקדמי כי אי אפשר למדוד אותו בכלים מדעיים אך חשוב שתשים לב טוב כשאתה פונה למתקשרים מומלצים שונים. נסה לקבל המלצות ברורות ראה סרט על האדם  ושים לב לתחושותיך הפנימיות.

חשוב מאוד שלפני שאתה פונה למתקשרים מומלצים או לכל אבחון אחר לקבל מיד, כתבות, סרטים והמלצות על המטפל או המתקשר.

 

בהצלחה, אורן נוטוביץ