מתקנת חלומות

"את חייבת לעזור לי" היא עמדה בכניסה למכון היופי חיילת עם עיניים עצובות.

Private
Miri

את תחום בנית הציפורניים הכרתי מהמצוקה האישית שלי, הייתי כוססת עד זוב דם, הייתי מסתירה את הידיים כשדיברתי עם אנשים.

לא אשכח את היום ההוא בתחילת דרכי, "את חייבת לעזור לי" היא עמדה בכניסה למכון היופי חיילת עם עיניים עצובות." מה קרה? "שאלתי" לא קיבלו אותי לעבודה כי אני כוססת. את יכולה לעזור לי?" זה היה לפני למעלה מ20שנה תחום בנית הציפורניים היה בתחילתו. חיפשתי מקצוע לחיים משהו שיביא לידי ביטוי את התשוקות היצירה  והכישרון שלי ומצאתי את עצמי עסוקה בזה. הבנתי שאני יכולה לשפר לא רק ציפורניים ללקוחה אלה גם את הביטחון העצמי שלה, איך ברגע היא מזדקפת ומדברת עם הידיים בביטחון רב, שולחן העבודה הפך להיות ספת פסיכולוג.

"את מותג למה את מפרסמת?" ככה נאמר לי לא מעט עוד בתחילת דרכי, אבל לא הרשתי לעצמי לנוח על זרי הדפנה, סדנאות וקורסים, השתלמויות וסרטונים, למדתי וחידשתי, אני עובדת עם המוצרים הטובים שהתחום מציע, אפילו עד מוסקבה נסעתי (סיפור מדהים, מבטיחה לספר בהזדמנות)

עולם הטיפוח הוא עולם מדהים שפשוט מקסים אותי, יחד עם הציפורנים גיליתי את עולם האיפור הקבוע, עולם שלפני 20 שנה היה בחיתוליו, כל שבוע הייתי נוסעת מערד הדרומית לתל אביב המרכזית, ללמוד את עולם האיפור הקבוע.

אלבום עבודות
גבות – לפני ואחרי

בשנים האחרונות עולם האיפור הקבוע תפס תאוצה והפך להיות זמין לכל אחת, נשים דתיות שרוצות להראות מטופחות גם בשבת, נשים בגיל העמידה שלא יכולות להתאפר בקיץ ואני יחד עם הקידמה עשיתי את מה שאני טובה בו והתמקצעתי אצל המאסטרים והמאסטריות הטובים בתחום. למדתי להתאים את שיטת העבודה על פי סוג העור של הלקוחה, היום קיימות טכניקות רבות, מיקרובליידינג, פודרה, שיטת שיערה, אומברה, ויש שימת דגש לעבודה נכונה ללא צלקות על עור הלקוחה, היום עבודה נכונה על עור הלקוחה תחזיק כשנה וחצי. אני עובדת באחריות רבה, נפגשת עם הלקוחה וביחד עוברות על שאלון ובסופו מחליטה האם אני יכולה לבצע את העבודה ובמידה וכן בוחרת את השיטה המיטבית ללקוחה.

אני מאמינה באיפור עדין, צבעים רכים אשר אינם בולטים ומאפשרים לאיפור הקבוע להיות כמה שיותר טבעי ובלתי מודגש. בשנה האחרונה הגיעו אלי לקוחות עם איפור קבוע כושל שלא הותאם נכון לסוג העור של הלקוחה, נרשמתי לקורס המתמחה בהסרת איפור קבוע וכיום אני מחזיקה 3 מוצרים שונים אשר עובדים על הסרת האיפור בהתאם לסוג העור, זאת הסיבה שלי מאוד חשוב לעבוד ממקום שקול ומחושב, להבין נכון את סוג העור, צבע, ואיזה שיטה נכונה ומתאימה לכל לקוחה.

אלבום עבודות
שפתיים – לפני ואחרי

היום אני משלבת אצלי בקליניקה את 2 העולמות, בניית ציפורניים ואיפור קבוע, מניקור והדגשת תווי פנים, ומומחית בשיפוץ ושיפור חוסר סימטריה בפנים, אני כל כך מאושרת שהקשבתי לאני הפנימי שלי (ולאמי היקרה עליה השלום) ובחרתי לעבוד במה שאני אוהבת.

מרגישה מבורכת

מירי חדד

054-4506629