מתנות מנחמות

בחורה עם מחשב נייד
אוכל, עונש,
אוכל, עונש,

אנחנו אוכלים כי זהו צורך קיומי. הורים שהצליחו להאכיל את הצאצאים העמידו את הדור הבא. אנחנו "נזר הבריאה" שמסוגל לתכנן, לבחור, לחשוב ורק אז לפעול עדין משתמשים באוכל ככלי ענישה. כמה מאתנו האימהות הצעירות היו מכריחות את התינוק לקחת בקבוק? או משמיעות קולות של מטוס או רכבת בזמן הכנסת הכפית עם האוכל אל הפה? ואז ברגע הניצחון הכרזנו-"ילד/ה טוב/ה"
חלק ממנהגים אלו השתרשו אצלנו והאוכל הפך להיות כלי מרצה, פרס, מתנה.
מהי "המתנה" שלכם?. מתנה בדרך כלל עשירת סוכר או פחמימות. שבו ותכתבו לעצמכם מהי המתנה האהובה עליכם?

גלידה, לחם מרוח בריבה ,עוגת קצפת, שניצל וקטשופ?

עכשיו העניקו למתנה שם -"אני לבד", "אף אחד לא מקשיב לי", לא אוהבים אותי, אני אף פעם לא מצליח
בפעם הבאה שתזהו כי לקחתם לעצמכם הרבה מתנות תגידו : "אני רוצה מתנה כי אף אחד לא מקשיב לי" או אף אחד לא אוהב אותי או אני לבד.

ביומן היממה -אותו יומן בו אנו רושמים את כול מה שאכלנו ומתי וגם מה הרגשנו ,איך ישנו תציינו מתי לקחתם "מתנה"

זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד
שלום, שמי זהרה ואני מטפלת בשיטת מוח אחד. אני אימא לשלוש עלמות, אשתו של, גרה בבאר טוביה ומחוברת אל האדמה בגופי ונשמתי. אל תהליך העבודה שלנו אני מוזגת את אהבתי לאדם את ניסיון החיים והידע הרב שאספתי עם השנים. שיטת מוח אחד רואה את האדם כישות הוליסטית הפועלת בסינרגיה של גוף נפש. בעזרת השיטה אני אלווה אתכם למקום בו תוכלו לממש את הפוטנציאל הטמון בכם, לשחרר את הדפוס שהגביל אותנו ולהחזיר לעצמנו את יכולת הבחירה ממקום מאוזן ולא שיפוטי. אם אתם נמצאים במקום של הלא - ביחד נצעד אל הכן, אל הרצוי לכם, אל המקום בו את/ה תנהל את חייך. ביחד נלמד לנוע מהמקום המצוי אל המקום הרצוי.