מתנה ייחודית ללידה- שמיכה עם רקמה

בחורה עם מחשב נייד

בואו לעולם של התינוק, לידת התינוקת, או הרגע המיוחד בו מתרחבת המשפחה- הוא משמעותי, מרגש וכמובן בלתי נשכח. ליולדת היקרה לליבנו ולתינוק שזה עתה נולד, נרצה להעניק את המתנה הייחודית ביותר- כדי להביע תמיכה, להראות אהבה, או לקבל את פניו של הרך הנולד. בבחירת מתנה לכבוד האירוע המרגש, נהוג להביא מתנה אישית, בעלת משמעות או שימושית כמובן. שמיכה עם רקמה, בהחלט עונה על כל הדרישות האלה.
ב- Sewing Wave, צברנו ניסיון לאורך השנים בבגדי תינוקות ובגדי ילדים- עד גיל 5, מצעים לתינוקות וילדים, כמו גם אקססוריז ופריטי טקסטיל ייחודיים לקטנטנים. אך בשמיכה רקומה, העבודה היא אחרת- אנחנו מאמינים שאם היה לכם את הזמן והכישורים הייתם תופרים את השמיכה ורוקמים עליה בעצמכם, כך שהמתנה תהיה אישית יותר. אנו מודעים לכך שזו עבודה לא פשוטה בכלל- ונשמח לעשות אותה עבורכם! השמיכה הרקומה היא בהתאמה אישית, כך שתתאים לכל יולדת וכל תינוק או תינוקת שזה עתה הצטרפו למשפחה.

ניתן לבחור את צבע השמיכה, את דוגמת הרקמה- ואפילו אם תרצו אותה בגודל שונה מהסטנדרטי, זה אפשרי. שמיכה עם רקמה אנחנו יוצרים באהבה ובעבודת יד ייחודית ומקצועית. כבר עם ביצוע ההזמנה, נענה לכל השאלות שלכם ונעבור ביחד איתכם על כל בקשה. תוך זמן קצר- תקבלו בדיוק את השמיכה שדמיינתם ותוכלו להעניק אותה ליולדת האהובה ולקטנטן האהוב כמתנה ייחודית.
ב- Sewing Wave, מגוון מוצרים לקטנטנים, אשר הכנו עם המון השראה, אהבה ובעבודת יד. באתר שלנו (/www.sewingwave.co.il) תוכלו לראות דוגמאות לשמיכה רקומה ומגוון מתנות ייחודיות- ליולדת ולתינוק!


שם רקום