מתכננים כלכלה משפחתית עם ישראל טייב

תכנון כלכלה משפחתית, היא מקצוע בפני עצמו! משפחות רבות יכניסו למעלה מ20,000 לחודש, וימצאו את עצמם בקשיים כלכליים. למה זה קורה? הבעיה מתחילה בחוסר מודעות כלכלית. מסגרות הבנקים והאשראי דאגו לייצר את מציאות המינוס והאוברדרפט, כדי שנחייה במינוס ונשלם ריביות לבנק על המינוס. במאמר הזה נזמין אתכם למסע תכנון כלכלת המשפחה עם ישראל טייב.

כיצד מתבצע תכנון כלכלת המשפחה עם ישראל טייב?

אנו נערוך ביחד פגישת הכרות, ונעבור על הנתונים הכלכליים ביחד. ה"מוטו" של מסע תכנון כלכלה משפחתית עם שרוליק טייב, יהיה: "מוצאים ממה שיש"!

אנו נבין ביחד ממה מורכבת הכנסת המשפחה, ונפרק ביחד את נתוני ההוצאות. תכנון הוצאות המשפחה הוא המשימה העיקרית המשותפת שלנו. במהלך תכנון כלכלה משפחתית עם ישראל טייב, אנו נדאג להפוך את מצב המינוס למצב צמיחה. אנו נבנה ביחד תכנית הוצאות שבה יישאר עודף וחסכון כלכלי למשפחה. בהליך הליווי, אנו נבחן כל הוצאה והוצאה, ונמצא היכן ניתן לחסוך. אנו נלמד כיצד ניתן לחסוך בהוצאות השוטפות של היום יום. בהליך תכנון כלכלה משפחתית עם ישראל טייב, אנו נלמד לבנות סדרי עדיפויות של הוצאות. במקביל, אנו נבדוק האם ניתן להגיע לעוד הכנסות.

בהליך תכנון כלכלת המשפחה עם ישראל טייב, אנו הופכים את המצב:

  • ממינוס- לפלוס
  • מגרעון- ליתרון
  • ממצוקה כלכלית, לצמיחה כלכלית.

שיתוף הפעולה של כל בני המשפחה במהלך תהליך תכנון כלכלת המשפחה עם ישראל טייב, קריטי להצלחת התהליך. המסקנות המשותפות אליהן יגיעו בני המשפחה עם ישראל טייב במהלך הפגישות, הן האמצעי להצלחת התהליך. רק שיתוף פעולה, בו כל בני המשפחה מיישמים את הכלים וההמלצות שייתן ישראל טייב, יגרום למשפחה לצאת ממצב המינוס, אל מצב של פלוס. שירות תכנון כלכלת המשפחה עם ישראל טייב, ניתן תוך כדי ליווי צמוד, ובצורה נוחה ונעימה. ישראל טייב נותן למשפחות את ההרגשה של תהליך משותף, ולא הרגשה שהם נמצאים תחת פיקוח צמוד.

למי מתאים השירות?

השירות מתאים לכולם: תכנון כלכלה נכונה מתאים לכל אחד: משפחות עם ילדים, בעלי הון אשר נמצאים בהליך גירושין, מבוגרים המתכוננים לקראת פרישה, וכדו'.

האם השירות יקר?

תכנון כלכלת המשפחה עם ישראל טייב, אינה הוצאה מיותרת, אלא השקעה אשר מחזירה את עצמה. הייעוץ שיעניק לכם ישראל טייב, ייתן לכם כלים להתנהלות כלכלית נכונה, שבאמצעותה תוכלו להוציא פחות, ותישאר לכם הכנסה פנויה למה שאתם צריכים.

לסיכום

הליך תכנון כלכלת משפחה, הוא הליך שיש בו צורך לכל סוגי האוכלוסייה. הליך זה הוציא משפחות רבות ממצוקה לרווחה. במהלך התהליך המשותף בונים ביחד תכנית הבראה כללית לכלכלת המשפחה. התהליך הוא משותף, וביחד, בליווי צמוד, ובצורה נעימה ותומכת, ישראל טייב נותן למשפחה כלים שמסייעים לה לצאת מהמצוקה הכלכלית ולהגיע למצב של הפלוס הנכסף בבנק. רוצים גם תהליך כזה שיוציא אתכם ממינוס לפלוס? אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר עוד היום.